Sinop'tan Sevgiler Saygılar
Aleyküm selam, hoş geldiniz. Keyifli forumlar, konforlu tıraşlar dilerim.
Aleykumselam Komşu hoşgeldin. Keyifli forumlar
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Aleyküm selam, hoş geldiniz.
@DeaKeN @Nani Kuş @marek @pilotic @Mesir45 @KASSAM @kral arthur @FurkanErdem @Efrasyab

@Serjames Cümleten hoşbuldum. Hepinize teşekkür ederim.

@Tahir hoşbuldum. İnşallah uzun uzun yazarım fotoğraflarlada desteklerim.

@Kızılsakal-57 Hoşbuldum hemşerim. Smile
@EmrahEray aleyküm selam, hoşgeldiniz. Sizin gibi kaşif birini aramızda görmek gerçekten mutluluk verici.

Pek bahsetmemişsiniz ama size geleneksel tıraş seti kurarken de yardımcı olmak isteriz.

Keyifli forumlar dilerim
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@onurcakmak Doğrusu hakkımda uzunca yazmak istiyordum ama gece geç olmuştu. Geçe saat 22:00'ı gösterdiğinde yatakta olmak gibi bir alışkanlığım var. Fitness yapıyorum ve erken yatıp erken kalkıyorum. Biraz takıntı seviyesine ulaşmış olabilir. Smile Beslenmeden uyku düzenine kadar dikkat etmek gerekiyor. Ancak bazı hobilerim varki yat saati kuralını unutturabilir. İşte bunlar saymakla bitmez fakat başlıklar halinde Astrofizikten Biyolojiye, Jeolojiden Arkeolojiye kadar uzanır. Ama basitçe tüm yaratılmış veya oluşturulmuş şaherserler ilgimi çekiyor diyebiliriz. Smile

İşin en garip yanıysa geleneksel traj meselesi şuan saçım sakalım karma karış. Ben ayda bir berbere saçı 3 numaraya sakalı ise makineyle sıfıra aldırır bir sonraki aya kadar traş olmam. Peki burda ne yapıyorsun lan sen derseniz. Big Grin Ben bıçaklarımda muazzan bir keskinlik istiyorum. Ustura kadar olsunlar kılı kendi haline bırakınca kırt diye kessinler istiyorum. Smile

Tekrar geleneksel traşa gelecek olursak dünden beridir forumda geziniyorum ve ilgi duymaya başladım fakat şimdilik sanki bana biraz lüks kaçıyor ustura, sabun, fırça derken epeyce bir alet edavat oluyor elinde. Belki yaşım biraz ilerleyipte kendi düzenimi kurunca kendi usturamı yapıp geleneksel taraşa başlayabilirim. Doğrusu ondan önce traşa başlamalıyım. Big Grin
Ve aleyküm selam kardeşim.Hoşgeldin.Tevellüt kaç ki yaş ilerleyince geleneksel tıraşa başlayacaksın? Gel sen,gel.Su çok güzel.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@ahraz Big Grin Yaş 23. Tekirdağ'da bir fabrikanın bilgi işlem bölümünde 8 ay kadar çalıştığımda mecbur traş olmak zorundaydık o zaman haftada iki kez oluyordum ama artık işim kendi işim olunca saçı sakalı salıyorum. Big Grin Sizler beni görseniz gel bi traş edeyim seni dersiniz.

Ben o suya şimdilik girmeyeyim şu bıçaklardan hevsimi alayım. Sonra. Smile
Hosgeldin aramıza genc arkadasım. Luks gibi dusunme, o ayda bir oldugun tırası zevkli hale getiren bir hobi olarak dusun. Uygun maliyetlerle de zevkli tıras gecirirsin, yeterki merakın olsun arada forumu oku incele.
Hoşgeldiniz

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selamlar, saygılar.. kantaşı 10 3,036 23/10/2021, Saat: 11:48
Son Yorum: finwe
  Herkese selamlar saygılar sevgiler. SertAdam 15 4,149 13/10/2021, Saat: 09:27
Son Yorum: V4Vamık
  Herkese Selamlar, Saygılar Alpp 19 5,392 05/01/2021, Saat: 09:37
Son Yorum: Alpp
  Selamlar ve saygılar... kirmizibalik 28 9,533 16/06/2020, Saat: 19:34