Ne Dinliyorsunuz ?
(06/10/2014, Saat: 23:49)Asit35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ludovico Einaudi - Time Lapse - In A Time Lapse

@Asit35 güzel parça.
Üstadlarım yanlış anlamayın neden çoğunlukla yabancı şarkıları paylaşıyorsunuz, ağırlık olarak türkçe videoların paylaşılmasını isterim şahsen.
(07/10/2014, Saat: 14:48)rewolwer_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadlarım yanlış anlamayın neden çoğunlukla yabancı şarkıları paylaşıyorsunuz, ağırlık olarak türkçe videoların paylaşılmasını isterim şahsen.

Şöyle basit bir örnek vereyim az çok müzik dinleyen birisi olarak, niye yerli üretim araba satılmazken yurtdışı üretim arabalar daha çok satıyor? Wink İstediğiniz Türkçe müzik olsun, onuda paylaşırız azizim. Smile

(07/10/2014, Saat: 16:21)yigitemre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şöyle basit bir örnek vereyim az çok müzik dinleyen birisi olarak, niye yerli üretim araba satılmazken yurtdışı üretim arabalar daha çok satıyor? Wink İstediğiniz Türkçe müzik olsun, onuda paylaşırız azizim. Smile

Teşekkür ederim bu da benden olsun;

(07/10/2014, Saat: 16:21)yigitemre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şöyle basit bir örnek vereyim az çok müzik dinleyen birisi olarak, niye yerli üretim araba satılmazken yurtdışı üretim arabalar daha çok satıyor? Wink İstediğiniz Türkçe müzik olsun, onuda paylaşırız azizim. Smile

+1

Buda benden gelsin.

Tıraş konusunda daha yolun çok başında olduğum için az çok bildiğim bir konuda paylaşım yapıyorum. Burada böyle post kasıyor gibi hissediyorum kendimi, sonuçta müzik forumu değil tıraş forumu ama konu güzel bence. Wink
(07/10/2014, Saat: 23:58)yigitemre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş konusunda daha yolun çok başında olduğum için az çok bildiğim bir konuda paylaşım yapıyorum. Burada böyle post kasıyor gibi hissediyorum kendimi, sonuçta müzik forumu değil tıraş forumu ama konu güzel bence. Wink

Paylaştığınız müzikler gayet güzel. Mesela Ercüment Vural - Rüyalar benim de beğendiğim ve bir süre önce başlık altında paylaştığım bir parçadır.
Şu an RADYO 3 Gece ve Müzik
Alexandre Brodin - Prince Igor (Natasha Morozova Cover)

http://youtu.be/LC6fbryzBgk
(08/10/2014, Saat: 00:23)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paylaştığınız müzikler gayet güzel. Mesela Ercüment Vural - Rüyalar benim de beğendiğim ve bir süre önce başlık altında paylaştığım bir parçadır.

Ben belki buradan görüp öğrenmiş bile olabilirim, şuan tam olarak hatırlamıyorum ama sonradan öğrendiğimi söyleyebilirim. Sebebi sizseniz özel olarak teşekkür ediyorum, değilseniz "kapılara odalar" açtıran bir şarkı paylaştığınız için teşekkür ediyorum. Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: