Ne Dinliyorsunuz ?
(13/02/2017, Saat: 19:36)Kızılsakal-57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Ölümünün 8. yılında rahmetle anıyorum kendisini. O zamanlara ben yetisemedim ama her uzun yolculukta arbada mutlaka "Taverna'da Virtüöz '89" albümü olurdu, onunla büyüdüm diyebilirim. Sitemizde gençliği bu döneme denk gelen saygıdeğer büyüklerime de bir nebze nostalji olabilir. Saygılar herkese.

Komşum ince düşüncen için teşekkürler. Gençlik dönemlerimi hatırlattın, tüylerimi diken diken ettin. Rahmetliyi severdim bende.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...

Geçenlerde eşimle birlikte filmi izledik. Müzikal filmlere karşı bir ön yargım olmasına rağmen filmi çok beğendim, harika bir film olmuş. Filmde çalan müziklere de bayıldım. Bu film bugün için iyi bir alternatif olabilir Smile
(12/02/2017, Saat: 19:09)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

@serjames komşum muhteşemsin + 2milyonda benden..

(14/02/2017, Saat: 22:05)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames komşum muhteşemsin + 2milyonda benden..

Teşekkür ederim .
Wink
Click to edit
(14/02/2017, Saat: 23:31)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tahir komşum umarım beğenirsin ..

(Klarnete dikkat )

@serjames komşum ne güzel seçimleriniz var çok saolun.. Bu akşam bir başka dinledim. Canım vatanımla gurur duydum yeniden.Güzel türkümüz bu kadar muhteşem modernize olur ve klarnetimiz almış götürmüş bütün orkestrayı.

(15/02/2017, Saat: 02:28)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames komşum ne güzel seçimleriniz var çok saolun.. Bu akşam bir başka dinledim. Canım vatanımla gurur duydum yeniden.Güzel türkümüz bu kadar muhteşem modernize olur ve klarnetimiz almış götürmüş bütün orkestrayı.

Rica ederim  komşum , beğenmenize sevindim .

@serjames komşum zevkinize sağlık, repertuarınız vazgeliçmez takipçisi oldum..Wink

(15/02/2017, Saat: 21:50)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames komşum zevkinize sağlık, repertuarınız vazgeliçmez takipçisi oldum..Wink

Estağfurullah komşum Wink , çok teşekkür ederim .
Ilerde kısmet olursa" Geltir FM " i kuracağız Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: