İMPA Ticaret
Bugüne özel görsel harika olmuş Mustafa bey..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Merhabalar, indirim konusunda üzülerek yardımcı olamayacağım Sad

(28/10/2019, Saat: 16:27)batucan72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Mustafa Bey,

ROCKWELL 6C stoklara girecek mi?

Saygılar.

Yakında gelecek

(28/10/2019, Saat: 18:52)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugüne özel görsel harika olmuş Mustafa bey..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

teşekkür ederim . Borçluyuz Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Arkadaşlar merhabalar... bir sorum olacak Brummel in traş kolonyası parfüm kolonya arıyorum hiç farketmez. bulabilir miyim? yardımcı olun lütfen
Mustafa Bey merhaba

Yakın tarihte TOBS ürünlerinin tekrar stoklara girme ihtimali var mı acaba?

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Mustafa bey merhabalar, S.V. 70. Yıl ve Tobs Jeremyn Street's krem ve losyon ile ilgili herhangi bir gelişme yok mu hâlâ Huh
Haslinger sabunları tekrar stoklara girer mi? Girerse ne zaman girebilir? Hayırlı işler dilerim. Smile
Tıraş oluyorum, o halde varım.
Merhabalar Mustafa bey ;

Acqua Di Parma ürünleri tekrar stoklara girecek mi ?
Mustafa bey selamlar;
THE BLUEBEARDS REVENGE jiletli usturanın tekrar stoklara girme ihtimali mi var mı?
(08/11/2019, Saat: 21:22)zorsakal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey selamlar;
THE BLUEBEARDS REVENGE jiletli usturanın tekrar stoklara girme ihtimali mi var mı?

Eğer impaya gelmiyecekse satılık bölümünde ikinci el olarak mevcut komşum bilginiz olsun.
Voskhod  Jilet adamdır!
(29/10/2019, Saat: 19:25)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey merhaba

Yakın tarihte TOBS ürünlerinin tekrar stoklara girme ihtimali var mı acaba?

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MErhabalar
Yakın tarihte beklemiyoruz Sad

(29/10/2019, Saat: 20:04)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey merhabalar, S.V. 70. Yıl ve Tobs Jeremyn Street's krem ve losyon ile ilgili herhangi bir gelişme yok mu hâlâ Huh

Merhabalar
S.V.70 gelebilir Smile
Tobs şimdilik beklemiyoruz Sad

(02/11/2019, Saat: 19:11)lim10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haslinger sabunları tekrar stoklara girer mi? Girerse ne zaman girebilir? Hayırlı işler dilerim. Smile
(18/09/2019, Saat: 10:21)steelaesthetic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Mustafa Bey, haslinger koyun sütlü ne kadar sürede stoklara girer acaba?

Merhabalar .
Haslinger gelecek ama tarih vermek genellikle mahçup ediyor beni , örneğin son günlerde 1 parti ürünümüz ihracatçıya iade oldu , tekrar gönderecekler Sad

(05/11/2019, Saat: 09:57)elewith Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar Mustafa bey ;

Acqua Di Parma ürünleri tekrar stoklara girecek mi ?

Merhabalar.
Malesef , ADP nin önceki ithalatçısı Türkiye'den çekilirken son ürünlerini almıştım. Bir fırsattı , bitti Sad

(08/11/2019, Saat: 21:22)zorsakal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey selamlar;

Merhabalar ,
Gelecek ama tarih veremiyorum.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 26,035 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,513 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti