İMPA Ticaret
(13/12/2013, Saat: 16:57)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese tek fiyat uygulansa idi, dediğiniz gibi etiket yapışırdı dimi Smile

Internet ten şaşmamak lazım o zaman.

ps: Yazım hataları için lütfen kusura bakmayın, telefondan hızlıca yazmıştım
Cumartesi İmpa ya gittim. Ellerindeki son Cella yı aldımSmile
Fiyatlar ucuz değil, ama baba ve oğuldan edindiğim izlenim bir kaç parça bir şey alınsa pazarlık yapılabileceği. Alternatif olarak böyle bir yerin olması iyidir bence.
Bu arada online satış işine hiç sıcak bakmıyorlar. Oğlan o işi kıvaramayız, millete mahçup oluruz diyor.
@bataryan cumartesi sadece siz degil, forumun yarisi(ben dahil) ugramis impaya. 444 lerin yerinde yeller esiyordu. 444 tekrar getirecegiz dedi Mustafa hocam. Marvis strong mint bakiyordum, kalmamis. Talep az oldugu icin kisa vadede getirmeyi dusunmuyoruz dedi.
Astra yeşil veya perma çift kağıtlı eski üretim impada varmıdır sık alışveriş yapan forumdaşlar aydınlatabilirse memnun olurum
(26/01/2014, Saat: 17:33)harunemin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Astra yeşil veya perma çift kağıtlı eski üretim impada varmıdır sık alışveriş yapan forumdaşlar aydınlatabilirse memnun olurum

Dün Astra yeşil vardı. Prens aldım ben ama eski üretim değil sanırım, tek kağıtlı.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Oooooo Smile eskiuye3315 Üstadım çok güzel bir haber verdiniz. O baştan üçüncü Vulfix Old Original Scuttle bitirir adamı.
mwf var mıdır burada?

(11/04/2014, Saat: 23:51)geldigitti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mwf var mıdır burada?

Ben gecen sene MWF'yi oradan almıştım. Arada geliyor. En son uğradığımda Kent vardı, MWF'nin aynısı, aynı sabun, sadece Kent için etiket basılmış hali.

Sent from my iPad using Tapatalk
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
evet ben bugün buradan simpson duke 3 best badger satın aldım mwf sabun var proraso var bolzano ve feather jilet var gene simpson chubby 2 ve 3 persin j colonel var numarası 0212 5224493 düzeltiyim ilk yazılan numara değil doğrusu budur selam ve saygılarımla...
(21/04/2014, Saat: 20:02)karakartal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet ben bugün buradan simpson duke 3 best badger satın aldım mwf sabun var proraso var bolzano ve feather jilet var gene simpson chubby 2 ve 3 persin j colonel var numarası 0212 5224493 düzeltiyim ilk yazılan numara değil doğrusu budur selam ve saygılarımla...
Hocam aftershave konusunda çeşitleri varmı? Bakma şansınız oldumu?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,794 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,453 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,345 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: