Saponificio Varesino HMW Fırca
bu güzel inceleme için teşekkür ederim. güzeller ama materyalde kurşun kullanılması benim iştahımı kaçırdı.
(21/02/2018, Saat: 19:36)gökbörü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu güzel inceleme için teşekkür ederim. güzeller ama materyalde kurşun kullanılması benim iştahımı kaçırdı.

Kardesim orada benim bir hatalı aktarımım veya cevirim olabilir. Lead kursun, tin kalay. Bu amcamlar pewter yazmıs, sozlukten bakınca tam karsılıgını anlayamadım kursun kalay karısımı gibi birsey diyor. Sanırım dokme 2 parcadan olusan desen halkasını ısıtarak kalaklayarak elde birlestiriyoruz (lehimliyoruz) manasında birsey soyluyorlar sanırım. Cildinize veya fırcanın kılına zararlı herhangi bir madde kullandıklarını dusunmuyorum.
Bunu daha sonra bir arastırıp ogrenip buraya ekleriz.
Benim anladığıma göre kurşun karışımlı "pewter" artık pek kullanılmıyor. Günümüzde daha çok %95 kalay ve %5 bakırdan oluşan bir alaşım olarak kullanılıyor ama oturmuş kesin bir standart yok sanıyorum.
Saponificio Varesino'ya mail atıp sordum birleşimi nedir diye.

% 93,5 Kalay
% 6 Antimon
% 0,5 Bakır

Olarak yanıt geldi. Yani içerisinde kurşun yok. Güvenle alabilirsiniz.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Harikasın cihan tesekkurler. Yazıdan kursun bolumunu cıkardım. Tekrar kusura bakmayın.
Az kalsın sırf kurşun var diye almayacaktım Eline sağlık abi,güzel inceleme.Güzel günlerde kullan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Keyifli incelemeniz için teşekkürler, merak ettiğim bir üründü.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben bu fırçaya çok heves ettim, çok şükür aldım nihayet lakin bu fırçanın standı saponificio'nun kendi sitesinde 18 euro, kargo için istenen ücret 33 euro. Ara-tara https://shavelounge.co.uk/product/saponi...ush-stand/ şu sitede buldum standı, lakin Meksika'dan Vietnam'a, Malezya'dan Arabistan'a kadar gönderim yapan site Türkiye'ye gönderim yapmıyor. Var mı bu konuda tavsiyede bulunacak, yol gösterecek bir arkadaş acaba. (Ha derseniz ki böyle dert mi olur başka stand bul.Orjinal takım bulunsun istiyorum) Arz ederim.
(12/01/2019, Saat: 21:52)godsyndrome Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bu fırçaya çok heves ettim, çok şükür aldım nihayet lakin bu fırçanın standı saponificio'nun kendi sitesinde 18 euro, kargo için istenen ücret 33 euro. Ara-tara https://shavelounge.co.uk/product/saponi...ush-stand/ şu sitede buldum standı, lakin Meksika'dan Vietnam'a, Malezya'dan Arabistan'a kadar gönderim yapan site Türkiye'ye gönderim yapmıyor. Var mı bu konuda tavsiyede bulunacak, yol gösterecek bir arkadaş acaba. (Ha derseniz ki böyle dert mi olur başka stand bul.Orjinal takım bulunsun istiyorum) Arz ederim.

Ben de birkaç kez bakmıştım stand için. Dediğiniz gibi fahiş kargo ücretleriyle karşılaştım. SV fırça sahipleri beraberce Mustafa Beyden rica etsek, misalen 5 kişi ben alırım dese Mustafa Bey yardımcı olabilir belki.
@godsyndrome
@Gentleman

Bir dahaki fırca siparisine stand ekleyebilir Mustafa bey. İletisim kurup hangi modeli istediginizi soyleyip bilgilerinizi bırakın, getirdigi zaman haber verir. Daha once getirmisti zaten, satıldı bitti diye hatırlıyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,369 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 856 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,725 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 378,642 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 465,441 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 80,439 30/08/2020, Saat: 17:26
Son Yorum: marv
  Anbbas Porsuk Fırça U A K 1 2,663 06/01/2020, Saat: 23:12
Son Yorum: Jaguar Paw
  sephora porsuk kılı fırça kumuca 26 30,456 15/07/2019, Saat: 06:34
Son Yorum: kadir.tbk
  Edwin Jagger Pure Porsuk kılı fırça JohnLocke 24 11,105 22/04/2019, Saat: 17:52
Son Yorum: CK89
  HJM 181 P 26 Fırça Janberd 8 5,944 26/12/2018, Saat: 00:17
Son Yorum: Janberd

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: