Acemiye taş önerisi
@bekvural komşum benim ustura iyi bilenmemiş sanırım ama tam emin değilim. Farklı bir iki sorun daha olabilir bakalım Taşkın üstada fırsat bulunca gösterecem.

Naniwa taşları ben Ertan üstadın sitesinde gördüm. Satmıyorsa bilemem.
@oguzhan53 bende iyi bilenmemiş sandım kayışlayınca rahat bir tıraş verdi belkide anlamadığımdan.

Ben Ertan beyin siteyi anlamadım ki fiyatlar euro üzerinden bize 100 TL ye verdiği kayış 53 euro görünüyor.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O olayı ben de anlamadım komşum. Belki toplu bir üretim olduğu İçin bize öyle uygun vermiştir. Naniwa 12k yanlış değilsem 100euro civarı. Ama maggard razorsta 82dolar. Tabi vergi falan nasıl olur bilemiyorum.
@oguzhan53 Ertan komşumuz ustura gönderimlerini tamamlayomca görüşelim bekli uygun fiyatlı yada farklı birşeyler yapabilir.

(30/10/2017, Saat: 18:47)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @bekvural komşum benim ustura iyi bilenmemiş sanırım ama tam emin değilim. Farklı bir iki sorun daha olabilir bakalım Taşkın üstada fırsat bulunca gösterecem.

Naniwa taşları ben Ertan üstadın sitesinde gördüm. Satmıyorsa bilemem.

Ben kayışlamayı kısa tuttum, konforlu ama aşırı yakın olmayan bir tıraş verdi. Tabi bunda yüzümün bu günkü hali, ön hazırlık farklılıkları da var. Genelde sabah duştan sonra tıraş olurken bu sefer akşam yatmadan önce uğraşayım dedim. Bir de her zamankinden biraz daha paralel tuttum yüzüme, şimdiye kadar diğer türlü 30 derece vs tutayım derken biraz kızartıyor diye, o zaman da dibe inemedim belki de. Sizin usturayı gösterdiğinizde buradan da bir bilgi verirseniz sevinirim. Teknik sıkıntısı mı benimki, hafif bir finisaj daha mı istiyor usturalarımız bilmek iyi olur.

Naniwalar pahalı taşlar ama herkes memnun gözükünce ben de Naniwa arayışına girmiştim. SharpeningSupplies.com üzerinden sıkıntısız geldi. Tabi 80-85 USD bir Naniwa 12K taşa, 20-25 USD yol parası ve 60 TL de gümrük ödemek gerekti. Henüz denemedim ama öncesinde en az bir de 8K gerekecek belki. Elimde King 6K vardı, usturamız az biraz kullanılsın taşları zımparayla düzleyip bu taşlarla denerim diyorum.
(01/11/2017, Saat: 02:11)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben kayışlamayı kısa tuttum, konforlu ama aşırı yakın olmayan bir tıraş verdi. Tabi bunda yüzümün bu günkü hali, ön hazırlık farklılıkları da var. Genelde sabah duştan sonra tıraş olurken bu sefer akşam yatmadan önce uğraşayım dedim. Bir de her zamankinden biraz daha paralel tuttum yüzüme, şimdiye kadar diğer türlü 30 derece vs tutayım derken biraz kızartıyor diye, o zaman da dibe inemedim belki de. Sizin usturayı gösterdiğinizde buradan da bir bilgi verirseniz sevinirim.  Teknik sıkıntısı mı benimki, hafif bir finisaj daha mı istiyor usturalarımız bilmek iyi olur.

Naniwalar pahalı taşlar ama herkes memnun gözükünce ben de Naniwa arayışına girmiştim. SharpeningSupplies.com üzerinden sıkıntısız geldi. Tabi 80-85 USD bir Naniwa 12K taşa, 20-25 USD yol parası ve 60 TL de gümrük ödemek gerekti. Henüz denemedim ama öncesinde en az bir de 8K gerekecek belki. Elimde King 6K vardı, usturamız az biraz kullanılsın taşları zımparayla düzleyip bu taşlarla denerim diyorum.

Olur ben gösterdikten sonra yazarım buraya. Naniwa taşları yurtdışında maggardrazors'tan almak daha mantıklı gibi. Hem fiyatlar sharpeningsupplies ile aynı gibi hem de kargo fiyatları daha makul
Maggard’da en ucuz seçim takipsiz olduğu için ben risk almak istemedim. Ama takipsiz Maggard paketlerimden de kaybolan olmadı.

Sent from my iPhone using Tapatalk
@kokopelli hayırlı olsun komşum

(01/11/2017, Saat: 13:48)bekvural Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kokopelli hayırlı olsun komşum

Sağolun komşum. Sizlere de dilerim
Bende de henüz bileme taşı vs. herhangi bir araç gereç yok fakat henüz usturam gelmeden bir gold dollar siparişi verdim ki bileme işini öncelikle onda deneyeyim... bindik bir alamete gidiyoruz keramete hissiyatı...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Acemiye rehber Bruce 2 3,838 07/05/2017, Saat: 20:08
Son Yorum: Bruce

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: