İMPA Ticaret
Ben de Made In İran diye düşünmüştüm.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Hindistan’ın Türkçe yazılı jilet üretmesi şaşırttı beni.
Hem Zülfikar, hem Posh aldım bakalım. Büyük ihtimal aynı bıçak, farklı kutu şeklinde üretilmiştir. Genel olarak Hint bıçaklarını severek kullanıyorum Vidyut olsun, Treet olsun.
"A Samurai always wears two swords."
(16/10/2019, Saat: 14:12)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hem Zülfikar, hem Posh aldım bakalım. Büyük ihtimal aynı bıçak, farklı kutu şeklinde üretilmiştir. Genel olarak Hint bıçaklarını severek kullanıyorum Vidyut olsun, Treet olsun.

Treet pakistan olması lazım komşum. Ama bence de güzel jilet. Zülfo ağanın başlığını sizden bekliyoruz o zaman komşum. Big Grin
(16/10/2019, Saat: 14:55)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Treet pakistan olması lazım komşum. Ama bence de güzel jilet. Zülfo ağanın başlığını sizden bekliyoruz o zaman komşum. Big Grin

Evet doğru, Treet Pakistan malıydı. Big Grin Hindistan-Pakistan ikiz zıt kardeş ülkenin bıçaklarını seviyorum.
"A Samurai always wears two swords."
Urun kargolandiginda bi bildilendirme maili veya site uzerinden siparislerim kismina girdigimizde bi kargo takip no vs giriliyor mu? Acaba kargom yarin gelecek mi? Tam bi heyecan kasirgasi Smile
(16/10/2019, Saat: 23:21)kiwi21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Urun kargolandiginda bi bildilendirme maili veya site uzerinden siparislerim kismina girdigimizde bi kargo takip no vs giriliyor mu? Acaba kargom yarin gelecek mi? Tam bi heyecan kasirgasi Smile

siparişlerim kısmına girdiğinizde kargonuz verilmişse kargo numarası yazıyor komşum şimdiden hayırlı olsun ürünleriniz
(16/10/2019, Saat: 23:21)kiwi21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Urun kargolandiginda bi bildilendirme maili veya site uzerinden siparislerim kismina girdigimizde bi kargo takip no vs giriliyor mu? Acaba kargom yarin gelecek mi? Tam bi heyecan kasirgasi Smile

Siparişler kısmında kargo numarası belli olmadığı halde de kargoya verilmiş olabilir. Bazı zamanlarda sistemsel olarak kargo numarası sistemde olmadan kargomun yolladığını bilirim. Eğer sabahta görmezseniz telefonla arayıp, Mustafa beyde siparişin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz komşum.
Evet kargo verilmedi sanarken ertesi gün kapımda olduğu çok oldu. Smile Mesai günlerinde ya ilk gün ya 2.gün kargoya veriliyor komşum genelde. Bende 3.günü görmedi hiç.
Cok tesekkurler bilgi veren herkese. Tanisma basliginda da dusuncelerimi belirtmistim. Daha sonra @DenizKSK 'nin tecrubesi ve yonlendirmeleriyle icime oldukca sinen bi paket yaptik. Mustafa bey'e hem buradan hem de mail yoluyla baska verebileceginiz fikir, oneri var mi diye soru sormustum ancak ya gormedi ya da yogunluktan atladi. Saglik olsun. Daha sonra da dun kafamdaki siparisleri derleyip siparisi gectim. Bugun oglen aradigimda bugune yetistirmeye calisacagiz dedi, ancak sistemde bi kargo takip no goremeyince siz tecrubeli tiras severlere sormak istedim. Belki de dediginiz gibi kargo takip no sistemde olmasa da kargo yarin cikip gelir, nasip.

Geleneksel tirasa yeni baslayacak biri olarak oldukca heyecanliyim diyebilirim Smile

Okuyup izlediklerimden dolayi teori olusuyor yavas yavas, pratigi de umarim yuzumuzu cizmeden, kanatmadan, keyif ala ala halledebiliriz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,982 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,504 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,378 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: