İMPA Ticaret
@impaticaret ,Mustafa Bey site hayırlı olsun .Şahsen çok sevindim.
de te fabula narratur.!
(10/11/2017, Saat: 18:29)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sitemizi yeniledik , şuanda test aşamasındaydı , haber yayılınca merakları gidermek için kullanıma aldık.
http://www.extrashaving.com adresinden yeni sitemize girebilirsiniz , ürün yüklemeleri devam ediyor.
IOS ve Android uygulamalarımız, BKM express , kredi kartı , Garantipay ödeme alımı kısa sürede yayına alınacak.

Hayırlı olsun Mustafa Bey. Çok iyi oldu. Artık tüm ürünleri görebileceğiz
Ohhhhh beeee. Ne güzel olmuş site. Hayırlı olsun @impaticaret Mustafa Bey. Hayırlı ve bol satışlar dilerim.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
Dostlar son istanbul ziyaretimde ugradıgımda cekmistim. Urun cesidi acısından yer gok dolu oyle diyim.
Mustafa beyden izin almadım buraya paylasmak icin ama umarım anlayıs gosterir, gitmeyenlere bir fikir vermesi acısından.

48733885636_63100799df_b.jpg

48733552268_e6f4b03c07_b.jpg

48734067347_4f6d9cf4c4_b.jpg
(10/11/2017, Saat: 20:55)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar son istanbul ziyaretimde ugradıgımda cekmistim. Urun cesidi acısından yer gok dolu oyle diyim.
Mustafa beyden izin almadım buraya paylasmak icin ama umarım anlayıs gosterir, gitmeyenlere bir fikir vermesi acısından.

Ben gittiğimde 7 kere dönmüştüm etrafında  Big Grin  Big Grin  Big Grin
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
(10/11/2017, Saat: 20:56)corpus36 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben gittiğimde 7 kere dönmüştüm etrafında  Big Grin  Big Grin  Big Grin

Smile
Daha onceden internet uzerinden 3-4 kez siparis verdim. Bir kere bile sorun yasamadim. Festival icin Istanbula gelmisken ziyaret edeyim dedim. Mustafa bey sagolsun cok halim salim durust bir insan. Dukkan bizim gibiler icin sekerci dukkani gibi Big Grin Yeni internet sitesi hayirli ugurlu olsun Smile
Mustafa bey Yeni internet siteniz hayırlı olsun bereketli kazançlı işler dilerim .
Muhteşem görünüyor, hayırlı uğurlu olsun. Geltirgillere özel kargo bedava kampanyası alt sınırı düşürülse yeter de artar bile bize Smile
توركيه جمهوريتى شيخلر، درويشلر، مريدلر، مجذوپلار مملكتى اولاماز
مصطفى كمال أتاتورك
Mustafa bey yeni internet siteniz hayırlı uğurlu olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,995 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,506 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,381 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: