Miele Elektrikli Süpürge
Pratiklik olarak torbalı süpürgeler, sulu ya da toz haznelilere göre 1-0 önde her zaman. Smile
Bunun haricinde turbo başlık her süpürgede var neredeyse ama o görseldeki dövücülü başlık maalesef sadece kalbur üstü marka modellerde. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(15/02/2018, Saat: 00:52)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O kadar yazıp çizdiniz ki durduk yere Miele süpürge alasım geldi.

Bu konuya her yorum geldiğinde rahmetli Pilotic Komşumun yukarıdaki gönderisi aklıma geliyor.
Hiç ihtiyacım yokken gerçekten benim de alasım geliyor Wink))
49528590018_84f94e6c69.jpg
Yukarıda Miele turbo halı baslıgı STB-205. Halilarda kayarak giden elektriksiz, cekim gucuyle calısan cok guzel bir baslık. Detaylı temizlik icin vidasına kadar sokuluyor.

Aşagıda Miele parke baslıgı Sbb-400 veya Sbb300. Yerde kayan, cevresindeki tozu tuyu daha uzaktan ceken harika bir baslık. Diger turbo baslıgı temizledikten sonra, bunu da dagıtırız, boynunu soker cıkarırız vs. demeyin yapmayın. Direk musluk altında yıkayıp kurutun. Ben bunu da sokerim boynunu cıkarırım vs. diye ugrasırsanız, benim gibi yenisini almak durumunda kalırsınız.
Evvelki gun nasıl uzuldum, 500 lira olmus bu baslıklar, hani kendi hatamdan dolayı yenisini almak durumunda kalınca, boyle lisede kızı yemege goturup orada terk edilen erkek arkadas gibi, boyle kalbimde bir acı cüzdanda bir hafiflik. Confused

49528590078_c5daaa8c8e_c.jpg
Tişikkirlir Sipirmin.
Miele filtreleri su anda XXL pack olarak toplu halde 16 lı olarak alsanız bile 300lira civarında. Tanesi kabaca 20liraya geliyor.
https://urun.n11.com/toz-torbasi/miele-h...P342372673

Simdi bunlar icinde mesh plaka kaplı ozel kumas filtreler. Kiloyla satılan ucuz kagıt filtrelerle karsılastırmayın. Hava gecirgenligi, toz tutma oranı veya dayanımı ile farklı kulvarda filtreler. Ama fiyatlar tabi kur nedeniyle aldı basını gidiyor.
Soyle benzer bir alternatif buldum. Yine kumas bir filtre firma elektrolux firmasına aitmis anladıgım. Orjinal miele filtrelere kalite olarak benziyor gibi duruyor. Denemelik siparis verdim. Guzel cıkarsa yine buraya yorum yazarım dostlar.
https://urun.n11.com/toz-torbasi/miele-c...P214341025
Tişikkirlir Sipirmin.
Konuyu hortlatalım.Smile
Miele Classic C1 Powerline 800W Elektrik Süpürgesi BiM'de 999 TL diğer satıcılarin fiyatlarina göre %25 fiyat avantajı var gibi.
ilgilenenlere duygurulur.
(05/01/2021, Saat: 00:59)ZÜLFİKAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu hortlatalım.Smile
Miele Classic C1 Powerline 800W Elektrik Süpürgesi BiM'de 999 TL diğer satıcılarin fiyatlarina göre %25 fiyat avantajı var gibi.
ilgilenenlere duygurulur.

Yılbaşı günü satıldı ve bitti. Cazip bir rakam. Süpürgede çok övülen bir model. Mielenin en uygun modeli. Ben bir bim de buldum dün. Ama kutusu açılmış, satın alınmış ve iade edlmiş. Müşteri torbasız sanmış almış geri getirmiş.

İçime sinmedi almadım. Kapalı olsaydı alacaktım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Elektrikli Süpürge Kendineözgü 93 78,720 02/01/2021, Saat: 14:02
Son Yorum: Lord Sparhawk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: