Delikanlı Tıraş
@KamilAY Aboneliği neden sildiniz ?
@KamilAy bir tag de ben yapayım da bir an önce komşum yanlış anlaşılmayı düzeltsin madem.
(23/11/2018, Saat: 21:47)KamilAY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese iyi akşamlar selman abi güzel bir çekiliş oldu kazanan arkadaşları kutlarım şansımız yokmuş delikanlı tıraşa abone olmuştum aboneliğimi sildim bilgin olsun

@KamilAY,

Her ne sebeble ve amaçla olursa olsun talihsiz bir açıklama olmuş.

Lütfen emeğe biraz olsun saygı...
Çok güzel ve başarılı kanalınız var .
Araya tekdüzeleği bozan bu tarz aktiviteler kanala değer katıyor .
Tebrik ve teşekkür ediyorum izlerken yaşattığınız keyif için .
(23/11/2018, Saat: 22:04)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım youtube gizlilik ayarlarını eski haline getirdim demek istemiş.
@starex hocam Rabbim yolunuzu hep açık etsin inşallah. Hayat bizi hep sizin gibi insanlarla karşılaştırsın..

Bir sonraki çekilişte de kısmetse hep birlikte olacağız. Sizden ricam asil talihliden sonra 99 da yedek belirler misiniz, bir şey deneyeceğim..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(24/11/2018, Saat: 01:38)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @starex hocam Rabbim yolunuzu hep açık etsin inşallah. Hayat bizi hep sizin gibi insanlarla karşılaştırsın..

Bir sonraki çekilişte de kısmetse hep birlikte olacağız. Sizden ricam asil talihliden sonra 99 da yedek belirler misiniz, bir şey deneyeceğim..

Smile Neden 99
(24/11/2018, Saat: 01:38)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @starex hocam Rabbim yolunuzu hep açık etsin inşallah. Hayat bizi hep sizin gibi insanlarla karşılaştırsın..

İyi dileklerin için sağol komşum. 99 yedekte 100. olup şansınızı mı deneyeceksiniz, benim de çekilişlerde hiç şansım olmadı. Benim için artık değişmez makus kader.
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Selman abi ve serdar abi yazdığım cümlede yanlışı şimdi farkettim  yazdığım cümlede selman abimin kanalındaki abone sayısını düşürücü bir hamle veya kanalın abone sayısını düşürmek için yaptı gibi algılanmasını istemiyorum  dün akşam ki çekilişe  kendimi  çok kaptırdım ve şunu düşünemedim bu cümle ağzımdan çıkarken tepki oluşucağını ve  mantıklı mı veya mantıksız mı kurdum diye
geriye bakmadım burda hatalıyım  ve yorum  yazarken bu cümle çıktı ağzımdan  şunu belirtmek istiyorum dün akşam ki o anki pskolojik  durumdur. selman abi ve serdar abi ve diğerleri sizlerden özür diliyorum
@starex @dikdik_s
(24/11/2018, Saat: 07:57)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi dileklerin için sağol komşum. 99 yedekte 100. olup şansınızı mı deneyeceksiniz, benim de çekilişlerde hiç şansım olmadı. Benim için artık değişmez makus kader.
Samimi olarak söylüyorum çekilişlerde gözüm yok vallahi, son yedek olayım yetecek bana. Smile
Benim için çekilişler şanssızlık tasdikletmesi gibi birşey.. Smile

(24/11/2018, Saat: 09:11)KamilAY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selman abi ve serdar abi yazdığım cümlede yanlışı şimdi farkettim  yazdığım cümlede selman abimin kanalındaki abone sayısını düşürücü bir hamle veya kanalın abone sayısını düşürmek için yaptı gibi algılanmasını istemiyorum  dün akşam ki çekilişe  kendimi  çok kaptırdım ve şunu düşünemedim bu cümle ağzımdan çıkarken tepki oluşucağını ve  mantıklı mı veya mantıksız mı kurdum diye
geriye bakmadım burda hatalıyım  ve yorum  yazarken bu cümle çıktı ağzımdan  şunu belirtmek istiyorum dün akşam ki o anki pskolojik  durumdur. selman abi ve serdar abi ve diğerleri sizlerden özür diliyorum
@starex @dikdik_s
Hata insana mahsus komşum, kötü niyetin olduğunu düşünmemiştim. Çekilişi güzel vakit geçirelim, biraz eğlenelim amacıyla yaptım. İhtiyacın olan ürünler varsa, bana özelden yazarsan bu kez çekilişsiz gönderirim.
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neredeyse tam profesyonel tıraş izletileri Zireæl47 6 1,614 17/01/2024, Saat: 22:34
Son Yorum: Birole
  Altın Elbiseli Adam' ın Geleneksel Islak Tıraş ile tıraş olması. Ceyrancı 10 4,159 04/11/2023, Saat: 00:07
Son Yorum: bohemiantirad
  Tıraş Videoları eggman 336 217,542 03/10/2022, Saat: 20:32
Son Yorum: cavenaut
  Sinema Ve Geleneksel Tıraş mancho 152 165,206 17/09/2022, Saat: 01:38
Son Yorum: muhendisbey
  RAZORUS - Tıraş Eğitim Videoları MetsGo 109 63,034 14/03/2022, Saat: 13:21
Son Yorum: Ramo26
  Derby-Azmüsebat Hatalı Tıraş bıçağı İade Süreci Ömer t. Katı 2 2,969 05/05/2021, Saat: 01:31
Son Yorum: Ömer t. Katı
  "rewolwer_" Çelik Ustura Tıraş Videoları rewolwer_ 54 19,616 12/04/2021, Saat: 20:18
Son Yorum: muhendisbey
  esrarengiz tıraş videosu saintdumas 1 2,231 01/02/2021, Saat: 18:29
Son Yorum: ahbap
  Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları DelikanliTiras 88 46,863 27/11/2020, Saat: 12:47
Son Yorum: DelikanliTiras
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 70,234 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: