H.L. Thater 4292/2 Faux Horn (köpüklü foto eklendi)
ROzNPZ.jpg
3pGMq5.jpg
WG3aQP.jpg
6yWbXE.jpg
yzZ139.jpg
GyMN0N.jpg
Proraso sandalwood
rJovk3.jpg
Cella
NORJBa.jpg
Tabac
lb6R5r.jpg
Tobs sandalwood
o6Rl4X.jpg

Kıymetli üstadlar, değerli komşularım ve geleceğimizi aydınlatacak çok değerli mîsafir arkadaşlar merhaba.
Ben buraya nasıl çıktım, niye çıktım, kim çıkarttı bilmiyorum ama çıktım. Çünkü bu küçük askere ait bir konu bulamadım. Konuyu açtım ama okuyacak olan dostlar bir inceleme yazısı beklemesinler, onun için lütfen  @izbe  üstadın açmış olduğu konulara göz atsınlar, kendisi işin Pîridir benim gördüğüm, fırçalarımı onun incelemesini referans alarak seçtim hep, kendisine selâm olsun. Yazacaklarım sadece kendi hissettiklerim, kendi yorumumdur.
Gördüğünüz diğer iki fırçayıda çok seviyorum öyleki onlar benimle birlikte tv izlediler forum takip ettiler balkonda çayımı içerken dışarıyı seyrettiler, hatta kızımla oynarken bize oyuncak oldular çok zamanlarWink
Emekleri çok...
Lâkin bundan bir hafta kadar önce forumumuzun kıymetli tedarikçisi vede dostu Mustafa beyin dükkânına sadece hediyelik bir kaç tane kolonya almaya gittim, dükkâna girdim karşımda boncuk gibi bir sürü fırça, nasılda sırıtıyorlar namussuzlar Big Grin Neyse kolonyaları alıp koydum bir kenara. O boncuklar hâlâ sırıtıyor oldukları yerden, dayanamadım; "Şu küçük olan nasıl birşeymiş öyle sapı ne güzelmiş, bi bakıyım hele kılları nasılmış, oooo pamuk gibiymiş bu, yüzde nasıldırki, anamm daha bir pamuk bu ne güzelmiş hakkaten, Soc gibi yatmıyorda kıllar, Mehmet amca ne dersin alıyım mıWink "Bunu al dahada fırça düşünme" derken baktım sıfır açılmamış siyah bir kutu elimde. Nasıl mutlu oldum.
Bir haftadır evimizde, yeminle cebimde gezdiriyorum öyle sevdim bunu, şimdide yanımda bana bakıyor namussuz Big Grin
Hee fırça tanıtacaktık değilmi. Aslında yok öyle bir tanıtma, ben kullanıcıyım abiWink
Ama ayıp olmasın hadi cahil halimle bir iki bir şey yazayım. Şu kadar su tutuyor şöyle sıcak kalıyor diyecek kadar tecrübem zaten yok, konuyu okuyup yazmak isteyen üstadlar bildiklerini aktarır elbet ozaman daha faydalı olur sanırsam.
Fırça çok kibar ufaktan bir fırça, 21 mm knot, kendi ölçümüm 45mm sap, 51mm loft a sahip. Loft uzun geldi ilk bakınca ama  Fs den daha omurgalı ve onun gibi yayılmıyor yüzde, köpük sadece sizin sürmek istediğiniz yerde, uçları ise jöle gibi, hiçbir batıcılık yok. Köpüklü halinin fotosu yok ama köpük yapma konusunda Soc tan da Fs den de geri kalır yanı yok üç perdeye fazlaca yetecek kadar köpük yapıyor. Ayrıca bu formdaki sapı ben çok sevdim tutuşu çok güzel, parmakları yormuyor, fırçayı çok sıkı tutma ihtiyacı duymuyorum rahat bir kullanımı var. Diğer iki fırçaya bakarak bana göre parasının hakkını en iyi veren bu fırça oldu. Sanırım, yani umarım bundan sonra çok uzun bir süre fırça almam Wink
Yeter da üç fırça deli eder adamı Big Grin üçünün fotoğrafınıda boyutları hakkında fikir vermesi açısından koyuyorum.
Şimdilik benden bu kadar sürçi-lîsan etdiysek affola.

Haydi Allah'a emanet olun, hayırlı tıraşlarınız olsun dostlar.
Dipnot; Fırça performansıyla ilgili #16 numaralı yoruma bakabilirsiniz dostlar.
Tekrar hayırlı olsun komsum, mini inceleme icin tesekkur ederiz. Cidden yakısıklı bir kucuk ve o bir Thater. Kullandıkca zaman icinde farkını daha da hissediceginizi dusunuyorum.
@Samet komşum renkli anlatımın için teşekkür ederiz.Eline,emeğine sağlık.
de te fabula narratur.!
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
Sağlıkla kullanın mini inceleme teşekkürler.
Güle güle kullanın, detaylı inceleme & ıslak, köpüklü fotolar bekliyoruz Smile
İnceleme için teşekkürler komşum. İyi günlerde kullanın inşallah.
@Samet komşum,
Güle güle keyifle kullanın.. keyifli anlatım ve inceleme için teşekkür ederiz.
Elinize sağlık.

Bol köpüklü tıraşlarınız olsun.
Sağolun dostlar, elimden geldiğince yazmaya çalıştım okuyup keyif almışsanız ne mutlu bana, @ArdıçKatranı komşum günlük tıraş olmuyorum ilk fırsatta köpüklü foto koyayım, hemde biraz üstadların yazdıkları incelemelerdeki gözle bakmaya çalışayım fırçaya, yapabilirsem Wink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Thater 4125 2 2band olive wood brush karakartal 1 1,918 05/08/2021, Saat: 16:58
Son Yorum: karakartal
  THATER TIRAŞ FIRÇALARI impaticaret 59 49,633 14/07/2020, Saat: 10:43
Son Yorum: trooper_gs
  Thater 4125/1 2-Band Fırça - İnceleme Emreozer 31 24,388 26/08/2017, Saat: 11:29
Son Yorum: Etikett
  Thater 4125/1 3-Band Silvertip Porsuk kılı fırça btoprak 22 21,477 31/03/2016, Saat: 21:15
Son Yorum: dikdik_s
  HEINRICH L. THATER 4125/3 28MM TWO BAND FINEST SILVER TIP FAN onur98 21 34,439 08/09/2015, Saat: 09:14
Son Yorum: Chinaski

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: