İMPA Ticaret
(02/05/2020, Saat: 18:35)KRAL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: rimei extrashaving den alsak kargo ne tutar bilen varmı?
Komşum Mustafa bey cevap vermiş ama zaten sepeti onaylamadan önce kargo fiyatları yazıyor ekranda.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(02/05/2020, Saat: 18:43)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben biliyorum, izninizle kimseyi yormadan yanıtlayım Smile
Mng 10tl
Yurtiçi 13tl

"I can guarantee the closest shave you'll ever know"
Sweeney Todd
Kredi kartiyla odeme secenegi yok mu. Bulamadim da
Şuan o sistem çalışmıyor.Yeni bir servis sağlayıcı bulacağını söylemişti Mustafa bey.Bekliyoruz sabırsızlıkla.
(03/05/2020, Saat: 17:09)Kubilayarslan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kredi kartiyla odeme secenegi yok mu. Bulamadim da
(03/05/2020, Saat: 17:09)Kubilayarslan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kredi kartiyla odeme secenegi yok mu. Bulamadim da

Havale ile Ödeme ve Kapıda Ödeme Nakit seçenekleri var şimdilik.

Havale ile Ödeme de %3 indirim var.
Tesekkurler oyleyse bende bir sure bekleyecegim
Mustafa bey tıraş kremlerinde çeşitlerin artma ihtimali varmı.
Mustafa bey zaza marka tıraş kremlerinden de getirebilir misiniz ?
Bugün @impaticaret Mustafa Beyin yanındaydım tam esnafSmile Çok teşekkür ediyorum. 41c aldım siyete olmayan ürünleride bulabilirsiniz ancak cella soranlar için kalmamış maalesefSad
(05/05/2020, Saat: 16:41)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey tıraş kremlerinde çeşitlerin artma ihtimali varmı.

Günden güne işi zorlaştırıyorlar Sad Son gelen %40 gümrük vergisinden sonra kremler daha da azalır gibime geliyor.

(10/05/2020, Saat: 14:39)solidas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey zaza marka tıraş kremlerinden de getirebilir misiniz ?

Müşteri memnuniyetine aykırı ürün , tavsiye etmiyorum Smile

(12/05/2020, Saat: 16:01)cenkcenk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün @impaticaret Mustafa Beyin yanındaydım tam esnafSmile Çok teşekkür ediyorum. 41c aldım siyete olmayan ürünleride bulabilirsiniz ancak cella soranlar için kalmamış maalesefSad

Keyifle kullanın inşallah Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,951 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,490 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,369 05/12/2015, Saat: 13:51