QSHAVE Ayarlanabilir tıraş aleti
Bu son bazı komsularımın yasadıgı kotu tecrubelere uzuldum. Biz önceleri ilk ornekleri aldıgımızda hic sorun yoktu. Hatta bendekini kapatalım gozu orjinal future la tıras hissiyatı ayrımını yapabilecek az komsum vardır.
Bu genel bir sorunmu, sadece river lake markasına mı ozgu nedir durum, alan dostlar olumlu olumsuz tecrubelerini paylasırsa bilgimiz olsun ona gore gerekirse marka ayrımı yaparız, river lake almada yintal al deriz vs.
Ben direkt qshave resmi AliExpress mağazasından istedim. Gelince düşüncelerimi aktarırım buraya muhakkak.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(04/12/2018, Saat: 10:16)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen ay verdiğim sipariş 2 haftada elime ulaşmışken bu qshave siparişim neredeyse 1 ay oldu ve memleket sınırlarına bile girmedi daha kayıtlara göre. Gelecek üründen ne çıkacağı belli olmasa da bekliyor insan merakla..

Bizim taraf gümrüğü bu aralar Çin'den gelen ürünlerde kuş uçurtmuyor. Belki bu yığılma nedeniyle olabilir komşum.
(04/12/2018, Saat: 14:24)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bizim taraf gümrüğü bu aralar Çin'den gelen ürünlerde kuş uçurtmuyor. Belki bu yığılma nedeniyle olabilir komşum.
Haberim yok açıkçası ama 2 haftadır uçması mümkün olmadığı için gümrükte sıkıştı kaldı gibi geliyor. Nedir problem gümrükte bilginiz var mı?

(04/12/2018, Saat: 14:27)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haberim yok açıkçası ama 2 haftadır uçması mümkün olmadığı için gümrükte sıkıştı kaldı gibi geliyor. Nedir problem gümrükte bilginiz var mı?

ESF (esigara.us) adlı forumda da benzer yakınmalar var. Amerika'nın Çin ambargosuyla mı ilgilidir, e-sigara ürünlerinin bu yolla çok alınmasından mıdır, yada gümrük vergisi uygulanacak değerdeki ürünlerin değerinin düşük gösterilerek muaf tutulmasının önüne geçmek amaçlı mıdır bilemiyorum doğrusu. Ama Çin'den gelen ürünler didik didik ediliyor, geri gönderiliyor veya bekletiliyor gibi. Böyle olunca satıcılar ya ürününü Türkiye satışına kapatıyor, yada gümrük kontrollerinin gevşediği dönemlere denk getirmek için gönderiyi bekletiyor.
(04/12/2018, Saat: 11:10)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu son bazı komsularımın yasadıgı kotu tecrubelere uzuldum. Biz önceleri ilk ornekleri aldıgımızda hic sorun yoktu. Hatta bendekini kapatalım gozu orjinal future la tıras hissiyatı ayrımını yapabilecek az komsum vardır.
Bu genel bir sorunmu, sadece river lake markasına mı ozgu nedir durum, alan dostlar olumlu olumsuz tecrubelerini paylasırsa bilgimiz olsun ona gore gerekirse marka ayrımı yaparız, river lake almada yintal al deriz vs.

Komsum, Amazon'da soyle bir yorum okudum aldigim bu urun icin: "iki kere iade ettim, ucuncusunde jileti duzgun tutan bir tane elime gecti" demis vatandas. Ben ugrasmak istemedigim icin yeni urun istemedim. Qshave icin de benzer yorumlar okudum. Bir de Manion diye bir marka var Amazon'da, ona sanki daha olumlu donusler olmus ya da az satildigindan oyle gorunuyor.
(04/12/2018, Saat: 10:16)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen ay verdiğim sipariş 2 haftada elime ulaşmışken bu qshave siparişim neredeyse 1 ay oldu ve memleket sınırlarına bile girmedi daha kayıtlara göre. Gelecek üründen ne çıkacağı belli olmasa da bekliyor insan merakla..

11.11 dönemlerinde çok yüklü sipariş aldıkları için böyle oluyor. Geçen sene de herkes aynı dertten muzdaripdi. Hem Çin'de hem de Türkiye'de aşırı yığılmalar oluyor ve postalar gecikiyor.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(30/11/2018, Saat: 01:25)Southwestern Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bol sans hocam, taktik tutarsa haber ver... Amerika'da da, bir Edwards Deming, bir Juran kalmadi ki, Japonlar'a gonderdikleri gibi gondersinler...
Üzerindeki yazı olsun, genel olarak işlevi olsun benim de çok usta olmadığımı varsayarak güzel geldi. Jilet tutuşu konusunda hep takıntıdır bende, jilet takınca bakarım. Gayet simetrik duruyor. Ayar mekanizması güzel görünüyor. (Yine usta olmadığımı belirteyim.)
Biraz önce teslim aldım ve beğendim doğrusu.
Üzerine yazdıkları isim çok başarılı geldi bana. En beğendiğim kısım diyebilirim.
Alacak arkadaşlar kesinlikle isim yazdırsın derim. Çok az fark alıyorlar zaten..

(08/12/2018, Saat: 11:56)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üzerindeki yazı olsun, genel olarak işlevi olsun benim de çok usta olmadığımı varsayarak güzel geldi. Jilet tutuşu konusunda hep takıntıdır bende, jilet takınca bakarım. Gayet simetrik duruyor. Ayar mekanizması güzel görünüyor. (Yine usta olmadığımı belirteyim.)
Biraz önce teslim aldım ve beğendim doğrusu.
Üzerine yazdıkları isim çok başarılı geldi bana. En beğendiğim kısım diyebilirim.
Alacak arkadaşlar kesinlikle isim yazdırsın derim. Çok az fark alıyorlar zaten..

Hayırlı olsun Caner komşum. Güle güle kullanın, keyifli tıraşlarınız olsun.
Güzel bir jilet ile uyumu yakaladığınız taktirde her tıraşınız BBS olur. Smile
(08/12/2018, Saat: 14:09)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun Caner komşum. Güle güle kullanın, keyifli tıraşlarınız olsun.
Güzel bir jilet ile uyumu yakaladığınız taktirde her tıraşınız BBS olur. Smile
Teşekkürler hocam. Memnun kalırız umarım.
Tam bir mild sever olduğum halde en mild hali bana bile yetmeyecek gibi duruyor. Akşam keskin kategorisinden bir jilet ile denemeyi düşünüyorum. Yeni merak şehiriçi dolmuşçusu gibi vites değiştirir dururum akşam.. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wilkinson Sword Classic Traş Aleti BigHillMe 721 871,909 24/04/2023, Saat: 04:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Rimei tıraş aleti BigHillMe 700 807,330 18/04/2023, Saat: 21:10
Son Yorum: Kaptan
  tima tıraş makinası srwann 19 27,638 19/07/2022, Saat: 16:33
Son Yorum: muhendisbey
  ORAK Lüks tıraş makinesi retrojunkie 95 147,582 14/07/2022, Saat: 16:32
Son Yorum: Murat62
  Yuma ve Orak Tıraş Makinelerinin Karşılaştırması Tony Soprano 30 13,671 29/05/2022, Saat: 22:09
Son Yorum: Johny White
  Kartuşlu Tıraş Bıçaklarının Tutulma Nedenleri erdoganzi 36 27,700 11/11/2021, Saat: 20:21
Son Yorum: taka
  (YENİ)YUMA Tıraş Makinesi jegal 33 25,362 06/02/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: saintdumas
  Shark Long Handle Tıraş Aleti edward 2 3,705 10/01/2021, Saat: 15:13
Son Yorum: hasanandnexus
  Şıkbay plastik tıraş aleti BigHillMe 19 41,255 23/12/2020, Saat: 18:38
Son Yorum: saintdumas
  Weishi 9306 TTO Tıraş Aleti ulkerhan 35 42,963 17/09/2020, Saat: 20:31
Son Yorum: marv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: