Delikanlı Tıraş
çok başarılı bir kanal. tek eleştirdiğim nokta haftada bir video yüklemesi Smile.
Edirne'den selamlar  Big Grin

Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
@starex sıhhatler olsun üstadım. Crystal yaprak jiletler dediğiniz gibi çok keskin değil ve çok pürüzsüz tıraşlar verdiği söylenemez. En azından tam bir sinekkaydı tıraş için 3 perde istiyor. Personna kullananlar Crystal jiletten daha iyi ve daha konforlu olduğunu söylüyor, kullanmadığım için bilemeyeceğim.
Merkur 42c ise klasik tasarımı çok hoşuma giden bir alet. Her ne kadar estetik ve tasarım açısından modern aletler piyasada fazla olsa da klasik tasarıma sahip, geçmişi anımsatan aletler daha çok hoşuma gidiyor. Smile
Tekrar sıhhatler olsun üstadım.
(28/05/2018, Saat: 13:30)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @starex sıhhatler olsun üstadım. Crystal yaprak jiletler dediğiniz gibi çok keskin değil ve çok pürüzsüz tıraşlar verdiği söylenemez. En azından tam bir sinekkaydı tıraş için 3 perde istiyor. Personna kullananlar Crystal jiletten daha iyi ve daha konforlu olduğunu söylüyor, kullanmadığım için bilemeyeceğim.
Merkur 42c ise klasik tasarımı çok hoşuma giden bir alet. Her ne kadar estetik ve tasarım açısından modern aletler piyasada fazla olsa da klasik tasarıma sahip, geçmişi anımsatan aletler daha çok hoşuma gidiyor. Smile
Tekrar sıhhatler olsun üstadım.

Sağol komşum, sana da sıhhatler olsun. Ben de Personna denemedim hiç. Belki daha sonra denerim.

Selamlar

(22/05/2018, Saat: 16:59)blacklesrum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok başarılı bir kanal. tek eleştirdiğim nokta haftada bir video yüklemesi Smile.

Sağolun , daha fazlası bıkkınlık verir komşum Wink

(15/05/2018, Saat: 11:23)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eyvahlar olsun. İMPA'da stokta vardı Polsilver jiletler, bu videodan sonra bir kez daha stokları tükenecek.  Smile

Korkulan olmuş komşum, polsilver kalmamış impa'da. Bundan sonra önce satın alıp sonra video çekeceğim. Big Grin
@starex Forumdan uzak kalmıştım, konuyu ile defa gördüm.

Güzel bir kanal, başarılı videoların devamını dilerim.
(28/05/2018, Saat: 20:52)Mauser Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @starex Forumdan uzak kalmıştım, konuyu ile defa gördüm.

Güzel bir kanal, başarılı videoların devamını dilerim.

Teşekkürler komşum, forumda özlettiniz kendinizi  Smile
Bu hafta Elazığ'a gidiyoruz  Big Grin

Sıhhatler olsun üstadım. Smile
Kullandığınız tıraş aletinden almayı ben de düşünüyordum ama kondisyonu, mekaniği ve görüntüsü çok iyi durumda alet bulmak zor. Bulunca da fiyatı tuzlu oluyor.
Size de sıhhatler olsun komşum, evet eski aletler ömürlük üretilmiş sonra birileri ömürlük üretimin çok karlı olmadığını fark etmiş ve ondan sonra mertlik bozulmuş  Big Grin

(05/06/2018, Saat: 11:30)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun üstadım. Smile
Kullandığınız tıraş aletinden almayı ben de düşünüyordum ama kondisyonu, mekaniği ve görüntüsü çok iyi durumda alet bulmak zor. Bulunca da fiyatı tuzlu oluyor.
geleneksel tıraşa başlamama ve foruma üye olmama vesile oldu kendine teşekkür ediyorum videolarını zevkle izliyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neredeyse tam profesyonel tıraş izletileri Zireæl47 6 1,632 17/01/2024, Saat: 22:34
Son Yorum: Birole
  Altın Elbiseli Adam' ın Geleneksel Islak Tıraş ile tıraş olması. Ceyrancı 10 4,176 04/11/2023, Saat: 00:07
Son Yorum: bohemiantirad
  Tıraş Videoları eggman 336 218,092 03/10/2022, Saat: 20:32
Son Yorum: cavenaut
  Sinema Ve Geleneksel Tıraş mancho 152 165,451 17/09/2022, Saat: 01:38
Son Yorum: muhendisbey
  RAZORUS - Tıraş Eğitim Videoları MetsGo 109 63,139 14/03/2022, Saat: 13:21
Son Yorum: Ramo26
  Derby-Azmüsebat Hatalı Tıraş bıçağı İade Süreci Ömer t. Katı 2 2,978 05/05/2021, Saat: 01:31
Son Yorum: Ömer t. Katı
  "rewolwer_" Çelik Ustura Tıraş Videoları rewolwer_ 54 19,637 12/04/2021, Saat: 20:18
Son Yorum: muhendisbey
  esrarengiz tıraş videosu saintdumas 1 2,244 01/02/2021, Saat: 18:29
Son Yorum: ahbap
  Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları DelikanliTiras 88 46,890 27/11/2020, Saat: 12:47
Son Yorum: DelikanliTiras
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 70,308 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: