Wholly Kaw - Post Shave Kralı
bu gidişle beni de yarın tıraş ettireceksiniz Monaco Royale ile
Caner bir yandan sen bir yandan süper oldu bu inceleme işleri
Maşallah nazar değmesin
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
İnceleme için teşekkürler. Ben artık Amerikan artizanları takip etmekten yoruldum vallahi. Tam inceliyoruz güzel diyoruz hop formül değişiyor. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@dikdik_s Üstat çok güzel bir inceleme olmuş elinize sağlık.
@dikdik_s İncelemeniz ve İstanbul buluşmasında verdiğiniz numune için teşekkürler.

Hafta içinde sabunu kullandım ve yazdıklarınıza tamamen katılıyorum. Çok fazla sabun denemediğim için yazmak istememiştim fakat deneyimli arkadaşların sabun hakkında yazacaklarını da çok merak ediyordum. Kendi adıma tıraş sırasında koruyuculuğun ne olduğunu gördüm diyorum. Dediğiniz gibi yüzümde adeta kaygan bir tabaka oluştu ustura sanki yüzüme değmiyordu bir an kendimi kesmekten korkmadım desem yalan olur. Şimdiye kadar ne kadar sulu köpük yaparsam yapayım kullandığım sabunların hiçbiri hatta tıraş öncesi yağlarla birlikte kullandığımda dahi böyle kaygan bir tabaka oluşturmadı. Bir sabunla ilk defa tıraş oluyorsam sonrasında kolonya kullanıyorum ve dediğiniz gibi yakıcılığı yok denecek kadar azdı. Tıraş sonrası yüzümde yağlanma yapmadan cildimi yumuşacık yapması da kendi adıma denemenin bonusu oldu. Sabunla ilgili tek aklıma takılan köpüktü. Scuttle da iyi köpük yapamamıştım sizin resimlerinizi gördükten sonra sabunu az kullandığımı düşünüyorum. Şimdiye kadar alıp stok yapayım dediğim bir ürün olmamıştı ama Wholly Kaw Monaco Royal fikrimi değiştirdi.
@dikdik_s üstadım bu ayrıntılı ve harika inceleme için teşekkürler, eline sağlıkSmile ağzımın suyu akmadı desem yalan olur. Bi de ulaşmak kolay olaydı Sad
@kalantorxl
Kardesim o kopugun istedigin gibi olmaması biraz da sample isinden dolayı oluyor. Sample lardan ben bugune kadar bir sabunu hic tam anlayamadım. Sample urunde koklayamadıgım koku notasını, hissedemedigim tıras esnasında ki performans farklarını; normal kutulu urunu kullandıgımda daha iyi anlayabiliyorum. Sample dan fikir sahibi oluyorsun ama gercek performansı kutulu urunde anca gorebiliyorsun, en azından benim tecrubem cogunlukla boyle oldu. Ya sample da dediginiz gibi tam yuklemeyi yapamıyoruz fırcaya, yada sample tasınma esnasında kuruyor vs.
Kendinizde bir hata aramayın diye paylasmak istedim.
Saygılar Sevgiler.

Diger guzel yorumlarını paylasan arkadaslara cok tesekkurler. Umarım bu urunlere zaman icinde daha kolay ulasma imkanımız bir sekilde olur.
(04/02/2018, Saat: 21:21)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kalantorxl
Kardesim o kopugun istedigin gibi olmaması biraz da sample isinden dolayı oluyor. Sample lardan ben bugune kadar bir sabunu hic tam anlayamadım. Sample urunde koklayamadım koku notasını, hissedemedigim tıras esnasında ki performans farklarını; normal kutulu urunu kullandıgımda daha iyi anlayabiliyorum. Sample dan fikir sahibi oluyorsun ama gercek performansı kutulu urunde anca gorebiliyorsun, en azından benim tecrubem cogunlukla boyle oldu. Ya sample da dediginiz gibi tam yuklemeyi yapamıyoruz fırcaya, yada sample tasınma esnasında kuruyor vs.
Kendinizde bir hata aramayın diye paylasmak istedim.
Saygılar Sevgiler.

Ben size katılıyorum.
Banyo sabunlarında şöyle bir olay dikkatimi çekiyor, sabun ilk çıktığında lif ile çok güzel köpük oluşuyor, azalınca da belli bir noktaya kadar pek bir şey değişmiyor ama en son geriye üst üste konmuş birkaç kredi kartı kadar sabun kaldığında o lif köpürmüyor, ne kadar yüklersem yükleyeyim tüm değişkenler ( life değen yüzey dahil ) aynı olsa da o köpük yeterli olmuyor. O en iç kısmın kompozisyonu farklı mı oluyor artık nedir.
Tıraş sabunu örneklerinde de böyle oluyor, bir kez bir komşumuzdan toplu olarak örnek almıştım hiçbir sabunu sevmedim. Sonra birkaçını normal alıp denediğimde sevdim, köpürtmeyi geçtim koku olarak bile .
@dikdik_s üstat inceleme için teşekkürler, ben kokusunu da çok merak ettim, sedir öd sandal, oduncular için ne ararsan var Smile
@dikdik_s üstat sabunu kullanmadan yorum yapmayacağımı belirtmiştim . Uzun zamandır bir sabun incelemesinde ve sabunlar hakkındaki konuşmamızda bu kadar heyecanlandıgına şahit olmamıştım . Wholly sabun incelemesini yaptığın kadar var Yüreğine sağlık inceleme için teşekkürler. Beni tanıyan dostlar bilir sabunlara karşı çok acımasız eleştirilerim olduğunu bilirler kolay kolay sabun ve krem sevmem . Sabunun kokusu da ayrıca sizi kendine çekiyor . Kokulara karşı seçici olan tüm tıraş severleriden gönlünde taht kuracak. Wholly Kaw sabunu çok başarılı sabunlardan bir tanesidir dostlar Almayanı döverler .

47d3c7ca062edc64dc916ef8a72e775e.jpg

https://instagram.com/p/BfOwoTznvfO/
Çok güzel bir inceleme olmuş Serdar abi, ellerine sağlık. Saponificio Varesino'yu taça atmışsın abi doğru mu anladım Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP Creator 232 101,062 22/08/2023, Saat: 22:36
Son Yorum: Men-Sup
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 31,905 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 34,171 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 17,952 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 8,801 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 28,893 22/04/2021, Saat: 22:20
  OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 59 23,421 28/05/2020, Saat: 19:26
Son Yorum: İsmetaltan
  OSS-MAN EMERAUDE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 14 7,942 28/05/2020, Saat: 09:32
  Musgo Real Shave Soap - ( Don't Touch It) fasulity 20 21,642 06/07/2017, Saat: 21:43
Son Yorum: marek
  I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl eggman 200 171,950 02/02/2017, Saat: 14:05
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: