İMPA Ticaret
Mustafa Ağabey gerçekten iyi ve güvenilir bir esnaf. Yaptığım alışverişlerden oldukça memnunum. Siparişlerin paketlemesi gayet özenli ve ürünler hasarsız, orijinal. Kimseye aldırma Mustafa Ağabey, her nasılsan böyle devam et.
İmpa stoklarına Zülfikar Super Platinum adlı bir jilet eklenmiş. Daha önceden var mıydı bu marka ? Yoksa Hindistan Türkiye için yeni jilet mi üretmeye başlamış. Sanırım posh ile aynı firma. Kutuları çok benzer. Acaba nasıl bir jilet ?
(15/10/2019, Saat: 13:51)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa stoklarına Zülfikar Super Platinum adlı bir jilet eklenmiş. Daha önceden var mıydı bu marka ? Yoksa Hindistan Türkiye için yeni jilet mi üretmeye başlamış. Sanırım posh ile aynı firma. Kutuları çok benzer. Acaba nasıl bir jilet ?

Komşum pazartesi impa'dan sabun sipariş ettim bugün ben de gördüm keşke bugün siparişi olustursaymisim. Bizim için deneyebilirsiniz Smile
İsim Zülfikar olunca insan çift uçlu jilet bekliyor. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(15/10/2019, Saat: 14:06)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum pazartesi impa'dan sabun sipariş ettim bugün ben de gördüm keşke bugün siparişi olustursaymisim. Bizim için deneyebilirsiniz Smile

İşte ben de yeni yüklü alışveriş yapmıştım. Zaten ihtiyacim olmayan bile bi sürü şey aldım. Muhakkak sipariş edicem jileti denemek için de kargo parasına değmeyecek şimdilik başka almak istediğim fiyatlı ürünler falan gelirse onların yanına ekliycem muhakkak.
(15/10/2019, Saat: 14:11)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşte ben de yeni yüklü alışveriş yapmıştım. Zaten ihtiyacim olmayan bile bi sürü şey aldım. Muhakkak sipariş edicem jileti denemek için de kargo parasına değmeyecek şimdilik başka almak istediğim fiyatlı ürünler falan gelirse onların yanına ekliycem muhakkak.

Aynı durumdayım maalesef
(15/10/2019, Saat: 14:10)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İsim Zülfikar olunca insan çift uçlu jilet bekliyor. Smile

Simile..

E n v i r o n m e n t a l i s t

(15/10/2019, Saat: 14:10)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İsim Zülfikar olunca insan çift uçlu jilet bekliyor. Smile

Hahahaha Big Grin İsmi etkileyici gerçekten.

Sesli güldüm desem Smile
Bu jilete başlık açılırsa isminin yanına aka : zülfo ağa yazılmasını öneriyorum. Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,520 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,334 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,302 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: