Wilkinson Sword DE razor blades
Komşularım siyah kutulu wilki ile ilk tıraşımı oldum genel olarak görüşüm pozitif .Fazla stoğum olduğu için bu jileti alamam sadece denemiş oldum . Stok az olsaydı düşünmeden alırdım. .Kullanılanlar wilki mavi sabun, sentetik fırça, Baılı BD179 .
Edit : Siyah wilki için epey olumsuz görüş var ben Ankarada alsancak hanında mass kozmetikden almıştım belki iyi seri denk gelmiştir.
wilkinsonun yabancı sitesine e-posta atalım kalitenizi ingiliz wilkinson kalitesine yükseltin diye , belli bir sayıdan sonra dikkate alacaklardır. wilkinson sword beğenmediniz siyah kutu kör kesmiyor vs dediğniz jilet varsa hediye olarak alabilirim komşular.
Bir ben mi seviyorum bu jileti? Derby ustadan bence daha iyi, yani bana göre iyi. Sakalı tek geçişte süpürüyor, takılma gibi bir durumu yok yüzde gayet iyi akıyor işini iyi yapıyor. Tabi bu yorum benim şahsi yorumumdur ve genelde rimei alet ile olan tecrübelerimdir. Her jilet farklı aletlerde aynı performansı ver(e)meyebilir.
Bugün bu jilet ve R89 ile olduğum tıraştan sonra jiletlere yorum yapmanın gerçekten manasız olduğunu bir kere daha hatırladım. Ölçüde konforlu tarafa düşen bu jileti yine konforlu tarafa düşen R89 ile eşleştirmeme rağmen 4 günlük sakala bana mısın demedi, dikkatsizliklerimi affetti, üç perdede sinekkaydı değil ama 7/10 temizlikte 9/10 konforda bir tıraş çıkardı. Daha ikinci perdeden ATG gittiğim yerlerde de pişman etmedi. Tabi tek tıraşta çıkarım yapmamak gerek, bu hafta günlük tıraşımda her seferinde taze bir wilkinson jilet denemeye devam edeceğim, belki de (benim için) stoklanmayı bile hak edebilir.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
Bu jilet denemelerimde bende çok çekiştirme yapmıştı belki tekrar şans veririm.
Geçen hafta WS traş makinesi aldım yanında siyah kutuda 5 tane wilkinson sword jilet vardı. Bugün bu jilet ile tıraş oldum. Makinem R89. Perma, mühle, yeşil astra, derby ustadan sonra kullandığım 5. jilet oldu. İlk kesiğimi bu jilet ile yaşadım. Galiba çok keskin ya da ben öyle tahmin ediyorum akıcı olmadığı için ben fazla bastırdım. Bir süre ara vereceğim bu jilete çünkü 7 o'clock sarı, feather, mavi astra, derby premium siparişi verdim. Ama sonra tekrar denicem.
Wilkinson sword siyah jilet ben bu jileti çok seviyorum 6 kere rahat tıraş oldum tıraş sepetimden 100 lük aldım ama çok pahalı gerçekten.İlk tıraşda keskin keskin sonrasında düşüyor sakallarım çok yoğun değil, sakalları sert ve yoğun olmaya kişilerde başarı sağlayabilir.
Siyah Wilkinson Sword, keskinliği ve konforu orta düzeyde olan bir jilet bence. Gün aşırı traş olanların tercih edebileceği jiletlerdendir. Bence kötü bir jilet değil ona uygun makine ile traş olursanız memnun kalabilirsiniz.
Makina: Yaqi Eden Ramc1905
Sabun: Füme
Ws clasıc makıneden çıkan jilet ile normal wılkınaon arasında fark varmı. Sadece kutularında mı fark var acaba
makinesinin yanında eşantiyon verilen siyah kutulu olanlarını kullandım usturada. çok keskin ve akıcı bir jilet. tek perdede hiç sakal bırakmadan ne varsa kesti götürdü. takılma,çekiştirme yapmıyor. ama çok dikkat istiyor, hata affetmiyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Timor Blades teks55 9 13,879 12/11/2021, Saat: 23:45
Son Yorum: marv
  Crown Super Stainless Blades FearOfATG 4 4,525 12/10/2021, Saat: 00:48
Son Yorum: Murathan Kurt
  Lord Blue Sword Zayn 0 1,198 17/08/2021, Saat: 00:32
Son Yorum: Zayn
  Gilette blue blades Legend 15 8,429 11/02/2020, Saat: 11:01
Son Yorum: mustbe
  Gillette Wilkinson Sword ismailinbiri 23 10,829 05/01/2020, Saat: 00:30
Son Yorum: Sheeplessness
  LOI Titanium (Salon Blades) sfenks 5 4,909 30/03/2019, Saat: 23:50
Son Yorum: CtrlKML
  1970 üretimi Wilkinson jilet Nihil79 7 17,387 07/02/2019, Saat: 17:21
Son Yorum: mustbe
  Gilette 1954 double razor ile punktal erdialka 2 3,783 14/03/2017, Saat: 22:05
Son Yorum: erdialka
  VIKING`S DOUBLE EDGE RAZOR BLADES totan35 6 10,545 12/07/2014, Saat: 01:05
Son Yorum: 1912
  Schick Premium Occam's Razor korhan 16 19,324 13/12/2013, Saat: 17:58
Son Yorum: Marvin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: