İMPA Ticaret
(19/06/2018, Saat: 23:39)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey stoklarınızda saponificio varesino felce aromatica aftershave varmı acaba? Yoksa yakın zamanda gelirmi

+ sarı paket Gilette 7 o' clock ne zaman gelir ustadım.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(19/06/2018, Saat: 23:39)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey stoklarınızda saponificio varesino felce aromatica aftershave varmı acaba? Yoksa yakın zamanda gelirmi

MErhabalar
Tundra , Dolomiti ve 70.yıl var

(20/06/2018, Saat: 00:29)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: + sarı paket Gilette 7 o' clock ne zaman gelir ustadım.

Sarı jilet çoktan gelmesi lazımdı ama üretimde olmadığı için tanımadığımız firmalardan almaya çalışıyoruz , bazıları dolandırıcı olabiliyor .
İlk girişimimizde direkten döndük, şuanda beklediğim siparişimdeki sağlam firmaya benziyor Smile Çok sürmez gelir kısmetse.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(20/06/2018, Saat: 09:17)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MErhabalar
Tundra , Dolomiti ve 70.yıl var

Sarı jilet çoktan gelmesi lazımdı ama üretimde olmadığı için tanımadığımız firmalardan almaya çalışıyoruz , bazıları dolandırıcı olabiliyor .
İlk girişimimizde direkten döndük, şuanda beklediğim siparişimdeki sağlam firmaya benziyor Smile Çok sürmez gelir kısmetse.

Bu güzel haber için teşekkürler. Bekliyoruz üstadım.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Merhabalar Mustafa Bey
Sarı paket gillettenin üretimi süresiz olarak mı durdu? Gelince stok yapmak gerekli mi? Ayrıca polsilver üretimi devam ediyor mu? Cevap verirseniz mutlu olurum sağlıcakla kalın.
(20/06/2018, Saat: 10:01)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu güzel haber için teşekkürler. Bekliyoruz üstadım.

Rica ederim Smile

(20/06/2018, Saat: 16:47)raskolnikov77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar Mustafa Bey
Sarı paket gillettenin üretimi süresiz olarak mı durdu? Gelince stok yapmak gerekli mi? Ayrıca polsilver üretimi devam ediyor mu? Cevap verirseniz mutlu olurum sağlıcakla kalın.

7O'clock Sharp üretiminin durması geçicimi yoksa süreklimi açıklama yok ama tedarikçilerimin hiçbirinin stoğunda yok.
Polsilverin üretimi durdu ve o da dünya pazarında 1 seneye kalmaz yok olur.
Jiletin stoğu zarar etmez. Üretimini durdurmasalar bile kaliteyi düşürüyorlar. Örneğin Perma-Sharp çift kağıtlı sürümünden bugüne 2 kez kalite düşürdü.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Bu iki jilet tükendiğinde benzer karakterli başka alternatifimiz var mı acaba?
Mustafa Bey selamlar.
Herkes sarı Gilette O'clock bekliyor ama ben Gillette Rubie platinum plus jileti soracağım. Acaba bu jiletin stoklara eklenme durumu var mı..? Smile
(05/07/2018, Saat: 20:01)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey selamlar.
Herkes sarı Gilette O'clock bekliyor ama ben Gillette Rubie platinum plus jileti soracağım. Acaba bu jiletin stoklara eklenme durumu var mı..? Smile

Bu jileti orjin bulmak Biraz zor
Sebebi rapira - astra yeşil jiletleri gibi sahtesi bol

Platinum jilet arayışındaysanız

İmpada en iyilerinden biri mevcut

b7e262cc1df7648840aac510883853db.png
(05/07/2018, Saat: 21:12)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jileti orjin bulmak Biraz zor
Sebebi rapira - astra yeşil jiletleri gibi sahtesi bol

Platinum jilet arayışındaysanız

İmpada en iyilerinden biri mevcut

b7e262cc1df7648840aac510883853db.png

Bunu gördüm ama fiyatı da çok iyi üstadım. Big Grin Yanlış anlaşılmasın, sadece benim bütçemi aşıyor.
Bu Gillette Rubie biraz daha ucuz ve konfor/keskinlik olarak çok güzel bir tıraş çıkardı. Ukrayna merkezli bir satış sitesinden yaklaşık 80 TL'ye 100'lü paketi satılıyor. Yani 22 doların altında olacağı için gümrüğe de takılmaz. Ama buraya gönderim ücreti ne olur, satıcı yurt dışına gönderiyor mu bilemiyorum. Sordum ama cevap alamadım.
(20/06/2018, Saat: 17:25)raskolnikov77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu iki jilet tükendiğinde benzer karakterli başka alternatifimiz var mı acaba?

Piyasada rağbet gören jilet üretimden kalkıyor Smile P&G nin işi olmalı.
Feather'den başka keskin kalmayacak bu gidiişle.

(05/07/2018, Saat: 20:01)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey selamlar.

Rubie ve Sputnik yakında gelecek
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,743 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,389 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,340 05/12/2015, Saat: 13:51