Saponificio Varesino Tundra Artica Beta 4.1
(26/11/2017, Saat: 18:25)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Dragon komşum inceleme için tebrik ederim.Elinize sağlık.

Teşekkür ederim komşum Smile
Elinize, emeğinize sağlık. Hiç aklımda yoktu ama illa ki denemem gerektiğini hissediyorum şimdi.

SeckinB
Yorumunuz çok güzel olmuş.
Bende çok merak ettim. Tek olumsuz yanı orijinal kutusunun olmayışı. Birde kutusu olsa tadından yenmez.
Emeğinize sağlık güzel inceleme olmuş. Elimde ki sabunlar azalır azalmaz alacağım bir sabun sv.
(26/11/2017, Saat: 22:34)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize, emeğinize sağlık. Hiç aklımda yoktu ama illa ki denemem gerektiğini hissediyorum şimdi.

SeckinB

Teşekkür ederim komşum

(27/11/2017, Saat: 11:25)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emeğinize sağlık güzel inceleme olmuş. Elimde ki sabunlar azalır azalmaz alacağım bir sabun sv.

Teşekkür ederim komşum

(27/11/2017, Saat: 00:03)mkeskus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yorumunuz çok güzel olmuş.
Bende çok merak ettim. Tek olumsuz yanı orijinal kutusunun olmayışı. Birde kutusu olsa tadından yenmez.

Teşekkür ederim komşum. Maalesef öyle. Yeni seri sabunları hep kapta, bunlar böyle. Ama ikea kabına tam oldu. İdare ediyor ve çelik kapta daha sağlam kalıyor Smile
Arkadaslar bu sabunu arko gibi daha kullanisli bir kaseye bassak sorun teskil edermi performansini etkilermi.

Bu arada gercekten harika bir sabun..
(09/12/2017, Saat: 00:28)Ferman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar bu sabunu arko gibi daha kullanisli bir kaseye bassak sorun teskil edermi performansini etkilermi.

Bu arada gercekten harika bir sabun..

Etmez, Arko’dan biraz daha yumuşak bir sabundur. Birkaç parçaya kesip istediğiniz kaba rahatça basabilirsiniz.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
(27/11/2017, Saat: 00:03)mkeskus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yorumunuz çok güzel olmuş.

Merhaba , @Dragon arkadasin gonderdigi resimde kutusu var gibi gozukuyor. Proraso gibi bu gelen kabinda kullanamiyor muyuz acaba ?
@FatihAhmet

Saponificio lar 2 tarz satıs sekli var. Metal orjinal kutulu veya daha uygun fiyatlı yedek olarak kagıt kutuda satılan turu.
Dragon arkadasımızın fotograflarında gozuken urunde yedek olarak karton kutuda satılan urundur. Arkadasımız ikea kaplarına koymus sabununu.
Ama siz orjinal metal tenekelisini de alabilirsiniz istenirse. İmpa sitesinden cesitlerini gorebilirsiniz.
Saygılar
Bugün Cosmo ve Felce Aromatica kaseli geldi. Görsel olarak kutular çok güzel. Hatta ilerde refil alıp kutuya basarım diye düşünüyordum. Ancak malzeme ince alüminyum. Sabun bitene kadar dayanır Smile
Bir ara ikea'ya uğrayıp metal kaplardan edinmek lazım.
Benim gibi kaplara bastığınız sabunlardan sıkıldıysanız ve görsellik tıraş keyfinize etki ediyorsa kaplar gerçekten güzel ama dayanıklı değil.
Daha tıraş olmadım ama akşam cosmo ile yüzde köpürtme yaptım. Hızlı bol köpük. Koruyuculuk maksimum, çok belli. İyi sabun vesselâm.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Wink İtalyan Bariyeri, Saponificio Varesino Sabun İncelemesi dikdik_s 149 114,477 29/09/2020, Saat: 17:15
Son Yorum: İsmetaltan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: