İNCELEME:Uncle Sam Wants You !Dalvey Luxury Shaving Soap
(24/12/2017, Saat: 15:38)Mavibu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pazar pazar bugün okuduğum en keyifli yazıydı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beğenmenize sevindim Hocam,teşekkür ederim.

(24/12/2017, Saat: 16:11)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Wow, aydınlandım...

SeckinB

Maksadımız aydınlanmaya bir parça da olsa katkı verebilmek Hocam.Umarım beğenmişsinizdir.

(24/12/2017, Saat: 16:29)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme için teşekkürler.

Ben de sabunlarda kullanılan maddeler için bir araştırıp birşeyler yazayım bu vesileyle.

İçerik konusu hiç bilmediğim bir konu.Çok faydalı bir konu olur Eğer birşeyler karalayabilirseniz.

(24/12/2017, Saat: 16:33)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gerek onerileriyle, gerek bilgisiyle yine Ahraz uslubundan cizgisinden harika bir yazı.
Agzına saglık Caner kardesim. Bu arada sabunun iceriginde aloa vera ve badem yagı varmıs. Bunlar bir sabunu guzellestirecek 2 guzel eklenti. Ozellikle fiyatı icin yabancıya gercekten cok entresan bir alternatif.

Not: Bu arada fotolarda Dalvey fırcasının kılları cok guzel cıkmıs.

Abim Beğenmene sevindim.Bu fiyata güzel sabun.Dalvey seyahat fırçası resimdeki,incelemesi de yakında

(24/12/2017, Saat: 16:42)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz Sevgili Caner kardeşim,
Eline emeğine sağlık, suya sabuna dokunmak lazım Smile
Keyifli bir Pazar makalesi gibi okudum güzel yazınızı..
Ben artık çalışmalarınızı arşiv yapmaya başladım kardeşim..

Valla ben yapmıyorum abi arşiv.Çok iyi düşünmüşsünüz.Geçen aklıma da gelmedi değil,hasbelkader server’da yine problem olsa,ne olur diye.Olmazsa yakın zamanda ben de arşivleyeyim.Sağol abi.

(24/12/2017, Saat: 16:44)Dragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum güzel bir inceleme olmuş yine elinize sağlık

Çok teşekkür ederim Hocam

(24/12/2017, Saat: 17:34)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aline , diline sağlık @ahraz üstat

Çok teşekkür ederim canım kardeşim

(24/12/2017, Saat: 17:48)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz canercim on numara inceleme verilen mesaj gayet net .

Abim çok teşekkür ederim.Beğenmene sevindim.

(24/12/2017, Saat: 18:32)FurkanY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her zamanki gibi mükemmel bir yorumlama olmuş, elinize sağlık üstad.

Çok teşekkür ederim Hocam,sağolun.

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Çok güzel bir inceleme yazısı olmuş, özellikle hikayaleştirerek anlatım çok ilgi çekici oluyor abi. Eline sağlık.

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(25/12/2017, Saat: 16:39)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel bir inceleme yazısı olmuş, özellikle hikayaleştirerek anlatım çok ilgi çekici oluyor abi. Eline sağlık.

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok teşekkür ederim kardeşim,Beğenmene sevindim.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Ahraz'ın konuya girişlerine hayranım. Bir erkek dergisinde çok rahat yazarsın bence.İncelemelere devam Smile
İnceleme ve aydınlatma için teşekkürler üstad Smile
(25/12/2017, Saat: 18:11)godsyndrome Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ahraz'ın konuya girişlerine hayranım. Bir erkek dergisinde çok rahat yazarsın bence.İncelemelere devam Smile

Teşekkür ederim Hocam.Belki,olabilir.Güzel fikir aslında.Bir kaç incelememi örneklem olarak e-posta atıp geri bildirim almakta fayda var.Fikir için teşekkürler.

(25/12/2017, Saat: 18:55)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme ve aydınlatma için teşekkürler üstad Smile

Estağfirullah.Beğenmenize sevindim,asıl ben teşekkür ederim.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Bir an özel mesaj mı göndersem dedim, sonuçta daha kıdemsiz adamız onca büyükler dururken kastım yaş değildir, her okuduğuma yazmayı biraz abesmi kaçar diye düşünmüyorda değilim sonuçta yeni girilen bir mecliste evvela bolca dinlemek okumak icabeder ama. Her yazdığınızlada tebrik edilmeyi hak ediyorsunuz @ahraz üstadım.
(31/12/2017, Saat: 07:20)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir an özel mesaj mı göndersem dedim, sonuçta daha kıdemsiz adamız onca büyükler dururken kastım yaş değildir, her okuduğuma yazmayı biraz abesmi kaçar diye düşünmüyorda değilim sonuçta yeni girilen bir mecliste evvela bolca dinlemek okumak icabeder ama. Her yazdığınızlada tebrik edilmeyi hak ediyorsunuz @ahraz üstadım.

Estağfirullah,içinizden geldiği davranın bence.Amaç bilgi paylaşımı forumda,yorumlar Ne kadar teşvik edici olursa birikim o kadar fazla olur.Teşekkür ederim güzel sözleriniz için.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Information İNCELEME: Son Samuray-Kadı Kızı'nın Kusuru ahraz 38 11,878 20/12/2023, Saat: 19:35
Son Yorum: xontaq
  OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP Creator 232 102,284 22/08/2023, Saat: 22:36
Son Yorum: Men-Sup
  İnceleme: Ossman Fleuron Tıraş Sabunu marv 5 2,220 01/06/2022, Saat: 15:11
Son Yorum: exselans
  İnceleme: Anos Citrus Tıraş Sabunu marv 25 7,886 24/04/2022, Saat: 23:49
Son Yorum: layken
Information İNCELEME:Artizanları Masaya Yatırdık:Uncle Martin'den Mike's'a,Faena'dan Phoenix'e ahraz 114 46,969 05/11/2021, Saat: 20:23
Son Yorum: XauPau
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 32,216 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 34,973 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 18,488 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  İnceleme: Klar Seifen Sandelholz / Sandawood - Tıraş Sabunu Soner 8 3,605 28/04/2021, Saat: 14:56
Son Yorum: finwe
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 29,155 22/04/2021, Saat: 22:20
Son Yorum: Creator

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: