Düzenli Kullanım İçin Sabun Tavsiyesi
Herkese iyi forumlar diliyorum. Smile

Uzun zamandır uzattığım sakallarıma hakemlik yapmaya başladığım için veda ettim, önümüzdeki uzun bir süre için düzenli tıraş olmaya geçeceğim. Sırf o geleneksel kokudan vazgeçemediğim için Jaguar 117/11'ime yarenlik etmesi için Arko Tıraş Sabunu kullandım. Fakat düzenli kullandığım zamanlarda Arko'nun cildimi kurutması gibi sıkıntılarım var. Bu yüzden yeni ve kaliteli bir sabuna geçmek istiyorum, tüm konuları elbette okudum ama tavsiyelerinizi almak isterim mümkünse. Smile

Aklımda şu an Proraso, Cella ve MWF var klasik ve uygun fiyatlılar olarak. Hangisini ilk olarak denememi önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler Smile
Cella'yi Proraso'dan daha kolay kullanımlı buluyorum. Prorasoda su miktarını her zaman tam tutturamadım, kuru oldu zaman zaman. Cella'nin 1 kg fiyatı ile en uygunu oluyor. Gerci yuzunde yanma hisseden arkadaslar olmus, oncelikle kucuk kutulusunu alabilirsiniz.

Illa ki sabun olsun demezseniz Proraso'nun 270ml 60tl gibi bir fiyata satılan büyük boy kremleri methedilmis yurtdışı forumlarda.

Uygun fiyatli bir alternatif ararsanız, ben More4You kase sabunu Arko'dan daha az kurutucu buluyorum.

SeckinB
(22/01/2018, Saat: 01:13)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cella'yi Proraso'dan daha kolay kullanımlı buluyorum. Prorasoda su miktarını her zaman tam tutturamadım, kuru oldu zaman zaman. Cella'nin 1 kg fiyatı ile en uygunu oluyor. Gerci yuzunde yanma hisseden arkadaslar olmus, oncelikle kucuk kutulusunu alabilirsiniz.

Illa ki sabun olsun demezseniz Proraso'nun 270ml 60tl gibi bir fiyata satılan büyük boy kremleri methedilmis yurtdışı forumlarda.

Uygun fiyatli bir alternatif ararsanız, ben More4You kase sabunu Arko'dan daha az kurutucu buluyorum.

SeckinB

Çok teşekkür ederim fikirleriniz için. Smile

More4You sabunu eski berberim kullanırdı kafamı falan kazırken, acayip kaşıntı yapıyor bende. Almışken de kaliteli bir şey almak istiyorum işin aslı.
Cella'nın yumuşak kıvamı yüzünden çabuk tükendiğini söylüyorlar, o konuda biraz düşünüyorum. Tekrardan incelemelerine bakacağım.
Düzenli kullanımda cella,Proraso bir noktadan sonra sıkmaya başlar.Hep aynı ürünle tıraş da olmak istemez ki insan değil mi? İmkan varsa forum içi uygun fiyatlı 3-4 sabun alın,rotasyonda kullanırsınız.Cella 1kg sabun almak ise bence çılgınlık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(22/01/2018, Saat: 01:33)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Düzenli kullanımda cella,Proraso bir noktadan sonra sıkmaya başlar.Hep aynı ürünle tıraş da olmak istemez ki insan değil mi? İmkan varsa forum içi uygun fiyatlı 3-4 sabun alın,rotasyonda kullanırsınız.Cella 1kg sabun almak ise bence çılgınlık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam Arko'yu o kadar uzun zamandır kullanıyorum ki, hiç koymaz yani... Big Grin
Cella 1KG işine girmem zaten, illa ki bozdururum.
Tabac deneyebilirsin komşum, ama direkt şampiyonlar ligine gireyim dersen al bi saponificio varesino Smile
Üçü içinden MWF
Saponificio varesino kullanmaya başladıktan sonra elim başka sabuna gitmez oldu. Evde yığınla sabun duruyor. Sanırım 100 TL idi. ama sert bir sabun ve hergün kullanama karşın uzun süredir benimle. Tek sıkıntısı bundan sonra başka sabun kullanamayabilirsiniz. Bundan önceki favorim Tabac'tı. Onu da düşünebilirsiniz.
Kışlık sabun olarak Proraso sandal tavsiye ederim, bu kış nerdeyse onunla geçti, tabi kokusu hoşunuza giderse. Ama ne gariptir ben cellanın kayganlığını beğenmedim. Köpürtememiş olabilim, ama yüzüde 2-3 dk bırakın uçuşmaya başlıyor köpük. Çok fazla seçenek var, wmf köpürtmesi zoe olabilir ama tabac, speik, wilkinson çubuk, ej sabunlarını öneririm.

İyi haftalar herkese
(22/01/2018, Saat: 11:06)Gkn17 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac deneyebilirsin komşum, ama direkt şampiyonlar ligine gireyim dersen al bi saponificio varesino Smile

(22/01/2018, Saat: 11:39)koftemofte Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saponificio varesino kullanmaya başladıktan sonra elim başka sabuna gitmez oldu. Evde yığınla sabun duruyor. Sanırım 100 TL idi. ama sert bir sabun ve hergün kullanama karşın uzun süredir benimle. Tek sıkıntısı bundan sonra başka sabun kullanamayabilirsiniz. Bundan önceki favorim Tabac'tı. Onu da düşünebilirsiniz.

Bunu da yazdım teşekkür ediyorum. Smile

(22/01/2018, Saat: 12:09)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kışlık sabun olarak Proraso sandal tavsiye ederim, bu kış nerdeyse onunla geçti, tabi kokusu hoşunuza giderse. Ama ne gariptir ben cellanın kayganlığını beğenmedim. Köpürtememiş olabilim, ama yüzüde 2-3 dk bırakın uçuşmaya başlıyor köpük. Çok fazla seçenek var, wmf köpürtmesi zoe olabilir ama tabac, speik, wilkinson çubuk, ej sabunlarını öneririm.

İyi haftalar herkese

Teşekkür ediyorum komşum, iyi haftalar. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 58,929 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 257,208 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,410 03/05/2023, Saat: 12:22
Son Yorum: sohayli
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 113,944 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 101,112 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Mitchells Wool Fat Sabun bossyje 473 417,057 12/12/2022, Saat: 14:14
Son Yorum: marv
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 71,525 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,532 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,312 12/03/2022, Saat: 00:41