Wilkinson Sword DE razor blades
(30/04/2018, Saat: 15:19)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mdn8Wa.jpg
Kullandığım ilk jilet buydu ve içinde 5 adet jilet vardı. Hayatımın en rezil tıraşını bu jiletle yaşadım. Tahrişi bol bir jilet. Sakallarımı hem yoldu ve cildimi tahrişten domatese çevirdi. Şahsen benim cildime hiç uygun değil. Ama sevenleri vardır belki.

Hocam bu jilet bana olur o zaman Smile var evde ama hiç denemedim bu yorumu gördükten sonra ilk tıraş ws ile olacak kesinleşti. (:
Tatil için metrodan aldığım wilkinson aletin yanında geldi. Normalde keskin jilet kullanıyorum ama bu jilet günlük tıraş için baya güzel geldi bana. Çok (abartmayayim hiç) keskin olmadigindan tahriş falan etmiyor. Maksimum iki tıraş dayanıyor. Memur JİLETİ unvanını veriyorum kendimce kendisine
(28/08/2018, Saat: 15:08)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tatil için metrodan aldığım wilkinson aletin yanında geldi. Normalde keskin jilet kullanıyorum ama bu jilet günlük tıraş için baya güzel geldi bana. Çok (abartmayayim hiç) keskin olmadigindan tahriş falan etmiyor. Maksimum iki tıraş dayanıyor. Memur JİLETİ unvanını veriyorum kendimce kendisine

Komşum 5'li jilet kutusu yanlış hatırlamıyorsam Metro'da 4,5 TL gibi bir fiyatı vardı. Şahsen fiyat söz konusu olunca ve alternatiflerde göz önünde tutulunca bana memur jileti gibi gelmiyor. Smile
(28/08/2018, Saat: 15:30)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum 5'li jilet kutusu yanlış hatırlamıyorsam Metro'da 4,5 TL gibi bir fiyatı vardı. Şahsen fiyat söz konusu olunca ve alternatiflerde göz önünde tutulunca bana memur jileti gibi gelmiyor. Smile
100'lü yeşil Astra'nın 30 lira civarında olduğu düşünülürse katılıyorum..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Memur jileti derken sadece fiyatı gozonune almadım, yeşil Astra bende daha fazla tahriş yapıyor bu jilet ise baya iyi.
(28/08/2018, Saat: 16:12)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Memur jileti derken sadece fiyatı gozonune almadım, yeşil Astra bende daha fazla tahriş yapıyor bu jilet ise baya iyi.
O konuya fazla yorum yapacak kadar usta olduğumu düşünmüyorum zira bu iki jilet bana çok yakın karakterde geliyor genel anlamda. Sadece ikisini düzenli kullanmam gerek sanırım bu farkı yakalayabilmem için ki cilt yapısı da kişiden kişiye fark yarattığından yine sonuç alınamayabilir. Fazla eski olmadığım için hala jilet deniyorum. Smile

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mild bulup beğenmediğimden kutusunda bir başına epeydir bekleyen jilete bir şans vereyim dedim. Böyle denemelerde diğer değişkenleri f/p veya çok beğenmediğim ürünleri seçtiğim için arko sabun, fonex domuz fırça, weishi tto aletle kullandım. Daha önce alet de bana çok mild geldiği için aleti de beğenmemiştim. Ama bu sefer son zamanlarda mild aletlerle çokça tıraş olmamdan mıdır bilmiyorum, iki perdede geleneksel öncesi tek bıçaklı kullan at tadında temiz bir tıraş oldum. Ya jiletin ya aletin ya da her ikisinin hakkını yemişim. Kusuruma bakmasınlar Tıraş aleti Jilet
Nedir, ne değildir?
Makinenin yanında çıkan paketteki jileti açınca şok oldum rezil bir halde. Ben ilk değilimdir herhalde Smile

syqmg0.jpg
Uzun süre uygunsuz şartlarda muhafaza edilmiş raf ürünü olabilir. İlk geleneksel zamanları aldığımın yanında çıkan jiletler sizin görseldeki gibi değildi kesinlikle..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
@mustbe
Pas gibi görünmedi gözüme, sanki yapıştırıcı maddenin rengi değişmiş gibi. Hafifçe kazımayı denediniz mi?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Timor Blades teks55 9 13,840 12/11/2021, Saat: 23:45
Son Yorum: marv
  Crown Super Stainless Blades FearOfATG 4 4,501 12/10/2021, Saat: 00:48
Son Yorum: Murathan Kurt
  Lord Blue Sword Zayn 0 1,188 17/08/2021, Saat: 00:32
Son Yorum: Zayn
  Gilette blue blades Legend 15 8,361 11/02/2020, Saat: 11:01
Son Yorum: mustbe
  Gillette Wilkinson Sword ismailinbiri 23 10,726 05/01/2020, Saat: 00:30
Son Yorum: Sheeplessness
  LOI Titanium (Salon Blades) sfenks 5 4,861 30/03/2019, Saat: 23:50
Son Yorum: CtrlKML
  1970 üretimi Wilkinson jilet Nihil79 7 17,351 07/02/2019, Saat: 17:21
Son Yorum: mustbe
  Gilette 1954 double razor ile punktal erdialka 2 3,748 14/03/2017, Saat: 22:05
Son Yorum: erdialka
  VIKING`S DOUBLE EDGE RAZOR BLADES totan35 6 10,469 12/07/2014, Saat: 01:05
Son Yorum: 1912
  Schick Premium Occam's Razor korhan 16 19,239 13/12/2013, Saat: 17:58
Son Yorum: Marvin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: