Gillette Fushion Proglide Mı Gillette Fushion Proglide Power Mı
arkadaşlar yeri burasımı bilmiyorum ama pilsiz titreşimsiz gillette fushion proglide mı yoksa pilli titreşimli gillette fushion proglide power mı hangisi daha iyi pilli titreşimli olanla pilsiz titreşimsiz sade olan arasında ne gibi fark var farkları ne ve neden hangisini alayım bir yardım edin teşekkürler Big Grin
Kartuslu modeller geleneksel tirastan sayilmiyor Smile ancak ikisinide kullanmis biri olarak ben yinede size fikrimi soyliyeyim.
Rimei tiras makinesi, gillette 7 oclock, yaqi sentetik firca ve cella sabun
(21/01/2018, Saat: 19:01)vili Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar yeri burasımı bilmiyorum ama pilsiz titreşimsiz gillette fushion proglide mı yoksa pilli titreşimli gillette fushion proglide power mı hangisi daha iyi pilli titreşimli olanla pilsiz titreşimsiz sade olan arasında ne gibi fark var farkları ne ve neden hangisini alayım bir yardım edin teşekkürler Big Grin

Sanırım bu sorunun cevabıni bu forumdan bulamazsın dostum. Kendine bir iyilik yap o söylediğin cisimlerden kendine alma.
Mecbursanız, zamanında Mach 3 power modelini kullanırdım, masaj etkisi ile mi jileti titreşimle temizlemesiyle mi bilmem, daha iyi gelirdi, sade olanına göre.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Belki çok saçma bir tavsiye olacak ama ben bir segment düşüp Blue3 modelini almanızı tavsiye ederim. Hem Mach3 hem Proglide kullandım uzun süre. Nedendir bilinmez kartuşları bende çok çabuk köreliyor. Bir de oynar başlıklı yapacağım diye 9/8 lik oynar vaziyete getirmişler aletleri. Blue3'te başlık çok minimal oynar, daha rahat geçer, daha rahat kesersiniz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: