İMPA Ticaret
Cepten Google Chrome tarayıcı ile birkaç gündür girdiğimde bende aynı sorunu yaşadım. Fakat şuan düzelmiş görünüyor.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@soner aynen bende de duzgun

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
TOBS kremlerini getirecek misiniz acaba? yakınlarda var mı bir plan? nereden temin edebilirim arkadaşlar?
ne mutlu türküm diyene !
Saponificio Varesino çıkartması olmuş İmpa ya.

Bir de Dovo gördüm sanki...

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(31/07/2020, Saat: 00:33)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saponificio Varesino çıkartması olmuş İmpa ya.

Bir de Dovo gördüm sanki...

Buradan yuz sabununun bittigini mi anliycaz abi. Kac tane aldin hangi cesitlerden. Smile
(31/07/2020, Saat: 02:25)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Buradan yuz sabununun bittigini mi anliycaz abi. Kac tane aldin hangi cesitlerden. Smile
Yok almadım valla..

Abi sasirtiyosun beni. Demekki sabun stoku saglammis, impaya rakip olacaksin diye korkmamiza gerek kalmadi.

Mustafa bey sv ler geldiyse geriside gelmeye baslar diye dusunelim, ve bu arada speic cidden fiyatinin otesinde pergormansa sahipmis, yorumlar hakli.
ırish spring sabun hakkında bilgisi olan var mı? Yüz için sabun tavsiyesinde bulunacak var mı?
(31/07/2020, Saat: 03:05)edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ırish spring sabun hakkında bilgisi olan var mı? Yüz için sabun tavsiyesinde bulunacak var mı?

tüm çeşitlerini deneyimleyen bir kullanıcı olarak original olanı tavsiye ederim
Cevabı belli ama sormadan edemeyeceğim. Sabun ve kremlerde ilerleyen günlerde çeşitlilik olur mu acaba? Smile
Hayırlı işler dilerim.
Tıraş oluyorum, o halde varım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,993 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,506 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,381 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: