İMPA Ticaret
Pinaud kardeşler stokta
2il1sox.jpg
xmmpsw.jpg
2v3mp02.jpg
Fiyat listemize eklenmiştir.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Pinaudlarin cesidinin artmasi sevindirici bir haber mustafa bey.diger kardesler de gelecekler mi peki?

b6tyxf.jpg

Bay rum da bekliyoruz Wink
(26/05/2015, Saat: 23:06)ozgun41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pinaudlarin cesidinin artmasi sevindirici bir haber mustafa bey.diger kardesler de gelecekler mi peki?

b6tyxf.jpg

Hiç geleceğini ummuyordum ama nasıl olduysa çıkageldiler.
Diğerleri için mevcutların satış hızına bakmak gerek Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
bunlardan hangisi nin kokusunu neyle benzeştirebilir siniz , almadan önce deneyemiyoruz da ...
(27/05/2015, Saat: 11:28)virtue051 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bunlardan hangisi nin kokusunu neyle benzeştirebilir siniz , almadan önce deneyemiyoruz da ...

Pinaud'ların deneme ürünü olmadığı için kokularına bakamıyoruz.
Deneyimi olan arkadaşlar varsa yorumlarını bekleriz.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Musk ve Vanilla versiyonu nasıl kokuyor tarif edebilen olursa çok sevinirim.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Vanilla şuan Mustafa Bey'de yok sanırım. Bana haftaya getirecek bir arkadaşım. Hemen deneyip paylaşırım sonraki sefer için.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(27/05/2015, Saat: 14:21)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Musk ve Vanilla versiyonu nasıl kokuyor tarif edebilen olursa çok sevinirim.

Koklamadim ama Vanillanin icinde vanilya kokusu az diyorlar. "Less powdery, muted version of Clubman" diye daha gecen gun okudum bir tartismada. Belki bir fikir verir. Smile
(27/05/2015, Saat: 14:27)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koklamadim ama Vanillanin icinde vanilya kokusu az diyorlar. "Less powdery, muted version of Clubman" diye daha gecen gun okudum bir tartismada. Belki bir fikir verir. Smile

Ben de okuduklarımdan Clubman'in vanilya ile bağlanmış yazlık versiyonu diye okudum. Birileri de Chanel pour Monsieur'ye benziyor demiş.
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 26,920 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,692 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,410 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: