İMPA Ticaret
(20/12/2021, Saat: 12:11)marv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"hkm06" Hayırlı olsun abicim, keyifle kullanasın.

Çok sağol kardeşim. Görüşmek üzere.
Esnaflığıyla, tüketici dostluğuyla örnek bir işletme. Bulgar tıraş kremi Karo'yu (Classic, Sensitive, Fresh) ürün gamına eklese beni daha da mutlu edecek. Big Grin
@"Eunus"

https://bgmarketim.com/kisisel-bakim/

İmpa getirir mi bilemiyorum ancak getirene kadar şu link üzerinden temin edebilirsiniz.
Teşekkür ederim üstad. Yani bavul ticaret görünümü veren, ne kadar sürekli olacağı meçhul bir sitedense bu işi daha istikrarlı yapan bir firmadan tercih ederdim ama bu durumda başka seçeneğimiz yok, buna da şükür. Özellikle çelik ustura tıraşında Karo'dan daha iyi kayganlık verene rastlamadım çünkü.
Dükkana gideyim dedim bugün. İnceleyerek düzgün bir makine alayım diye. 2 metreden fazla yaklaşamıyoruz. Alamadım tabi ki.
(21/05/2022, Saat: 16:51)bldshd Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dükkana gideyim dedim bugün. İnceleyerek düzgün bir makine alayım diye. 2 metreden fazla yaklaşamıyoruz. Alamadım tabi ki.

Yoğunluktan mı yaklaşamadınız anlayamadım.

Selamlar,
@"1905sss" Fiyatlardan dolayıdır diye tahmin ettim.
Yok ondan değil. Dükkanda kimse yoktu. Yakından bakabilir miyim? Dedim. Yok dedi. Ordan bakın Smile. Ben alamam ki bu şekilde dedim. Çıktım. O kadar da yol gittim. Neyse başka yerlere bakacağız artık.
Komşularım İmpa Ticaret ile tanışıklığım, uğramışlığım ya da alışverişim yoktur özellikle belirtmek isterim. Sizin anlatımınız üzerine yorum yapıyorum orada olmadım ve gözlerimle görmedim. Eminönü piyasası oldukça kalabalık olur hafta sonu hatta perşembeden başlar kalabalık haliyle insanlarla uğraşmak zordur. Benim görüşüm hepimiz insanız bu tarihlerde çok zor bir dönemden geçiyoruz Milletçe olur bir yorgun anımıza denk gelmiştir ya da bir şey düşünüyoruzdur insan olarak o anki durumumuz bazen kötü olabiliyor dışarı yansıtabiliyoruz. Forumda okuduğum kadarıyla fikir sahibiyim Razorus ve İmpa duayen firmalardır onlar sayesinde binlerce tıraş sever bir çok ürünü kullandık. Siz gene vaktiniz olduğunda gidin kendinizi tanıtın Geltir forumundan geldiğiniz söyleyin Sizi ağırlayacaklarına eminim.
Her geleneksel tıraşsever için bulunmaz nimettir burası. Ayrıca Mustafa Bey de çok ilgili ve herhangi bir sorunda çok yardımcı olan biri.
Her alışverişimde çok memnun kalmışımdır. Bazı ürünler biraz pahalı gibi olsa da bazıları da çok uygundur piyasaya göre. Genelde her zaman takip ederim her ihtiyacımda..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,513 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,330 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,301 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: