İMPA Ticaret
Vergi de eklemek lazım. Gümrük + KDV.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben en son 3one6'i Ingiltere'deki online mağazasından aldım. Vergi düşünce vs 70 Sterlin kargo dahil gibi bir paraya geldi. Sonra gümrük işlemleri için 15 Sterlin daha gerekti. Sonra gümrüklü postaneye gitmek için de yaklaşık 10 Sterlin gibi bir para. Bana geliri 95 Sterlin oldu yani. Bugünkü kurla 785 TL yapıyor.

Ama Impa Ticaret bu aleti bana 600 TL ye, hemen ertesi gün veriyorsa ben sadece alkışlıyorum.

~SB
(04/04/2020, Saat: 14:43)muntazaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi ben de baktım evet italianbarberda 55 dolar. Fiyatı çok uygun. İmpa Ticaret pahalı satıyor.

@Sui Generis komşum kargo ne kadar acaba? Ben hiç alışveriş yapmadım Kanada'dan.

"Burası vatan toprağıdır, kaderine terk edemeyiz." Mustafa Kemal ATATÜRK
Bence sadece ürün fiyatı ile impa fiyatını karşılaştırma yöntemi çok gerçekçi olmaz. İmpa bu ürünü getirirken nakliye, gümrük vergisi ödüyor. Keza yurtdışından aldığınız ürün için sizde kargo ve vergi ödeyeceksiniz. Buradan hesapla 55$ gc+25$ kargo+ gümrük vergisi zaten aynı paraya gelecek. Kanada dan aldığınız taktirde belki bir ay bekleme durumu olacak fazladan başka bir fark yok bence. Bence impa aynı maliyetle hızlı teslimat sunuyor diyebiliriz ama pahalı diyemeyiz.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(04/04/2020, Saat: 14:43)muntazaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi ben de baktım evet italianbarberda 55 dolar. Fiyatı çok uygun. İmpa Ticaret pahalı satıyor.

@Sui Generis komşum kargo ne kadar acaba? Ben hiç alışveriş yapmadım Kanada'dan.

"Burası vatan toprağıdır, kaderine terk edemeyiz." Mustafa Kemal ATATÜRK
20 küsür dolar civarı kargo çıkıyor. Ama şu dönemde pek tavsiye etmem, kargolarda sorun olabiliyor. Ben Amerika'ya sipariş verdim italian barber'den 4 iş gününde gitmesi gereken kargo 12 günde gitti,kargoyu getirecek kişiye yetişmedi ürün kaldı Amerika'daki adreste. Firmayla konuştum covid sebebiyle kargolarda sorun olabiliyo dediler.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(04/04/2020, Saat: 15:01)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu vergi sistemiyle ucuza geleceğini sanmıyorum komşum.

Gümrük Vergisi (%20): 72 TL
Gümrüge Sunma Ücreti ve Damga Vergisi: 10 TL dersek
Kargo ücreti hariç 440-450 TL'ye geliyor.

Dediğim gibi tek başına almak mantıklı değil. Bir kaç ürünle birlikte alındığında parça başına kargo maliyeti düştüğünden mantıklı oluyor.

(04/04/2020, Saat: 15:05)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben en son 3one6'i Ingiltere'deki online mağazasından aldım. Vergi düşünce vs 70 Sterlin kargo dahil gibi bir paraya geldi. Sonra gümrük işlemleri için 15 Sterlin daha gerekti. Sonra gümrüklü postaneye gitmek için de yaklaşık 10 Sterlin gibi bir para. Bana geliri 95 Sterlin oldu yani. Bugünkü kurla 785 TL yapıyor.

Ama Impa Ticaret bu aleti bana 600 TL ye, hemen ertesi gün veriyorsa ben sadece alkışlıyorum.

~SB

Evet Impa'da 3one6 çok uygun. Kendi mağazasından bile daha uygun. Ama bu yeni satışa sunulan Razorock urünlerinin fiyatlarının yüksek olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

(04/04/2020, Saat: 15:09)Creator Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence sadece ürün fiyatı ile impa fiyatını karşılaştırma yöntemi çok gerçekçi olmaz. İmpa bu ürünü getirirken nakliye, gümrük vergisi ödüyor. Keza yurtdışından aldığınız ürün için sizde kargo ve vergi ödeyeceksiniz. Buradan hesapla 55$ gc+25$ kargo+ gümrük vergisi zaten aynı paraya gelecek. Kanada dan aldığınız taktirde belki bir ay bekleme durumu olacak fazladan başka bir fark yok bence. Bence impa aynı maliyetle hızlı teslimat sunuyor diyebiliriz ama pahalı diyemeyiz.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşum aynı hesaplamayı Rex Ambassador için yaparsak fiyat ne olur. Rex yurt dışında hemen hemen her yerde fiyatı 249$.Gümrük vergisi: 50$ kargo ücretiyle birlikte 2000 TL'den fazlaya geliyor. Ama Impa'da 1500 TL. Rex Impa'da çok uygun. Ama Razorock ürünleri değil.
Mustafa Bey sizdeki 3one6 ürünler sorunlu 2019 üretimleri olabilir mi acaba? Bilginiz var mı bu konuda?
(04/04/2020, Saat: 15:16)Sui Generis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gümrük Vergisi (%20): 72 TL
Gümrüge Sunma Ücreti ve Damga Vergisi: 10 TL dersek
Kargo ücreti hariç 440-450 TL'ye geliyor.

Dediğim gibi tek başına almak mantıklı değil. Bir kaç ürünle birlikte alındığında parça başına kargo maliyeti düştüğünden mantıklı oluyor.

Evet Impa'da 3one6 çok uygun. Kendi mağazasından bile daha uygun. Ama bu yeni satışa sunulan Razorock urünlerinin fiyatlarının yüksek olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Siz italianbarber'den 2-3 adet Game Changer alımı yapın, elinize geçsin , ondan sonra konuşalım. Klavyedeki hesap çarşıya uymuyor malesef Smile
Kanada da nakliye ücretleri paket olsun ,palet olsun astronomik rakamlarda.
Minimum marj ile klasik tıraşı yaygınlaştırma çabasındayım.Elimden gelse Razorocku neden ucuza satmayayım.
Size pahalı geliyorsa ya hesaplamanızda gözardı ettiğiniz birkaç kalem vardır , yada gümrükte vergi sistemimizin azizliğine uğramışımdır Smile
Keyifli tıraşlar.

(04/04/2020, Saat: 15:39)arandur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey sizdeki 3one6 ürünler sorunlu 2019 üretimleri olabilir mi acaba? Bilginiz var mı bu konuda?

Sanmıyorum ,sevkiyat için 1,5 yıl beklettiler.
Ara ara sürekli taciz ettim nerede kaldı , neden gönderdmiyorsunuz vs.... 2019 ürünlerini gönderecek olsalar ,çok daha önceden "şu hatalıları gönderelimde Mustafa sussun artık" derlerdi Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Şimdi de SV stokları yenilenmiş. Mustafa bey sağdan soldan vuruyor aparkatları...

MDC, phoenix, 3one6 derken 084, şimdi SV arada yenilenen mühle stoklarıyla rocca...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Şu ekonomik açıdan sıkıntılı zamanlarda irademiz zorlandıkça zorlanıyor, enteresan olan en az 2 3 ay sakal tıraşı olma zorunluluğum yok, neden sürekli bunların peşindeyim anlam veremiyorum Smile)

(04/04/2020, Saat: 16:57)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu ekonomik açıdan sıkıntılı zamanlarda irademiz zorlandıkça zorlanıyor, enteresan olan en az 2 3 ay sakal tıraşı olma zorunluluğum yok, neden sürekli bunların peşindeyim anlam veremiyorum Smile)

Komşum bu soruya cevap bulursan eğer bir çok problemin sonucu tamamlanmış olacak

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,805 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,460 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,347 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: