Ne Dinliyorsunuz ?

http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/

@Bruce mesajı aldım Smile
Ama kıta değiştirip, Arjantin üzerinden yurda giriş yapıyorum.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...

Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
@koolandgang komşum Filmde iyiydi ve Sinema okullarında ders olarak okutulabilecek kadar sağlam bir yapım olduğunu düşünüyorum

Ennio amcadan bir başka western güzellemesi...Sahnenin ve müziğin bu kadar uyumlu olduğu sekans pek nadirdir...müziği Tarantinoda Kill Bill de kullanmıştı sanırım

insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir

Jackie Brown'dan sonra bir düşüş başlamıştı Tarantino da.Bunda Rezervuar Köpekleri hatta from dusk till down tadı da var.Ben beğendim.

Ennio Morricone, hakikaten yaşayan efsane. Yüzlerce filme müzik yapmıştır. Paylaştığımın önemi sadece ustanın müziğini yapması değil. O zamana kadar pek tanınmayan Clint Eastwood'un ünlü olduğu film de olmasıdır.Tabi içinde saat de barındırması benim için ayrı bir özellik  Smile
(02/01/2016, Saat: 19:15)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jackie Brown'dan sonra bir düşüş başlamıştı Tarantino da.Bunda Rezervuar Köpekleri hatta from dusk till down tadı da var.Ben beğendim.

Ennio Morricone, hakikaten yaşayan efsane. Yüzlerce filme müzik yapmıştır. Paylaştığımın önemi sadece ustanın müziğini yapması değil. O zamana kadar pek tanınmayan Clint Eastwood'un ünlü olduğu film de olmasıdır.Tabi içinde saat de barındırması benim için ayrı bir özellik  Smile

Ewet ...Ennio amca sahiden efsane bencede...Müziğin Orjinalliği Vertu markasının da dikkatini çekmiş ki zamanında....telefonlarında Orjinal zil sesi olarak kullanıyorlar

insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
@koolandgang üstadım görüyorum ve arttırıyorum  Smile

Acta est fabula, plaudite.
(02/01/2016, Saat: 21:18)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ewet ...Ennio amca sahiden efsane bencede...Müziğin Orjinalliği Vertu markasının da dikkatini çekmiş ki zamanında....telefonlarında Orjinal zil sesi olarak kullanıyorlar

Evet bir zamanlar çok popülerdi tabi Türkiye'de değil Smile Vertu'yu kastediyorum. Zaten o paraları edecek bir alet değildi de işte prestij vırt zırt. Ama müzikten anlıyorlarmış orası da ayrı Smile
@Bruce Ne yaptın ya Smile Ben ince görürüm filan diyordum ama seninki 3 bant olmuş. Buna karşılık ne yapılabilir, bilemiyorum ?
Should I stay or should I go ? Rolleyes
(04/01/2016, Saat: 22:37)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet bir zamanlar çok popülerdi tabi Türkiye'de değil Smile Vertu'yu kastediyorum. Zaten o paraları edecek bir alet değildi de işte prestij vırt zırt. Ama müzikten anlıyorlarmış orası da ayrı Smile

Bencede öyle bir alet degilde cagimizin Oligark Burjuvalari bizim gibi düsünmüyoki iste Smile ...o camiada hala popüler hatta gecen sene yeni bir modelini cikardilar...no para#gecim derdi gibi mefhumlar olmayinca böyle(yok pirlanta isleme, titanium gövde vs..) manyaklasiyor iste insanoglu...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: