Ne Dinliyorsunuz ?

So far so good..
Music 

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Tongue
Zeynep Bakşi Karatağ feat. Ozbi - Sen Tabipsin Saramazsın Yaramı

@Sofistike komşum, tüyo vereyim şarkı THM ama içinde Rap var Wink

So far so good..
(08/03/2019, Saat: 10:47)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zeynep Bakşi Karatağ feat. Ozbi - Sen Tabipsin Saramazsın Yaramı

...

Severiz, Volkan abi ben de senin için "Lin pesto" paylaşayım. Beğendiğim bir cover parça.. Blush

(08/03/2019, Saat: 10:47)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zeynep Bakşi Karatağ feat. Ozbi - Sen Tabipsin Saramazsın Yaramı

@batmanforever komsum son zamanlarda en fazla dinlediğim sanatçıdır kendisi. Teşekkürler paylaşım için. ..
Smile a little be
(08/03/2019, Saat: 11:54)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever komsum son zamanlarda en fazla dinlediğim sanatçıdır kendisi. Teşekkürler paylaşım için. ..

Paylaşımı beğenmenize çok sevindim @kilic2 komşum. Zeynep Bakşi Karatağ'ın "Usulca" albümü de güzel ama "Mozaik" albümündeki şarkıları bir başka seviyorum Smile. Üçüncü albümün hazırlıkları varmış merak içindeyim.
(08/03/2019, Saat: 12:17)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paylaşımı beğenmenize çok sevindim @kilic2 komşum. Zeynep Bakşi Karatağ'ın "Usulca" albümü de güzel ama "Mozaik" albümündeki şarkıları bir başka seviyorum Smile. Üçüncü albümün hazırlıkları varmış merak içindeyim.
Mozaik albümü favorim, arabada listenin başında. Gayet üretici bir sanatçıymis yeni albüm yolda ise güzel haber.

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be

...King Of The North SAMSUNSPOR...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: