QSHAVE Ayarlanabilir tıraş aleti
2hf6fyc.jpg
2ywabm8.jpg
2cgzhhd.jpg
14mawb6.jpg
2mmtw5j.jpg
23vx1g0.jpg
w9eger.jpg

Komşularım,
Bir Aliexpress mudavimi olarak merak ettim ve 4.8 yıldızın altında puan almadığı için sipariş ettim. 15 gün içerisinde teslim edildi, mağaza çok ilgili, her adımda mutlaka bilgilendirme yapıyor.
3 farklı jiletle denedim: Perma-Sharp, Rapira ve Derby Usta. İçlerinde en kötü performans veren Derby Usta oldu maalesef. Kendi jiletlerinin denemedim ama diğer komşularımın dediği üzere kötüymüş.
Makinanın 6 ayarı var, agresiflik 1'den 6'ya doğru yükseliyor. 1. ayar gerçekten çok yumuşak kalıyor ve sakalları almıyor. 6. ayar agresif, ideali 4-6 arası deneyimlediğim.
Bundan başka elimde Yuma, Rimei ve WS olduğundan dolayı ağırlık anlamında karşılaştırma yapamayacağım ama makina bana ağır geldi. Tıraşın ortasında gerçekten de tutmaktan yoruldum ama bu bir yandan da pozitif bir etki yaratıyor, makina kendini belli ediyor ve bıçaktan öte seni ben tıraş ediyorum diyor. Gerçekten de ağırlığı tıraş esnasında belli oluyor ve bir kat daha konforlu tıraş oluyorsunuz.
Denemek isteyenler mutlaka alsınlar, hiç pişman olmazsınız. Gerçekten de şık makina.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(25/02/2019, Saat: 16:39)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar,

Qshave lerinizden hangi jilet cıkıyor bilmiyorum. Qshave veya Apache marka cıkıyorsa, jiletiniz hic tahmin etmeyeceginiz bir marka jiletin ustune marka basılmıs halidir. Cinlinin hediye ettigi jiletten ne olacak diyebilirsin, ama aynı jiletin paketine 100 lira verince abi amerikalı yapıyor da diyebilirsin. İnsan psikolojisi degisik birseydir.

2mq6s8n.jpg

@ekindgn komşum makine hayırlı olsun. Jiletleri bence atma, Personna üretiyormuş, kesin bilgiymiş.

İlk çıkan Apache marka kötüymüş ama şimdiki Made in USA yazanlar Personna diyor satıcı

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(25/02/2019, Saat: 17:07)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Amerikadaki qshave satıcısı yazmıs, cok kiside dogrulamıs.

307ogsp.jpg

Duyuru sonrası aksamustu muhabbetleri:
Aloo hanım, banyoda koseye jilet attıydım onu kasaya koy.
@ekindgn

N11 de var artık bu aletler standlı river lake modeli de var.

4087440dc40c5e42a02457a340cf7eab.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@silentsv komşum güzel bir kar marjı ile satışa koymuşlar maşallah. Lazer yazılı versiyonu ile 50 TL gibi bir fiyata almıştım diye hatırlıyorum zamanında.. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(17/05/2019, Saat: 21:57)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @silentsv komşum güzel bir kar marjı ile satışa koymuşlar maşallah. Lazer yazılı versiyonu ile 50 TL gibi bir fiyata almıştım diye hatırlıyorum zamanında.. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Aynen 50 60 TL gibi bir fiyatlara geliyordu aliexpresten.

(17/05/2019, Saat: 22:10)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen 50 60 TL gibi bir fiyatlara geliyordu aliexpresten.

Gene gelir komşum, 50-60 olmaz da, 60-72 olur sonuçta.
Aliexpress qshave mağazasından sipariş verdim bakalım, 9,98$. Acaba gümrükten döner mi diye korkuyorum açıkçası, şansıma artık. Gümrükte ne kadar ücret çıkar acaba bilgisi olan var mı?

Galaxy S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(29/05/2019, Saat: 09:21)guwenkaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aliexpress qshave mağazasından sipariş verdim bakalım, 9,98$. Acaba gümrükten döner mi diye korkuyorum açıkçası, şansıma artık. Gümrükte ne kadar ücret çıkar acaba bilgisi olan var mı?

Galaxy S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşum, 31 Mayıs tarihine kadar TR gümrüğünden geçen 22Euro ve altı siparişlerin için vergi ödemeyeceksin. Fakat son çıkan yasaya göre 31 Mayıs'tan sonraki herşeyden %18-20 arası vergi alınacak, kısacası sen 9.98 $ için vergi ödeyeceksin. Aldığın herşey için vergi var artık. Kısacası, ya vergi ödeyeceksin, ya da buradan bulabilirsen alacaksın birkaç katı fiyata.
Böylelikle ülkemizdeki insanlar daha mutlu ve ferah olacak, daha çok çeşide ulaşacak!!!
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(29/05/2019, Saat: 10:07)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, 31 Mayıs tarihine kadar TR gümrüğünden geçen 22Euro ve altı siparişlerin için vergi ödemeyeceksin. Fakat son çıkan yasaya göre 31 Mayıs'tan sonraki herşeyden %18-20 arası vergi alınacak, kısacası sen 9.98 $ için vergi ödeyeceksin. Aldığın herşey için vergi var artık. Kısacası, ya vergi ödeyeceksin, ya da buradan bulabilirsen alacaksın birkaç katı fiyata.
Böylelikle ülkemizdeki insanlar daha mutlu ve ferah olacak, daha çok çeşide ulaşacak!!!
Ben 31 Mayıstan önce Amerikadan dolmakalem mürekkep falan almıştım, 20 dolar kadardı sanırım. Elime ulaşmadı. Satıcı ile iletişime geçtiğimde "gönderdiğimiz firmadan aldığımız bilgiye göre iade gönderilmiş" dediler, yenisini gönderdiler. Buradaki PTT ile görüştüğümde "abi yurtdışı kargolar iade gitmez, öyle bir ihtimal yok" dediler. Büyük ihtimalle gümrükten geri döndü ama, gümrüğe geldiğinden haberim bile olmadı maalesef. Yeni gönderdikleri elime ulaşır umarım

Son zamanlarda daha çok bu aletle tıraş olmaya başladım. Doğru jilet kombinasyonu ile de birleşirse, o tıraş efsane bir tıraşa dönüşüyor. Jilet, aletin bir tarafında daha keskin, diğer tarafında az keskin oluyor; bu bir sorun mu, yoksa normal bir durum mu bilmiyorum. Zaten ben keskin olan tarafta kullanıyorum daha çok. Az keskin olan kısmı boyun altı bölgesinde değerlendiriyorum. Salı günü EJDE89 ile Mavi Astra eşleştirmesi yapmıştım, eziyetli bir tıraş yaşamıştım. Dün aynı jileti bu Qshave ile kullandım, son zamanlardaki en iyi tıraşım oldu.
So far so good..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wilkinson Sword Classic Traş Aleti BigHillMe 721 871,602 24/04/2023, Saat: 04:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Rimei tıraş aleti BigHillMe 700 807,152 18/04/2023, Saat: 21:10
Son Yorum: Kaptan
  tima tıraş makinası srwann 19 27,634 19/07/2022, Saat: 16:33
Son Yorum: muhendisbey
  ORAK Lüks tıraş makinesi retrojunkie 95 147,558 14/07/2022, Saat: 16:32
Son Yorum: Murat62
  Yuma ve Orak Tıraş Makinelerinin Karşılaştırması Tony Soprano 30 13,662 29/05/2022, Saat: 22:09
Son Yorum: Johny White
  Kartuşlu Tıraş Bıçaklarının Tutulma Nedenleri erdoganzi 36 27,696 11/11/2021, Saat: 20:21
Son Yorum: taka
  (YENİ)YUMA Tıraş Makinesi jegal 33 25,350 06/02/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: saintdumas
  Shark Long Handle Tıraş Aleti edward 2 3,703 10/01/2021, Saat: 15:13
Son Yorum: hasanandnexus
  Şıkbay plastik tıraş aleti BigHillMe 19 41,239 23/12/2020, Saat: 18:38
Son Yorum: saintdumas
  Weishi 9306 TTO Tıraş Aleti ulkerhan 35 42,955 17/09/2020, Saat: 20:31
Son Yorum: marv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: