İMPA Ticaret
@Testosteron
Komsum denemediyseniz speick denemenizi onerebilirim. Bu cellanın yeni seri urunleri de guzel . Balmını ben cok begendim sanırım tıras kremi de var diye hatırlıyorum, yine onu deneyerek forumda da tecrubenizi yazabilirsiniz. Var yani guzel secenekler.
(18/11/2017, Saat: 15:26)Testosteron Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saolun Mustafa Bey biraz alışverişim olacak sizden de bir tek tıraş kremimine karar veremedim.
TOBS lar ayarında onlardan farklı ne alayım arkadaşlar vetiverli Simpsonsa ya seversin ya nefret edersin deniliyor.

Simpson kokuları herkese hitap etmeyebilir , doğru demişler .
Acqua Di Parma , Speick , Cella , Via Berbearia hiç şikayet almadığımız ürünler.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Tamamdır,yorumlar için teşekkürler, uzun progres 1 tane ayıralım Mustafa Bey mail atacağım akşam veya yarın
@impaticaret Mustafa Bey, öğle sonrası gezintide farkettim, Saponoficio Varesino Cosmo after shave 100 ml yazmışsınız ancak aslında 125 ml. Fiyat ayarlamasına neden olur mu bilmem

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@impaticaret Mustafa bey Smile

Jiletler kısmında neyi seçerseniz seçin başlık kısmında TREET DURA SHARP çıkıyor Smile

a1RYy4.jpg
(18/11/2017, Saat: 16:35)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Simpson kokuları herkese hitap etmeyebilir , doğru demişler .
Acqua Di Parma , Speick , Cella , Via Berbearia hiç şikayet almadığımız ürünler.

Size bir mail atmıştım, görmediniz mi?
Mustafa bey merhabalar,
Fiyat listesi konunuzda
"CLUBMAN PINAUD MUSK / VANILLA / S.RESERVE 177ML AFTERSHAVE 30,00"
şeklinde yazıyor ama ben special reserve olanı sitenizde göremedim.
Elinizde yokmu yoksa elinizde var siteyemi eklenmemiş?
Bilgi verirseniz sevinirim..
Jiletler kısmı Çift Kenarlı, Yarım jilet ve 50 MM jilet diye kategorilendirilmese daha iyi olur. Ayrıca seçtiğimiz jileti karton halindeki fiyatını göremiyoruz, sepete jileti karton olarak ekleyemiyoruz. Bu kısımlar elden geçse iyi olur. İyi çalışmalar.
Katılma tarihi: 2011
Mustafa gardaşım şu senin sitede bitmedi gitti kooperatif işine döndü. Adamlar 300 daire havuzlu site yaptı, biz halen site bitsin de sabun, jilet ,fırça alacağız diye bekliyoruz Rolleyes Wink
Bi bitsin çok fena alışveriş yapacağım Smile

SeckinB

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,952 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,493 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,371 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: