İnceleme - Yaqi Sentetik Tıraş Fırçası - R1605S
Kıl dökme yada kırılma gibi bi durum söz konusumu acaba sentetiklerde .
Sentetik olmalarından dolayı ömrüde kısa olucak gibi bi tahminim var kendimce ama budurumun tamtersimi acaba . Şimdiden teşekkürler degerli arkadaşlar .
(06/08/2018, Saat: 15:33)kadir.tbk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kıl dökme yada kırılma gibi bi durum söz konusumu acaba sentetiklerde .
Sentetik olmalarından dolayı ömrüde kısa olucak gibi bi tahminim var kendimce ama budurumun tamtersimi acaba . Şimdiden teşekkürler degerli arkadaşlar .

Tam tersi Smile

Yaklaşık 4 aydır hemen her gün tux (siyah beyaz) knotlu yaqi kullanıyorum. Başta hiç sevmemiştim, hatta matkapla çıkarıp yerine bir porsuk knot takarım diyordum. Ama hazır elimdeyken zorlayayım birkaç güne kendi dağılır zaten dedim. 100+ tıraş oldu, banamısın demedi. Sert sabun, yumuşak sabun ve kremler ile her türlü işkenceyi yaptım. Misal şu anda yumuşak sabuna bastıra bastıra kuru yükleme yapıyorum ne kırılma ne dökülme var. Rotasyon da yapmadım üstelik. Sadece bu fırçayı kullanıyorum.

Sözün özü knot'un kendisinin dağılması zor, neredeyse imkansız gibi. Olası tek problem knot ile sap arasında olabilir, o da her knot için geçerli bir risk.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(06/08/2018, Saat: 16:34)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam tersi Smile

Yaklaşık 4 aydır hemen her gün tux (siyah beyaz) knotlu yaqi kullanıyorum. Başta hiç sevmemiştim, hatta matkapla çıkarıp yerine bir porsuk knot takarım diyordum. Ama hazır elimdeyken zorlayayım birkaç güne kendi dağılır zaten dedim. 100+ tıraş oldu, banamısın demedi. Sert sabun, yumuşak sabun ve kremler ile her türlü işkenceyi yaptım. Misal şu anda yumuşak sabuna bastıra bastıra kuru yükleme yapıyorum ne kırılma ne dökülme var. Rotasyon da yapmadım üstelik. Sadece bu fırçayı kullanıyorum.

Sözün özü knot'un kendisinin dağılması zor, neredeyse imkansız gibi. Olası tek problem knot ile sap arasında olabilir, o da her knot için geçerli bir risk.

Desene komşum artık bi sentetik deneme vakti geldi çattı Smile
Agzınıza saglık .
Bendeki Yaqi sentetik, ilk kullanımlarda 10-15 kıl döktükten sonra, kıl dökmesi durdu Confused
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Starex ve sentetik sorunları devam mı komsum Smile
(06/08/2018, Saat: 18:50)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Starex ve sentetik sorunları devam mı komsum Smile
Fazla sentetik fırçam yok. Omeganin sentetik fırçası var ama yaqi ondan cok daha iyi bir fırça
@starex

Komsum cok pardon ben karıstırdım, umutakdag komsumuz sevmezdi sentetik, videolarında bahsederdi, onu sizinle karıstırdım. Cok ozur dilerim.
(08/08/2018, Saat: 00:27)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @starex

Komsum cok pardon ben karıstırdım, umutakdag komsumuz sevmezdi sentetik, videolarında bahsederdi, onu sizinle karıstırdım. Cok ozur dilerim.
Hiç sorun değil. Selamlar.
https://youtu.be/NN9S8WDmNVM

Yaqi Tuxedo için detaylı bir video ... 2 veya 3 kere su ekleyerek yüzde biraz fazla çalışınca gayet güzel köpük yaptı. Fazla su tutamıyor olması ideal köpüğe ulaşmak için bir avantaj olabilir.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Yaqi sentetikleri çok beğeniyorum, özellik köpük yapma performansları çok tatmin edici. Hafta içi her tıraşımda pratik olmaları sebebiyle kullanıyorum ve çok memnunum.
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Temizel yeni günlük tıraş için basmalı sentetik fırça Eyup 3 1,291 29/11/2023, Saat: 14:08
Son Yorum: Zireæl47
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 9 2,140 30/07/2023, Saat: 00:36
Son Yorum: sfenks
  Sentetik Fırça Tavsiyesi flame2013 254 158,225 28/04/2023, Saat: 03:29
Son Yorum: BAYsubjeckt
  İki tıraş fırçası arasında karar veremedim Mertecevit 7 1,540 22/04/2023, Saat: 19:34
Son Yorum: Mertecevit
  YAQI Berber 30' Tuxedo Sentetik Fırça ekindgn 15 6,333 04/04/2023, Saat: 01:55
Son Yorum: Mecanica
  Wilkinson Sword Tıraş Fırçası 47 TL tilki_92 18 6,518 23/02/2023, Saat: 16:07
Son Yorum: anlatıcı
  Zaza 150 Tıraş Fırçası implicit 1 1,755 29/12/2022, Saat: 20:24
Son Yorum: implicit
Photo Dededen Kalma Tıraş Fırçaları appashave 0 1,574 15/12/2022, Saat: 18:05
Son Yorum: appashave
  Simpson Synthetic Tıraş Fırçası CK89 6 4,433 14/06/2022, Saat: 15:57
Son Yorum: Conte
  Türkiye içi semogue hariç at kılı tıraş fırçası satan yer Papa_Khan 2 1,899 22/05/2022, Saat: 10:20
Son Yorum: Papa_Khan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: