İMPA Ticaret
Hayırlı olsun Mustafa Bey üye oluyorum bende.
Başarılarınızın devamını diliyorum.
Selamlar Burak(Gümüşhane).
Siteniz hayırlı uğurlu olsun.
Hayırlı uğurlu olsun, çeşitleri bekliyoruz Big Grin
Hayırlı olsun.
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
Tüm ürünleri görmek güzel olurdu. Bir paketim var hesapladığım, ama insan görünce daha heyacanlı atıyor sepete Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
Güzel bir site olmuş hayırlı olsun Mustafa Bey. Alışveriş için görüp dokunup koklamak öncelikli tercihim tabi, mâlum işin acemisiyiz Wink.
(11/11/2017, Saat: 18:57)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret Mustafa Bey; internet sitenizle ilgili olarak başınızı çok ağrıttık, siz de bizi çok beklettiniz ama beklediğimize değmiş. Yeni tasarımı ben çok beğendim. Hayırlı uğurlu bol kazançlar olsun inşallah. Uzun zamandır pek aktif değildim. İlk mesajım size kısmetmiş. Ürün çeşitleri bu kadar az olmasa gerek diye soracaktım ama siz cevaplamışsınız zaten. Bir şeyler almak için uzun zamandır bekliyordum. Eksik olan ürünleri de siteye eklediğinizde inşallah yeni sitenizden siftah yapacağım Big Grin

(11/11/2017, Saat: 19:45)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun Mustafa Bey üye oluyorum bende.
Başarılarınızın devamını diliyorum.
Selamlar Burak(Gümüşhane).

(11/11/2017, Saat: 20:41)süreyya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siteniz hayırlı uğurlu olsun.

(13/11/2017, Saat: 10:34)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı uğurlu olsun, çeşitleri bekliyoruz Big Grin

(13/11/2017, Saat: 10:44)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun.

(13/11/2017, Saat: 22:48)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm ürünleri görmek güzel olurdu. Bir paketim var hesapladığım, ama insan görünce daha heyacanlı atıyor sepete Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk

(14/11/2017, Saat: 03:25)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir site olmuş hayırlı olsun Mustafa Bey. Alışveriş için görüp dokunup koklamak öncelikli tercihim tabi, mâlum işin acemisiyiz Wink.

Gönülden teşekkürler dostlar...
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
ANDROID UYGULAMAMIZ YAYINDA Smile

https://play.google.com/store/apps/detai...ving.mobil

APPSTORE UYGULAMAMIZ çok yakında......
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Hayırlı olsun Mustafa Bey.
Rabbim bu gunleride mi gorecektik. Saka gibi play store da, extrashaving arıyorum. Helal olsun patron.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 26,019 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,510 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,384 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: