İMPA Ticaret
İyi günler Mustafa Bey, MWF sabun stoklara ne zaman gelir acaba?
Mustafa Bey merhaba, yakın zamanda Razorock Puros sabun getirmeyi düşünüyor musunu?
Teşekkürler

Sent from my iPhone using Tapatalk
(06/01/2019, Saat: 11:41)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günler Mustafa Bey,  MWF sabun stoklara ne zaman gelir acaba?

Kısa süre içinde gelebilir.

Beklemedeyiz

(12/01/2019, Saat: 22:01)Yusef Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey merhaba, yakın zamanda Razorock Puros sabun getirmeyi düşünüyor musunu?
Teşekkürler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Razorockta ufak tefek sıkıntılar var , şimdilik beklemiyoruz
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
SV fırça başlığında, fırça standı için yardım edebileceğinizi hatta sitesinden ucuza temin edebileceğinizi söylemişsiniz. O konuyu fazla karıştırmamak için buraya yazayım dedim. Mustafa Bey iyi ki varsınız, başka ne denir bilmiyorum. Doğal olarak gelmesi biraz sürer diye tahmin ediyorum ama yine de tahmini bir süre söyleseniz fena olmaz. Bir de geldiğinde bizi haberdar edebilir misiniz, yoksa direk site üzerinden satışa mı koyarsınız? İlk seçenek bana daha cazip olur zira başkası alsın istemiyorum ama size de uygun olur mu bilmiyorum.
(13/01/2019, Saat: 00:18)Gentleman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SV fırça başlığında, fırça standı için yardım edebileceğinizi hatta sitesinden ucuza temin edebileceğinizi söylemişsiniz. O konuyu fazla karıştırmamak için buraya yazayım dedim. Mustafa Bey iyi ki varsınız, başka ne denir bilmiyorum. Doğal olarak gelmesi biraz sürer diye tahmin ediyorum ama yine de tahmini bir süre söyleseniz fena olmaz. Bir de geldiğinde bizi haberdar edebilir  misiniz, yoksa direk site üzerinden satışa mı koyarsınız?  İlk seçenek bana daha cazip olur zira başkası alsın istemiyorum ama size de uygun olur mu bilmiyorum.

Geldiğinde fazla miktar olur, en az 1 ay sürer.
Pazartesi siteye 0 stok olarak ürünü eklerim.
Geldiğinde haber ver butonuna tıklarsınız. Satışa koyduğumda eposta ili bilgilendirilirsiniz . En mantıklı yöntem bu Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Mustafa Bey esenlikler dilerim,
Şu Pearl markasının standı tüm DE'ler için uygun mudur acaba?
https://www.extrashaving.com/pearl-tiras...srt-02-373
Progress, Variant ve Parker 64S için almayı planlıyorum. 12mm çaplı olduğu belirtilmiş sitede? Sanırım uyar bizim aletlere de?
"A Samurai always wears two swords."
(14/01/2019, Saat: 13:06)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey esenlikler dilerim,
Şu Pearl markasının standı tüm DE'ler için uygun mudur acaba?
https://www.extrashaving.com/pearl-tiras...srt-02-373
Progress, Variant ve Parker 64S için almayı planlıyorum. 12mm çaplı olduğu belirtilmiş sitede? Sanırım uyar bizim aletlere de?

Merhabalar Denizcan Bey, teşekkür ederiz. Smile
Parker 64,92,22,86 ile uyumlu , diğerlerine uymaz. İç çapı 12mm.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Mustafa bey selamlar, aqua velva ice blue ile ilgili bir gelişme varmı?
(14/01/2019, Saat: 15:23)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey selamlar, aqua velva ice blue ile ilgili bir gelişme varmı?

Merhabalar Serdar Bey .
Tedarikçimizde var ama henüz sevk etmediler. Kısa süre içinde gelir.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Merhaba Mustafa Bey,

ACQUA DI PARMA ESSENZA TIRAŞ SONRASI EMULSION 75ML bu ürün stoklara ne zaman girebilir?

Saygılar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 26,006 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,508 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,382 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: