İMPA Ticaret
Mustafa bey merhaba, sizde bulunan DE89 dan agresif ama fatip yada R41 den mild olan aletler hangileridir, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Saygılarımla.
(18/05/2020, Saat: 16:23)UMUT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey merhaba, sizde bulunan DE89 dan agresif ama fatip yada R41 den mild olan aletler hangileridir, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Saygılarımla.
Ben cevap vereyim, Razarock Game Changer 0.84 mm hem konforlu hem de etkili bir alettir. DE89 gibi mild hissederken, R41 e yakın tıraş veriyor.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler Sn Tarkaner, tavsiyenizi dikkate alacağım.
(18/05/2020, Saat: 16:25)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben cevap vereyim, Razarock Game Changer 0.84 mm hem konforlu hem de etkili bir alettir. DE89 gibi mild hissederken, R41 e yakın tıraş veriyor.

(18/05/2020, Saat: 16:25)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben cevap vereyim, Razarock Game Changer 0.84 mm hem konforlu hem de etkili bir alettir. DE89 gibi mild hissederken, R41 e yakın tıraş veriyor.

Komşum merhaba, söylediğiniz aletin açık ve kapalı taraklısı var hangisini diyorsunuz? Birde R89 kadar mild mi yada biraz daha agresif mi?
Bende kapalı taraklısı var. DE89 kadar mild değil tabi ki ama o kadar konforlu diyebilirim.

Fiyatı epey yüksekmiş komşum
(18/05/2020, Saat: 16:43)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende kapalı taraklısı var. DE89 kadar mild değil tabi ki ama o kadar konforlu diyebilirim.

(18/05/2020, Saat: 16:39)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum merhaba, söylediğiniz aletin açık ve kapalı taraklısı var hangisini diyorsunuz? Birde R89 kadar mild mi yada biraz daha agresif mi?

Forumda incelemesi olacaktı sanırım. Kendi başlığı yoksa da diğer bazı başlıklarda geçmişti.
Kısaca agresiflik olarak:
Kapalı tarak < Açık tarak < Jaws şeklinde deniyor

Kapalı tarak olan son derece yeterli Smile
(18/05/2020, Saat: 16:43)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende kapalı taraklısı var. DE89 kadar mild değil tabi ki ama o kadar konforlu diyebilirim.

Komşum teşekkür ediyorum yorumunuz için.

(18/05/2020, Saat: 16:57)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda incelemesi olacaktı sanırım. Kendi başlığı yoksa da diğer bazı başlıklarda geçmişti.
Kısaca agresiflik olarak:
Kapalı tarak < Açık tarak < Jaws şeklinde deniyor

Kapalı tarak olan son derece yeterli Smile

Jaws modelini duymamıştım komşum. Extrashaving de açık ve kapalı olarak dikkatimi çekti.
(18/05/2020, Saat: 16:58)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum teşekkür ediyorum yorumunuz için.

Jaws modelini duymamıştım komşum. Extrashaving de açık ve kapalı olarak dikkatimi çekti.

Jaws bu komşum, açık taraklının tarak aralığı daha geniş olanı:
https://www.extrashaving.com/razorock-ga...elik-sap-1
(18/05/2020, Saat: 17:22)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jaws bu komşum, açık taraklının tarak aralığı daha geniş olanı:
https://www.extrashaving.com/razorock-ga...elik-sap-1

Bu galiba daha çok uzun sakallar için tasarlanmış bir alet gibi komşum. Tıkanma olmaması için tarak aralığını geniş yapmışlar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,947 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,485 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,368 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: