1 aylık araştırma sonucum
(29/03/2018, Saat: 10:26)finwe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Bilge_Kagan oncelikle hosgeldiniz.
Yeni ekipmanlariniz simdiden hayirli olsun, hemen herkesin severek kullandigi, guzel tercihler olmus.
Nacizane tavsiyem kendinize ve surece zaman taniyin. Ekipmanlar, cildiniz, tekniginiz zamanla oturacak, gitgide iyilesecektir. Hizli sonuc alma istegi ile acele karar vermeyin. Smile
Duzenli șap kullanmanin faydasini goruyorum, sizde de faydali olacagini dusunuyorum.

Bir de suradaki sayfanin en altinda(direkt yorumun linkini vermeyi beceremedimSmile) @ihtilaf ustadin cok degerli bir yorumu var, henuz okumadiysaniz goz gezdirmenizi tavsiye ederim.

Hoşbulduk hocam yazıyı şimdi okudum gerçekten özenle ve çok güzel yazmış üstad baya faydası olacak bana teşekkürler Smile
Merhabalar. Çok fazla ekipman tecrübem yok ama uzun yıllardır geleneksel traş olan ve sizinki ile benzer sorunları yaşamış biri olarak söylemek isterim ki ; boyun bölgenize lazer epilasyon yaptırmanız Size iyi gelecektir.
Buna ilaveten cildinizi içerden ve dışardan beslemek bakımını yapmak boş su içmek iyi gelecektir.
Traş ile ilgili zaten çok güzel bilgiler verilmiş. Gilette sarı hem keskin hem konforlu, bana göre yatık sert sakal ve sorunlu cilte Dost bir jilettir.
Umarım sorun düzelir ve traş keyfiniz artar. Kolaylıklar dilerim
(29/03/2018, Saat: 22:08)MetGone Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar. Çok fazla ekipman tecrübem yok ama uzun yıllardır geleneksel traş olan ve  sizinki ile benzer sorunları yaşamış biri olarak söylemek isterim ki ;  boyun bölgenize lazer epilasyon yaptırmanız Size  iyi gelecektir.
Buna ilaveten cildinizi içerden ve dışardan beslemek bakımını yapmak boş su içmek iyi gelecektir.
Traş ile ilgili zaten çok güzel bilgiler verilmiş.  Gilette sarı hem keskin hem konforlu, bana göre yatık sert sakal ve sorunlu cilte Dost bir jilettir.  
Umarım sorun düzelir ve traş keyfiniz artar. Kolaylıklar dilerim

Cevap için teşekkürler hocam işim dolayısıyla haftaiçi gidemedim geçtiğimiz pazartesi bir tıp merkezinden randevu aldım bu haftasonu gidip fiyat alacağım çok uçuk bir şey demediği sürece boyun altım ensem ve yanaklarımı yaptırmayı düşünüyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  4 Aylık Klasik Tıraş Maceram SumNauta 15 9,583 09/06/2017, Saat: 17:04
Son Yorum: SumNauta
  Tıraş Üzerine Dermatolojik Araştırma eggman 1 5,110 15/06/2012, Saat: 11:00
Son Yorum: mancho
  Jiletler üzerine bir araştırma eggman 4 9,257 15/02/2012, Saat: 01:24
Son Yorum: Prometheus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: