Tanışma ve Tavsiye İsteği.
@Gilviir
Komşum doğru seçimi yapmışsınız benimde size adjustable alet derken aklımdan geçendi ama seçimi size bırakmayı tercih etmiştim. Adınıza sevindim güle güle keyifle kullanın

(17/11/2017, Saat: 22:17)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Gilviir
Komşum doğru seçimi yapmışsınız benimde size adjustable alet derken aklımdan geçendi ama seçimi size bırakmayı tercih etmiştim. Adınıza sevindim güle güle keyifle kullanın

Komşum keşke önceden söyleseydiniz belki bunu alamazdım diğer arkadaşlar tavsiye etmeseUndecided

Sent from my iPhone using Tapatalk
Mercur Progress aldım ancak alışma sürecinde el melekelerimi ölçmek amacıyla ming shi tto da sipariş ettim. @impaticaret Mustafa Bey sağolsun ürünleri cumartesi yolladı ve bugün teslim aldım. 3 gündür traş olmuyordum. Ming shi ile permasharpı kullandım. Arko sabunu köpürtmekte zorlandım. 2 perde wtg traş oldum. İnanılmaz keyif aldım. Bu keyifi yıllarca yaşamak isterim. Normalde yıllık izinde asla traş olmam ama bu ürünler galiba hergün kullanılacak. Tüm komşularıma teşekkürlerimi sunarım. Smile)))

"Boyun eğme avcundaki o ışıklı ekrana."
Bu arada başlıkta tanışma yazıyor ama ben o fasla hiç girmediğimi farkettim. İsmim Mehmet. Ankara'da yaşıyorum. Kamuda çalışıyorum. Ankara'da yardıma ihtiyaç duyulması durumunda çekinmeden benimle irtibata geçebilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Smile))

Arko sabunu muz gibi, dilimleyerek genis agızllı bir kaba basabilirsiniz. Yuklemenizi kolaylastıracaktır.
Fırcanızı ılık suda bekletin 2-3 dakika.
Fırcanızı icinde su varken baskı uygulamadan kap icinde yuklemeye baslayın.
Yukledikce baskıyı arttırıp fırcanın icindeki suyu yavas yavas cıkartarak yuklemeye devam edin.
30sn-1dk icinde bolca kopugunuz olacaktır diye tahmin ediyorum.
@Gilvir Mehmet komşum,
Tıraştan keyif almanıza sevindim, araştırdıkça kendiniz için daha doğrusunu buluyorsunuz.
Bu sefer müsadenizle size direk bir tavsiyede bulunmak isterim..
Komşum hiç Arko ile uğraşmayın.. Alın bir Cella tıraş keyfinizi katlayın Smile

(20/11/2017, Saat: 19:06)Gilviir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mercur Progress aldım ancak alışma sürecinde el melekelerimi ölçmek amacıyla ming shi tto da sipariş ettim. @impaticaret Mustafa Bey sağolsun ürünleri cumartesi yolladı ve bugün teslim aldım. 3 gündür traş olmuyordum. Ming shi ile permasharpı kullandım. Arko sabunu köpürtmekte zorlandım. 2 perde wtg traş oldum. İnanılmaz keyif aldım. Bu keyifi yıllarca yaşamak isterim. Normalde yıllık izinde asla traş olmam ama bu ürünler galiba hergün kullanılacak. Tüm komşularıma teşekkürlerimi sunarım. Smile)))

Ne mutlu size. How to make a shaving lather ? YouTube üzerinden aratın,izlerseniz fayda sağlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(20/11/2017, Saat: 21:30)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko sabunu muz gibi, dilimleyerek genis agısllı bir kaba basabilirsiniz. Yuklemenizi kolaylastıracaktır.
Fırcanızı ılık suda bekletin 2-3 dakika.
Fırcanızı icinde su varken baskı uygulamadan kap icinde yuklemeye baslayın.
Yukledikce baskıyı arttırıp fırcanın icindeki suyu yavas yavas cıkartarak yuklemeye devam edin.
30sn-1dk icinde bolca kopugunuz olacaktır diye tahmin ediyorum.

00d52fab61db25ed3d9a025acb11aba9.jpg

Sabunu kaba basma konularını inceledim. Onu uygulayacağım. Fotoğrafta görülen kap porselen. Havan olarak bir tahtadan ezici ile birlilte. A101 de 12 lira. Acaba kullanılabilir mi sabun basıp köpürtme işlemi için.
?
(20/11/2017, Saat: 23:09)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Gilvir Mehmet komşum,
Tıraştan keyif almanıza sevindim, araştırdıkça kendiniz için daha doğrusunu buluyorsunuz.
Bu sefer müsadenizle size direk bir tavsiyede bulunmak isterim..
Komşum hiç Arko ile uğraşmayın.. Alın bir Cella tıraş keyfinizi katlayın Smile

Tahir Komşum bana direk tavsiyelerle gel. Uygularım. Bana uymazsa olay kişisel zevke girer. Her türlü tavsiyeye eyvallah komşum.

Bu arada cella krem de aldım impadan. Sabun istediğimi düşünmüştüm ama mailde sadece cella yazdığım için krem göndermiş Mustafa Bey. Nedense kremlere karşı önyargım var. Sabun daha geleneksel geliyo bana.

Sonuç olarak yarın Cella'yı açıyorum.

Nokta atışı tavsiyelerinizi bekliyorum Tahir Komşum. Smile)
(20/11/2017, Saat: 23:21)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne mutlu size. How to make a shaving lather ? YouTube üzerinden aratın,izlerseniz fayda sağlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sağol komşum. Araştırmalarım devam edecek. İnceleyeceğim.

Wink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selam (Tanışma) Shavettin 8 2,505 02/03/2023, Saat: 08:20
Son Yorum: Shavettin
  Tanışma Mavisakal88 5 2,431 24/12/2022, Saat: 05:25
Son Yorum: iozbay
  "onomasticon" Tanışma Başlığı onomasticon 15 6,016 03/05/2021, Saat: 19:03
Son Yorum: drog
  Tanışma - Merhaba drog 28 8,480 01/05/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: drog
  Tanışma: Çağrı Artan artan09 13 4,483 25/04/2021, Saat: 12:38