İMPA Ticaret
İnsanları memnun etmek zordur.
(17/06/2019, Saat: 11:35)erfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnsanları memnun etmek zordur.
Sorunsuz teslim alınan siparişte herhangi bir muhabbet olmaz ama 1 gün geç gelse taşımada zarar gören ürün vs olsa kızılca kıyamet kopar. Maalesef ülke olarak tahammül eşiği ortalamamız 0'ın altında son dönemde.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Bundan 6-7 yıl öncesine kadar yurtdışına bağımlıyken yok vergisi, yok gümrüğü, yok gelicekmş çekinceleriyle alışveriş yapılıyorken siz ve sizler gibi şirketlerin varlığı şahsım adına sevinidirici bir durumdur ve şanslı hissetmektedir. Ne yazıkkı herkezi memnun etmek çok zor, hatta imkansız bu yüzden ortada bir memnuniyetle buluşmak gerekiyor.

Siz ve sizin gibi girişimci ve bizlere destek olan şitketlere teşeşekkür ederim...
(17/06/2019, Saat: 12:00)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bundan 6-7 yıl öncesine kadar yurtdışına bağımlıyken yok vergisi, yok gümrüğü, yok gelicekmş çekinceleriyle alışveriş yapılıyorken siz ve sizler gibi şirketlerin varlığı şahsım adına sevinidirici bir durumdur ve şanslı hissetmektedir. Ne yazıkkı herkezi memnun etmek çok zor, hatta imkansız bu yüzden ortada bir memnuniyetle buluşmak gerekiyor.

Siz ve sizin gibi girişimci ve bizlere destek olan şitketlere teşeşekkür ederim...

+1000
@impaticaret

Sizden henüz bir alışverişim olmadığı gibi tanışmadıkta...
İstanbul'da olsa idim ziyaretinize de gelirdim.

Bu kadar arkadaş sizinle ilgili iyi şeyler söylüyorlarsa demek ki boşuna değil.

Sizin gibi insan ve sizin gibi esnafların çoğalması ümidiyle..

E n v i r o n m e n t a l i s t

Edwin jagger de89 duz model stoklariniza ne zaman gelir ogrenebilir miyim?
(18/06/2019, Saat: 22:59)Dumanus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Edwin jagger de89 duz model stoklariniza ne zaman gelir ogrenebilir miyim?

Komşum düz model stoklarında gözüküyor şu anda:

https://www.extrashaving.com/edwin-jagge...eti-de89bl
So far so good..
(17/06/2019, Saat: 11:14)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Serdar Bey ticaret geçmişiniz olduğu için bana eşşekten düşeni getirin misali konuya hakimsiniz. İthalatta çok gereksiz , tabiri caizse enayice ödediğimiz masraflar vergiler çıkıyor. Fatura tarihinden 1 dakika sonra hazırlanmış yol belgesi için ekstra 1 haftalık ardiye ödediğimi , İngiliz üretimi ürünün dış ambalajı çin malı olduğu için tüm palete çin malı fonu ödediğimi unutamam Smile

Görmeyeli üzücü diyaloglar geçmiş , forum ortamı bilgileri paylaşma , hoş vakit geçirme ortamıyken bazen tansiyon yükselebiliyor.
Daha öncede belirttiğim gibi piyasadaki indirimlerin birçoğu vatandaşı kandırmaktan ibaret. Zincir mağazaların "reklam bütçesi" denen farklı bir uygulamaları olduğu için onları hesaba katmıyorum. Yeni düzende firmalar ürün maliyetine birsürü farklı maliyet yüzdeleri ekliyor, kampanya zamanları bu kalemlerden bazılarını iskonto edip indirim süsü veriyorlar. İndirim taleplerini karşılayamadığım için özür dilerim.

@lord üstad parmaklarınıza emeğinize sağlık , bana yazacak bişey bırakmamışsınız . Yazıya ayırdığınız vakit için çok çok teşekkür ederim , mahçup ettiniz.

Sipariş notunda kontrol ediniz yazdığı için açmak zorunda kaldım malesef Smile
İyigünlerde kullanınız.

Bahsetmek istediklerim bunlardı. Göstermelik indirimlere kanmayalım...

Bunun için sert bir dil kullanmış olabilirim, üzdüğüm kırdığım arkadaş varsa özür dilerim

İyi forumlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Merhaba dostlar merak ettiğim bir konu var acaba internet sitesinde stokta olmayan görünmeyen ürünler dükkan da mevcutmudur?
Head Hair Hunter
(22/06/2019, Saat: 16:13)SedoAgA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba dostlar merak ettiğim bir konu var acaba internet sitesinde stokta olmayan görünmeyen ürünler dükkan da mevcutmudur?
Hangi ürün mesela komşum?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,942 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,478 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,366 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: