Wilkinson Sword DE razor blades
Cok performansli bir jilet degil vasat diyebilirim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Bence de öyle @Eucris üstadım çok iyi bir fiyat. Bu sözünü ettiğim Kuaför market çok önceden beri bildiğim ve kuaförlere gidip malzeme nereden alınır diye sorduğunuzda ilk söylenen kuaför market. Aynı yerin ismini referans olarak kendi kuaförüm ve ayrı bir kuaförden aldım. Yani güveniyorum buraya sahte ürün satacağını sanmıyorum.

22 TL Wilkinson için iyi bir fiyat bence de.
Siyah pakette olanlar bildiğin kör, karşılaştırma yaparsak Shark daha iyi bence. Sakalı yumuşak seyrek olanlar tercih edebilir, onun dışında bilemiyorum Smile.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Az önce Siyah kutulu Wilkinson ile traş oldum,yorumum şu;
Satıcının birde Wilkinson var ama o pahalı dediğinde ne kadar deyip 3 TL çekince pazarlıkla 2.5 TL'ye aldığım ve Allah Allah bu kadar pahalı ve Wilkinson ise vardır bir kerameti deyip traş olurken bu jilete mi bu kadar para verdim dedirten ama Dünya markası olan ürünWink

Kötülemek istemiyorum ticaretini yapan elinde olan vardır yalnız şunu söyliyicem bu fiyata bu ürün etmez arkadaş,çok uygun hesaplı bulunursa kullan at yapılır.
Jiletten yağ gibi kayma yada konfor beklemeyin,permanın yanından geçemez.
Arkadaşlar,
Wilkinson DE jiletlerinden zamanında 20 adet yani 100'lük bir paket almıştım, içinden 2 veya 3 paket (5'li) kullanmış olabilirim. Geri kalan yaklaşık 16-17 paket öylece durmaktadır.
Sizler eğer bu jiletlerden memnun kalmış iseniz sizlere hediyem olarak verebilirim. Arkadaşlarımızın kullanması elimde durmaktan daha iyidir.
ÖM'den bana ilk ulaşan arkadaşımıza bunları gönderebilirim.
Ben Balıkesir Merkezde oturmaktayım. Çalıştığım otobüs şirketinin gittiği hatlarda oturuyorsanız şirketin otobüsleri ile ücretsiz bir şekilde bulunduğunuz yere yollarım, böylece kargo ücreti de hallolmuş olur, zira kargo ücreti yüzünden hediye olmanın bir anlamı kalmayacaktır.
"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz!" [Konfüçyüs]
Ben Wilkinson'u ATT R1 makinemde kullaniyorum. Bu R1 baslikla Feather kullanilmiyor. EJ 89 ile feather iyi kombinasyon olabilir benim icin ama kullandigim ATT R1 icin Wilkinson bicilmis bir kaftan gibi oldu. Dunyadaki en keskin bicak degil bu. Ama kesici kenarlari mukemmelen puruzsuz, trasi ise konforlu. Sayin Naci Erdem'in bicaklarina talip olabilirim
Arkadaşlar, Wilkinson'ları ilk ÖM mesaj atan bir arkadaşımıza gönderiyorum ..
bilgilerinize sunarım ..
"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz!" [Konfüçyüs]
Ayrıca içinden 5 değil 6 jilet çıktı benimkinde.
(06/06/2014, Saat: 21:23)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayrıca içinden 5 değil 6 jilet çıktı benimkinde.

Üstadım yanlış paketleme de olabilir ama sanki Wilkinson öyle bir hata yapmaz gibi, sahtesi yapiliyormu ki acaba?
Bir de üstadım ben bugün abime 5 paket hediye ettim ama sizin tecrübenizden sonra acaba tenine uyum saglar mı diye düşünmüyor değilim Sad.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Yok hocam 6 adet çıkınca bende şaşırdım, paketler aydinger kağıt baskılar falan jilet temiz.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Timor Blades teks55 9 13,907 12/11/2021, Saat: 23:45
Son Yorum: marv
  Crown Super Stainless Blades FearOfATG 4 4,547 12/10/2021, Saat: 00:48
Son Yorum: Murathan Kurt
  Lord Blue Sword Zayn 0 1,207 17/08/2021, Saat: 00:32
Son Yorum: Zayn
  Gilette blue blades Legend 15 8,483 11/02/2020, Saat: 11:01
Son Yorum: mustbe
  Gillette Wilkinson Sword ismailinbiri 23 10,857 05/01/2020, Saat: 00:30
Son Yorum: Sheeplessness
  LOI Titanium (Salon Blades) sfenks 5 4,925 30/03/2019, Saat: 23:50
Son Yorum: CtrlKML
  1970 üretimi Wilkinson jilet Nihil79 7 17,401 07/02/2019, Saat: 17:21
Son Yorum: mustbe
  Gilette 1954 double razor ile punktal erdialka 2 3,796 14/03/2017, Saat: 22:05
Son Yorum: erdialka
  VIKING`S DOUBLE EDGE RAZOR BLADES totan35 6 10,568 12/07/2014, Saat: 01:05
Son Yorum: 1912
  Schick Premium Occam's Razor korhan 16 19,355 13/12/2013, Saat: 17:58
Son Yorum: Marvin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: