BeautyEurasia
12-14 Nisan, 2018
14. Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför Fuarı
İFM – İstanbul Fuar Merkezi
Arkadaşlar bu fuarda bizim sektörü ilgilendiren katılımcılar varmıdır ziyaret etmeye değermi

http://www.beautyeurasia.com/fuar-hakkin...-detaylari
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Daha önceki bir fuara Rasoir Sabre - Süer Kozmetik Ertan Bey katılmış galiba. SuperiorShave youtube kanalı ve online satıcısı Istanbul'daki fuardan Rasoir Sabre kayış getirdim, satıyorum demişti videolarında.
kokopelli üstadım mesaj kutunuzu kontrol etme imkanınız varmı acaba
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Geçen sene Rasoir Sabre'nin buralara kadar gelipte haberimizin olmaması kötü oldu. Keşke Ertan bey haber etseydi bize. Ben kendisine sordum, bu sene olmayacakmış.

Beauty Eurasia'nın katılımcıları bu linkte; http://www.beautyeurasia.com/katilimci-listesi-2018
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Sevgili tıraş severler ben fuarı gezmek istiyorum amaç ticari değil meraktan maksat muhabbet olsun İstanbul da gelmek isteyen varsa internet linkinden online davetiye alabilir ücretsiz gelen epostadan barkodlu belgeyi yazdırıp giriş kartını alabilir
Soner kardes gidersen bize plastik sample kabı ureticisi bulursan, komsuların aradıgı kapaklı sabun basma kabı gibi seyler bulursan fotolarını cekip firmaların bilgilerini alırsan cok seviniriz.
Ayrıca erkek sac taragı ahsap, boynuz vs. bulursan yine fotolarını cekersen cok seviniriz.

Gitmisken buharlı lazerli, standlarda yuz bakımı yapıyorlardır diye tahmin ediyorum cok sıra olmazsa bir seans odullendir kendini, guzellik salonu acıcagım bir demo yaparmısınız ayagına Smile, yine masaj koltukları makinaları olabilir, onlarıda test etmeden kuluncları gevsetmeden gelme komsum.
Gitmek istiyorum bir aksilik çıkmazsa dediklerinizede bakmaya çalışırım kab üreticisi bu fuarda olurmu pek emin değilim sabun basmakabları arayışı herzaman benimde ilgi alanım olmuştur aliexpreste aslında binlerce seçenek var
1qhlk6.jpg
(05/04/2018, Saat: 20:41)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili tıraş severler ben fuarı gezmek istiyorum amaç ticari değil meraktan maksat muhabbet olsun İstanbul da gelmek isteyen varsa internet linkinden online davetiye alabilir ücretsiz gelen epostadan barkodlu belgeyi yazdırıp giriş kartını alabilir

Fuarda buluşma fikrini çok beğendim. Fuarda görüşmek üzere komşular
Fuara ziyaretçi olarak katılacaklar aşağıdaki linki kullanarak, ücretsiz kayıt yaptırabilirler.

https://www.beautyeurasia.com/Online-Dav...nMQAvD_BwE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: