Anket Başlığı: Rose of Bulgaria After Shave
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Almak istiyorum.Deli misin?Dehşet bir ürün.Sen etkinlik yaptın da almadık mı? Smile
82.61%
19 82.61%
Hayır!Almak istemiyorum.
17.39%
4 17.39%
Katılımcı sayısı: 23 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Rose of Bulgaria AS
@pilotic @ahraz O zaman Bulgaristan'dan toplu alım etkinliği yapabiliriz. Şimdi fiyatlara baktım da, misal 20 adet AS sipariş versek kargo ile birlikte kişi başına geliş fiyatı yaklaşık 18-19 lira civarı oluyor. Türkiye'deki fiyatın neredeyse yarısına tekabül ediyor.
@przpe bu konuda ufak bir sorun var. Yurtdışından kargo ile kozmetik getirmek yasak. Tıraş sabunları da buna dahil aslında ama genellikle sabunlar bir şekilde geliyor. Fakat hem sıvı, hem de 20 adet gibi bir şeyi kargo ile buraya getirmemiz mümkün değil.
@pilotic O zaman başka bahara hocam. : )
lütfen beni unutmayın selamlar.
@ayçiçeği Hocam iptal oldu o iş ne yazık ki.
Tapatalk uygulamasında alıntılama yapılan kısım gri renkte geliyor. Konunun kapandığını bildiğimden hafızadan attım tüm bilgileri. Yukarıdaki bildirim gri gelmediğinden sanki indirim kodu başka bir girişimci tarafından alınmış ve eski listede olduğumdan yeni listeye de eklenmiş gibi bir hisse kapılarak kısa süreliğine de olsa sevindim. @przpe sayesinde gerçek dünyaya geri döndüm.
@Mehmet_G Keşke dediğiniz gibi olsaydı hocam. : )
Cumartesi günü İzmir de Sarnıç adında bir semt var orada kurulan pazaryerine gideceğim.Bu pazaryerine gitme sebebim Bulgaristan'dan zamanında göç etmiş vatandaşlarımızın Bulgaristan'dan getirdikleri ürünleri burada satmaları.Hatta duyduğuma göre anlaşabilir iseniz istediğiniz ürünü getirebiliyorlar mis.
(18/01/2018, Saat: 17:17)hidalgo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cumartesi günü İzmir de Sarnıç adında bir semt var orada kurulan pazaryerine gideceğim.Bu pazaryerine gitme sebebim Bulgaristan'dan zamanında göç etmiş vatandaşlarımızın Bulgaristan'dan getirdikleri ürünleri burada satmaları.Hatta duyduğuma göre anlaşabilir iseniz istediğiniz ürünü getirebiliyorlar mis.

Çok iyi düşünmüşsünüz.Gelişmelerden bilgi verirseniz sevinirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(18/01/2018, Saat: 17:17)hidalgo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cumartesi günü İzmir de Sarnıç adında bir semt var orada kurulan pazaryerine gideceğim.Bu pazaryerine gitme sebebim Bulgaristan'dan zamanında göç etmiş vatandaşlarımızın Bulgaristan'dan getirdikleri ürünleri burada satmaları.Hatta duyduğuma göre anlaşabilir iseniz istediğiniz ürünü getirebiliyorlar mis.

Komşum İzmir’de ayrıca

Yeşilova pazar yeri ( pazar günü kuruluyor ) ve görece göçmen konutları havaalanı geçip sola dönüyorsunuz ( yanlış hatırlamıyorsam cumartesi günü kuruluyor ) . BG deki tüm ürünleri bulabilirsiniz yine Polsilver - zdrave gibi ürünleri de bulabilirsiniz .

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: