El Yapımı Kantaron Yağlı Doğal Tıraş Sabun Etkinliği.
Arkadaşlar kargolar sürat kargoya teslim edildi. Yola çıktıklarında sms alacaksınız iyi günlerde kullanın bayram taşlarınız olsun...
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(08/06/2018, Saat: 12:58)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hepsini bugün kargoya vereceğim üstadım. ama size gelene kadar kargoda takılı kalır mı bilemiyorum? isterseniz bayramdan sonra da yollayabilirim

Kusura bakmayın komşum, mesajınızı yeni gördüm. Benim paketi de kargoya verdiniz mi?
(08/06/2018, Saat: 19:17)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kusura bakmayın komşum, mesajınızı yeni gördüm. Benim paketi de kargoya verdiniz mi?

Üstadı evet kargoya verdim.
(08/06/2018, Saat: 20:35)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadı evet kargoya verdim.
Teşekkür ederim üstadım. İnşallah bu sefer ulaşır Smile
Bu etkinliği kaçırdığıma pişman oldum bir dahakine inşallah Smile Alan arkadaşlara keyifli tıraşlar, elinize sağlık @Efrasyab üstad.
4887eeebb0d0cd0b24fdb5d64e35d0ce.png

Sabunu benim gibi kapaklı kapta kullanmak isteyenler için logo da burda. Online bir logo kreatör sayfası ile yaptım biraz sade oldu Smile Buradan yükleyemedim ama logoyu bir word sayfasına atıp kapak boyutunuza göre küçültüp çıktı alabilirsiniz.
(09/06/2018, Saat: 02:13)mehmetk1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu etkinliği kaçırdığıma pişman oldum bir dahakine inşallah Smile Alan arkadaşlara keyifli tıraşlar, elinize sağlık @Efrasyab üstad.

Üstadım insallah ikinci organizasyona bekleriz.

Logo için teşekkür ederim komsum
Değerli komşularım öncelikle deneme sabunları göz kararı döküldüğü için kimi komşuma 5 mm kimi komşuma 10 mm kimi komşuma 4 mm gelebilir. Bu gibi durumda haksızlığı önlemek adına bazı komşularıma ince olan deneme sabunlar ile takviye yaparak iki parça gönderdim. Hakkınızı numune sabun konusunda helâl edin. Aşağıdaki resimde zaten durumu özetlemekte.

Değerli komşularım el yapımı sabunu fırçaya yüklerken şu esaslara dikkat ediniz
1. Fırça çok kuru olmasın çok sulu olmasın orta kıvam ıslak olsun

2. Fırçaya sabunu ilk 8-10 kullanımda 30 saniye süreyle yukleyin. Sabun açıldıktan sonra 10 sn yükleme bile yetmekte

3. Sabunu tasta köpürtüp yüz uygulamsina geçtikten sonra fırça ile yüzünüze iyice yedirin ve hafif kıvam almasını bekleyin. Yüzde kıvam aldıktan sonra fırçanızın ucunu sıcak suya sokun ve yüzünüzde köpürmeye devam edin bu andan sonra et kıvamında köpük oluşmaya başlayacak.

4. Doğrudan yüzde köpürme işleminde de aynısını uygulayın

5. Yüzünüzde tıraş esnasında olacak ufak tefek çizik ve kanamalar olursa hemen sabun köpüğü ile üzerini kapatın. Kantaron yağı sayesinde kanama hemen duracaktır.

Son olarak bir rica; Sabunlar elinize geçince fotoğraflarını paylaşırsanız çok sevinirim. Köpük fotolarınızı bekliyorum ve tabii ki kahveli sabun ile ilgili yorumlarınızı.

Şimdiden sıhhatler olsun.

Saygılar...
2be215094397f1de98d9d533fb310911.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üstadım tekrar elinize sağlık, paket elime salimen ulaştı. Çok güzel görünüyorlar, denemek için sabırsızlanıyorum Smile İlk fırsatta deneyip fotoğrafları paylaşırım.

Bu arada @mehmetgonen komşumuz sağ olsun, kargo ücreti de gayet makul olmuş.
@onurcakmak komşuma da jiletler için verdiği emeklerden dolayı teşekkür ederim.
Velhasıl yayında ve yapımda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler Smile
Güzel günlerde kullanın komşum. Keyifli tıraşlarınız olsun.

Köpük fotolarını bekliyorum. Kahveli sabun ile ilgi yorumlarınızı da merak ediyorum.

Saygılar...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo YENİ BİR TIRAŞ FIRÇASI İSTERÜZ!! izterd 9 2,218 29/02/2024, Saat: 17:49
Son Yorum: exselans
Star Kış Sezonu IV. El Yapımı Sabun Etkinliği Efrasyab 206 48,254 21/07/2022, Saat: 16:01
Son Yorum: Murat35_55
  Kermes (SMA Hastası Bebeğimize Yardım Etkinliği) 3RD1 6 4,448 04/07/2022, Saat: 13:32
Son Yorum: Johny White
  Sorunsuz Tiraş temali canli yayin dikdik_s 2 1,669 12/06/2022, Saat: 15:46
Son Yorum: new38
  PERİRA KÖPÜRTME KASESİ ETKİNLİĞİ sohayli 84 29,552 28/12/2021, Saat: 12:05
Son Yorum: sohayli
  Seramik Köpürtme Kasesi Etkinliği Impreza 11 4,927 04/11/2021, Saat: 23:28
Son Yorum: Impreza
  beyfendi.org TERRE tıraş sabunu hediye ediyor. sohayli 0 1,778 16/09/2021, Saat: 14:49
Son Yorum: sohayli
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 58,160 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
  Numune Esans Etkinliği Creator 11 4,034 03/07/2021, Saat: 18:43
Son Yorum: Creator
  Butik Sabun Değil Kişiye Özel Sabun Creator 11 4,868 26/06/2021, Saat: 18:40
Son Yorum: Creator

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: