Bohem Guzeli - Tabula Rasa
Sevgili @pilotic, Serdar Bey’in ( kendisini o kadar menşınladım tanışmadan etmeden, yeter üleyn diyecek artık endişesindeyim) sonrasında yine zevkle okudum, teşekkürler.

Ancak verişsiz alış konusunda hala rüyalarıma giren, ki günde dört saati bulmaz uykum, gece kendi kendime o kömür karası sabunun kritiğini yazar gibi hallerim oluyor. Hiç alışık olmadığım, hatta kargosu ödenmiş gönderinizi aldıktan sonra veriş kısmı için kurumdaki meslektaşım bir hanımefendi ile neler yapabilirimi konuşuyoruz (kış sezonu yazlık yerde çalışan bizler gün boyu bildiğin oturuyoruz zaten). İlk zaman bir ustura göndereyim dedim, baktım forum usturasına yazdıklarınıza vazgeçtim. Her sabah yüzümü yıkarken, tıraş öncesi hazırlık sırasında hep aklımdasınız yani veriş olmadan alış bünyemi alt üst etti ama sizi hep sevgiyle anıyorum

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(12/11/2017, Saat: 17:32)gr00v3r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili @pilotic, Serdar Bey’in ( kendisini o kadar menşınladım tanışmadan etmeden, yeter üleyn diyecek artık endişesindeyim) sonrasında yine zevkle okudum, teşekkürler.

Ancak verişsiz alış konusunda hala rüyalarıma giren, ki günde dört saati bulmaz uykum, gece kendi kendime o kömür karası sabunun kritiğini yazar gibi hallerim oluyor. Hiç alışık olmadığım, hatta kargosu ödenmiş gönderinizi aldıktan sonra veriş kısmı için kurumdaki meslektaşım bir hanımefendi ile neler yapabilirimi konuşuyoruz (kış sezonu yazlık yerde çalışan bizler gün boyu bildiğin oturuyoruz zaten). İlk zaman bir ustura göndereyim dedim, baktım forum usturasına yazdıklarınıza vazgeçtim. Her sabah yüzümü yıkarken, tıraş öncesi hazırlık sırasında hep aklımdasınız yani veriş olmadan alış bünyemi alt üst etti ama sizi hep sevgiyle anıyorum

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

+10^3 Çok güzel ifade etmişsiniz @gr00v3r komşum

Serdar abi incelemeyi bir solukta okudum. Gerçekten çok güzel bir inceleme olmuş. Emeğinize sağlık.
Ben tesekkur ederim. Bu arada nerden nereye, Moda İlkokulunda benim Ziya Gokalp diye sınıf arkadasım vardı.
Serdar Abi yaş tam olarak kaç bilmiyorum ama 1980'lerin etkisi ile konulmuş benim ismim. Ben bugüne kadar hiç duymamıştım Ziya Gökalp ismini. Ad soyad olarak demiyorum yani. Rahmetli babamın hatırası...
@dikdik_s gönderdiğin Le Creme Volcan (kutunun üstünü tam okuyamadım ama) sabunu dün deneme şansım oldu. Gerçekten harika bir kokusu ve köpüğü var. Teşekkür ederim abicim Smile
@F_16

O volcan ı kime gonderdiysem anlamamıs ne oldugunu. Pek bilinen bir marka degil. Keci sutlu entresan bir sabun, yurt dısında bu keci sutlu bilindik 2 marka var.
ix851f.jpg
@dikdik_s

Panna Crema Ebano ve Tabula Rasa Dezember için de içerikleri görebilir miyiz? Ebano'yu çok aradım bulamadım. Ebano'nun içinde birşey var beni rahatsız eden. Rahatsız etmek derken psikolojik olarak değil, allerjik olarak.

Suratımda hiç tahriş olmayan yerler ilk Ebano tıraşından sonra tahriş oldu. Tam olarak tahriş de değil hatta kırmızı lekeler şeklinde birşeyler oldu. Tıraştan sonra köpüğü yüzüme sürüp beklettiğimde yüzümde bir yanma hissettim. Ancak kolonya yanması tarzı değil karabiber acısı şeklinde bir histi. İkinci gün denedim o kırmızı lekeler daha az ama yine oldu. Köpüğü yüzüme sürüp beklettiğimde yine aynı yanmayı hissettim. Sanıyorum içindeki bir maddeye karşı alerjim var. Köpük sonrası nemlendirme vs cillop gibi ona söylenecek hiç bir şey yok.
(15/11/2017, Saat: 14:17)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @F_16

O volcan ı kime gonderdiysem anlamamıs ne oldugunu. Pek bilinen bir marka degil. Keci sutlu entresan bir sabun, yurt dısında bu keci sutlu bilindik 2 marka var. Sevenleri var cok.
ix851f.jpg

@dikdik_s abi keçi sütü olduğuna eminsin değil mi ? Kutu üstündeki daha çok eşeğe benziyor Big Grin
@F_16 aynen dostum iste bir sut varmıs icinde takılmayalım hayvanın familyasına Smile .

@pilotic Panna crema icerigine bakıcam yazıyorsa paylasırım aksam.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: