İMPA Ticaret
(05/09/2018, Saat: 16:22)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaz başında :bu kadar malzeme aldım, Bunları nasıl tuketecegim, Bosuna masraf yaptım diyordum. Simdi:hanima rağmen dolar yükselmeden iyiki almışım diyorum. Progressi 240 a almıştım, şimdi 500 olur diyor Mustafa bey
Eşim eski usul makinelerle ilgili birşeyler sorduğunda ona futurdan bahsetmiştim nette bulmuş o an sipariş verelim merak ediyorsan diye takılmıştı ama verelim desem de verirdi. Bilemedik bu zamları bilemedik 350'nin 350'de kalmayacağını Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Sebep olanlar utansın ama sanmıyorum Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(05/09/2018, Saat: 16:59)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sebep olanlar utansın ama sanmıyorum Smile

+1
Cogito, ergo sum Dodgy
Geleneksel tıraş zengin hobisi oldu vesselam...
yaşam bir zevktir
(05/09/2018, Saat: 19:51)vintage Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tıraş zengin hobisi oldu vesselam...
Yuma+Arko+Derby üçlüsü kullanılmayacaksa evet..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Neredeyse bütün hobiler bütçe ister .
Fazla dallanıp budaklandırmadan ihtiyacın kadar ürün ile tıraş olursanız şuan ki kurlarda bile ekonomik bence .
Mustafa Bey, bence tükenen ürünleri siteden kaldırın. Ya da sadece tükendi yazsın. Bir çok kişide çok fazla zam algısı yaratıyor. Feather DX olmuş 1600 TL, hemen altında artist club SS 300 tl tükendi yazıyor. Ortada hele ki sizi pek tanımayanlar için samimi algı yaratacak bir tablo yok, adı Türkiye kur riski vs ne olursa olsun, kusura bakmayın. Alıcı bütçesini ürün algısı üzerinden yapar. Neticede bu ülkede yaşayıp, TL para kazanıyoruz. Ürünü 2-3 ay bekliyoruz, var olan fiyatı üzerinden olan algımızı kırmak kolay olmuyor.
(07/09/2018, Saat: 01:14)astroid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey, bence tükenen ürünleri siteden kaldırın. Ya da sadece tükendi yazsın. Bir çok kişide çok fazla zam algısı yaratıyor. Feather DX olmuş 1600 TL, hemen altında artist club SS 300 tl tükendi yazıyor. Ortada hele ki sizi pek tanımayanlar için samimi algı yaratacak bir tablo yok, adı Türkiye kur riski vs ne olursa olsun, kusura bakmayın. Alıcı bütçesini ürün algısı üzerinden yapar. Neticede bu ülkede yaşayıp, TL para kazanıyoruz. Ürünü 2-3 ay bekliyoruz, var olan fiyatı üzerinden olan algımızı kırmak kolay olmuyor.

Ne yazık ki aslında bu durumu saçma bulsam da söylediklerinizde haklısınız. Bazı müşteriler bu yapılan zamları ekonomik durumlardan ziyade satıcıların daha fazla kâr yapma amacıyla yaptığını düşünüyor. Sad
(07/09/2018, Saat: 01:14)astroid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey, bence tükenen ürünleri siteden kaldırın. Ya da sadece tükendi yazsın. Bir çok kişide çok fazla zam algısı yaratıyor. Feather DX olmuş 1600 TL, hemen altında artist club SS 300 tl tükendi yazıyor. Ortada hele ki sizi pek tanımayanlar için samimi algı yaratacak bir tablo yok, adı Türkiye kur riski vs ne olursa olsun, kusura bakmayın. Alıcı bütçesini ürün algısı üzerinden yapar. Neticede bu ülkede yaşayıp, TL para kazanıyoruz. Ürünü 2-3 ay bekliyoruz, var olan fiyatı üzerinden olan algımızı kırmak kolay olmuyor.

Merhabalar.
Birkaç kişiden aynı yorumları aldım tükenen ürünleri kaldırayım veya güncel tutayım .

Teşekkür ederim.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(07/09/2018, Saat: 09:20)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar.
Birkaç kişiden aynı yorumları aldım tükenen ürünleri kaldırayım veya güncel tutayım .

Teşekkür ederim.
Bence kaldırmayın,güncel tutun

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,948 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,485 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti