Musgo Real
Bugun İmpadan aldim bende bir tane merAkla kullanacagim zamani bekliyorum
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Ben musgo real'in orange amber ve oak moss tiras kremleri ile oak moss tiras oncesi gliserinli sabununu kullaniyorum.

Kokusu kalicilik olarak her ikisi de beklentilerimi karsilamasa da yine de hos bir kokuya sahip

Ufak bir krem kutlediyle yogun adeta suzme yogurt kivaminda ve renginde bir kopuk elde edilebiliyor.

Kayganlik ise tabac kremden daha iyi.

Acikcasi orijinal yesili denemedim ancak o kremin kokUsunun daha basarili oldugu soyleniyor.

Ayrica kolonyalarini da denemek lazim.

Kremi The online portugal shoptan aldim. musgo real ve 444 konusunda uygun fiyat sagliyor, ancak semogue fircalar fiyat olarak G&Cden biraz daha pahali.

Sent from my BlackBerry 9800 using Tapatalk
(27/07/2013, Saat: 16:12)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugun İmpadan aldim bende bir tane merAkla kullanacagim zamani bekliyorum

Üstad son fiyatlar hakkında bilgin var mı?

geçen palmolive stick 10 TL dedi ama stokta yokmuş alamadım.

Aslında telefonla öğrenmek mümkünse de fiyat orada daha bi değişik gibi geldi bana UndecidedUndecided
(28/07/2013, Saat: 07:08)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27/07/2013, Saat: 16:12)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugun İmpadan aldim bende bir tane merAkla kullanacagim zamani bekliyorum

Aslında telefonla öğrenmek mümkünse de fiyat orada daha bi değişik gibi geldi bana UndecidedUndecided

Herseyi sormadım üstadım aslında ama dediğiniz gibi ufak bi fark var gibi geldi banada Smile belki ilk gidişim yüzündendir bi indirim kaptım musgo real ve i coloniali aldım
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(28/07/2013, Saat: 11:24)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28/07/2013, Saat: 07:08)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Herseyi sormadım üstadım aslında ama dediğiniz gibi ufak bi fark var gibi geldi banada Smile belki ilk gidişim yüzündendir bi indirim kaptım musgo real ve i coloniali aldım

Yeni gelenler hakkında biz de bilgi isteriz Smile

Fırçalar, krem sabunlar filan fiyatlarını öğrenmek isterük çünkü biz Anadolunun bağrında dünyaya sizlerin gözleriyle açılıyoruz SmileAngel
Ben ilk defa bu sabah kullandım. Lanolinli içeriğinden ötürü gercekten tıraş sonrasına yumuşatıcı ve gliserinden ötürü de nemledirici etkisi çok iyi. Ben bunu İspanyol La Toja sabunun kokusuna çok benzettim. Ama baskın bi rkoku yok. Galiba İberyalıların tıraş kokuları birbirine çok benizyor.
Uzun zamandır kullanmıyordum bu kremi bugün kullandım. Kalitesine bir kez daha şahit oldum. Her şeyi ile harika bir krem. Kokusu bile tek başına yeter. Harika dedik diye hemen kreme hücum etmeyin ama deneyin. Smile

Yeni şeyler denemek adına alışverim listemde değildi ama elimdeki ürünler azalınca hem yeşilinden hem de farklı bir-iki çeşidinden alacağım.
Bu kremin klasik çeşidi haricinde diğer çeşitlerini deneyen yokmu?
Kokular hakkında hiç yorum yok.
Hangi çeşidini tavsiye edersiniz?
Klasik olan hangisi emin olamadım hocam ama ben Spiced Citrus kokusunu kullanıyorum. Narenciye ve baharat uyumu güzel. Kalıcılığı ortalama ama koku hoş. Performans olarak ise en tepeye oynar
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(30/11/2014, Saat: 22:37)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Klasik olan hangisi emin olamadım hocam ama ben Spiced Citrus kokusunu kullanıyorum. Narenciye ve baharat uyumu güzel. Kalıcılığı ortalama ama koku hoş. Performans olarak ise en tepeye oynar
Hocam çeşit olarak epey çeşit var sanırım.
LA-SC-1.jpg
ama impada LIME/OAK/CITRUS çeşitleri var görünüyor.
Klasikten kastım konunun ilk sayfasında incelemesi yapılmış olanı.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Musgo Real Lime Basil Tıraş Kremi Zeman 10 7,332 17/06/2016, Saat: 23:25
Son Yorum: Nani Kuş
  The Real Shaving Co Shave Cream alikox 8 11,667 23/02/2015, Saat: 01:07
Son Yorum: alikox
  The Real Shaving nasıl bir marka? geldigitti 9 11,142 08/11/2013, Saat: 20:34
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: