Ne Dinliyorsunuz ?
(26/02/2019, Saat: 22:31)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, Spotify premium'dan dinliyorum şarkıları genellikle ince düşünceniz için teşekkür ederim. Sizde bana bir şarkı ithaf ediniz. Duygularımız bir olsun  Blush  
Diyar Pala da severek dinlerim sizinde seveceğinizi düşünerek'ten 2. bi parça daha ithafta bulunuyorum.

Saygılar
Gürkan

Spotify Premium’u kullanarak yasal platform üzerinden şarkı dinlediğiniz için sizi tebrik ediyorum.
2. Şarkı için teşekkür ederim Smile Albüm göndermeyi saklı tutmak şartıyla size çok eskilerden ses yapmış 2 şarkıyı hediye ediyorum Smile

@Sofistike komşum 2. şarkı Smile

(26/02/2019, Saat: 23:28)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Spotify Premium’u kullanarak yasal platform üzerinden şarkı dinlediğiniz için sizi tebrik ediyorum.
2. Şarkı için teşekkür ederim Smile Albüm göndermeyi saklı tutmak şartıyla size çok eskilerden ses yapmış 2 şarkıyı hediye ediyorum Smile

(26/02/2019, Saat: 23:36)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sofistike komşum 2. şarkı Smile

Komşum, çok keyifli parçalar zamanın bomba parçaları evet teşekkür ederim.  Big Grin

Boş geçmeyeyim. Mode XL'dan "Militanz" albümü buraya bırakayım link'ini 

Saygılar.
Video 

Video 
Belkıs Özener - Sevemedim Kara Gözlüm

(28/02/2019, Saat: 17:17)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Belkıs Özener - Sevemedim Kara Gözlüm

Komşum efkarlandınız galiba.
Saygılar.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
(28/02/2019, Saat: 19:33)Zeyes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum efkarlandınız galiba.
Saygılar.

———————
Nice and clean.

Öyle komşum, birde eski Türk Sinema filmleri aklıma geldi. Konu açılmışken bir tane daha dinleyelim o vakit Smile

Emel Sayın - Duydumki Unutmuşsun Gözlerimin Rengini

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: