Musgo Real
(30/11/2014, Saat: 22:32)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu kremin klasik çeşidi haricinde diğer çeşitlerini deneyen yokmu?
Kokular hakkında hiç yorum yok.
Hangi çeşidini tavsiye edersiniz?

Lavantalı olanını kullanıyorum,Martin üstadın belirttiği gibi baskın bir koku yok ancak performansı üst seviye tavsiye ederim komşum.
Zaman ve mekan içinde herşey değişkendir.
Ooppss üstat ben spiced citrus tavsiye ederim. Eğer Wilkinson sword classic AS kullandiysaniz koku ona yakın gibi. Ama daha güzel ve hafif bir koku.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
bütün kokuları hafif aslında, sanırım yalnızca classic scent biraz daha baskın ancak o da hafif diğer markalara oranla. oak moss benim çok hoşuma gitti.
o zaman hangisini alsak koku konusunda sıkıntı çekmeyeceğiz anlaşılan
yorumlar için teşekkürler.
Krem sevenlerin hiç bir kokusundan zevk almamazlık etmeyeceği. Gayet başarılı bol köpüklü ve ekonomik bir krem. Orange amber favorim. Oak moss ise fugere parfüm sevenler için ideal bence.

Sent from my iPhone using Tapatalk
bu markanın kremlerini ben çok beğeniyorum. gerek içerik açısından, gerek performans açısından güzel ürünler. koku için yalnızca original modeli beni biraz geride kalıyor bana göre ancak hepsi "eski" kokuyor ve ben bu özelliğini de çok seviyorum. sandıktan çıkmışçasına bir koku veriyor. orange amber kullanıyorum bu aralar, yine aynı güzel performans ve koku eşliğinde.
Açıkçası merak ettiğim ürünlerden biri. En kısa zamanda alıp denemek istiyorum.
Bende Musgo Real Classic After Shave var. Kokusu adı üstünde çok klasik baya da erkeksi, ilk başta pek hoşuma gitmese de sonradan alışılıyor.
Klasik olanini kullaniyorum. Bence herseyiyle bir "klasik".ben cok begeniyorum.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Musgo nun kokusunu cok sevenler ; g&cde musgonun banyo sabunu var, bilgilerinize.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Musgo Real Lime Basil Tıraş Kremi Zeman 10 7,330 17/06/2016, Saat: 23:25
Son Yorum: Nani Kuş
  The Real Shaving Co Shave Cream alikox 8 11,659 23/02/2015, Saat: 01:07
Son Yorum: alikox
  The Real Shaving nasıl bir marka? geldigitti 9 11,141 08/11/2013, Saat: 20:34
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: