İMPA Ticaret
Mustafa Bey, sipariş numaram 887EK3964G, EFT yapıp form doldurdum ama ödeme onay bekliyor hala.
(18/05/2020, Saat: 17:22)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jaws bu komşum, açık taraklının tarak aralığı daha geniş olanı:
https://www.extrashaving.com/razorock-ga...elik-sap-1

Adamlar makine yapmış, keşke benim de olsa. Ömür boyu kullan kullan dur tarzı ürünleri seviyorum ben
Bence ustura
(18/05/2020, Saat: 16:23)UMUT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey merhaba, sizde bulunan DE89 dan agresif ama fatip yada R41 den mild olan aletler hangileridir, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Saygılarımla.

Arkadaşlarında dediği gibi aşağıdaki iki ürün DE89 dan daha gresif ama fiyatları biraz yukarıda.
DE89<3ONE6=Game Changer 0.84
Daha ucuz segmentte Merkür slant beklentilerinizi karşılar.
Daha ucuz olsun derseniz Rimei den başka alternatif yok Smile

(18/05/2020, Saat: 23:35)arandur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey, sipariş numaram 887EK3964G, EFT yapıp form doldurdum ama ödeme onay bekliyor hala.

Mesai saatlerinde hesapları kontrol edip onayları gerçekleştiriyorum.
Çarşamba günü ilk sevkiyat olacak. .teşekkürler
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
@impaticaret Merhaba sorumu görmediniz galiba Mustafa bey Smile Mdc sabun getirecek misiziniz? Ufukta görünür birşey var mı?
(19/05/2020, Saat: 21:37)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret Merhaba sorumu görmediniz galiba Mustafa bey Smile Mdc sabun getirecek misiziniz? Ufukta görünür birşey var mı?

Merhabalar Smile
Kusura bakmayın ,
Sipariiş verdim beklemedeyiz.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(19/05/2020, Saat: 22:13)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar Smile
Kusura bakmayın ,
Sipariiş verdim beklemedeyiz.

Ne kusuru Mustafa Bey, teşekkür ediyorum cevabınız için. Gelince bana Fougere veya Rose ayırabilir misiniz Smile

Komşularım kızacak şimdi bana, şaka yapıyorum komşularım Big Grin

Ama inşallah yeterince stok olur da alabiliriz. Malum siteye Mdc düşünce hemen tükeniyor.
Mustafa Bey selamlar. Siparişler bugün kargoya verilecek mi ona göre sakalı bekleteceğim Smile
Impa'dan ayrı, az eleman ve kargoların yoğunluğunda hiç günü gününe tutmuyor kargo yollu paketlerin. Bekleye bekleye Bayram ertesi olmasın komşum.

Kargo sayfasına bakıyorum, dağıtıma çıktı, akşam bakıyorum, adreste bulunamadı. Diyorum hani ben evdeyim ama, arkadaşlar Astral seyahatte gelmişler siz Astrala çıkmamışsınız, diyorlar. Dağıtım için bazı günleri atlıyorlar sanki bizim buralarda.

Dayanamadım, atladım ben de. Affola.

~SB
Kargo durumlarını merak eden komşularım için, geçen hafta salı günü siparis verdim. Çarşamba kargoya verildi. Pazar sabahı elime ulaştı.
Tıraş oluyorum, o halde varım.
(20/05/2020, Saat: 20:30)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Impa'dan ayrı, az eleman ve kargoların yoğunluğunda hiç günü gününe tutmuyor kargo yollu paketlerin. Bekleye bekleye Bayram ertesi olmasın komşum.

Kargo sayfasına bakıyorum, dağıtıma çıktı, akşam bakıyorum, adreste bulunamadı. Diyorum hani ben evdeyim ama, arkadaşlar Astral seyahatte gelmişler siz Astrala çıkmamışsınız, diyorlar. Dağıtım için bazı günleri atlıyorlar sanki bizim buralarda.

Dayanamadım, atladım ben de. Affola.

~SB

Komşum siz böyle deyince aklıma bu video geldi Smile Kargolar çok yoğun sanırım bir haftadır dağıtım bekleyen bir ürünüm var benim de.

https://youtu.be/BiyM8TrqyiA

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,947 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,482 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,368 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: