El Yapımı Tıraş Sabunlarım
Elinize sağlık. Büyük emek gerçekten. Bence yapılabilir. Zaten bayağıdır yapıyormuşsunuz.

Ben de çam kokuluyu merak ettim. Özgün bir koku

Kolaylıklar dilerim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(26/09/2017, Saat: 12:35)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum eline sağlık, ben de çam terebentinliyi çok merak ettim. Don yağlı üretmeyi düşünüyor musun?

(26/09/2017, Saat: 12:37)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam elinize,emeğinize sağlık.Köpük fotoğraflarını alsak da şöyle gözümüz,gönlümüz açılsa.

(26/09/2017, Saat: 13:05)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Efrasyab komşum elinize, emeğinize sağlık. Kolay iş değil gerçekten. İnşallah başarılı olursunuz. Geleneksel tıraş sevdalıları için yerli sabun üreticisi doğuyor olabilir Smile

Aslında bir ara ben de düşündüm kendi sabunumu yapmayı. Bu konuda hiçbir bilgim yoktu ve oldukça zahmetli olduğunu görünce başlamadan vazgeçtim Smile Ama hâlâ aklımın bir köşesinde duruyor bu fikir. Yeni ürünlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum. Ürünlerinizi denemek isterim Smile

(26/09/2017, Saat: 13:06)Pino Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ellerinize sağlık çok güzel gözüküyorlar tebrik ederim.
Çam kokulu olanı merak ettim gerçekten çam kokusunu çok severim tıraş sabunundada böyle bir esans çok güzel diye düşünmüşümdür hep.

(26/09/2017, Saat: 13:21)Dragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık. Büyük emek gerçekten. Bence yapılabilir. Zaten bayağıdır yapıyormuşsunuz.

Ben de çam kokuluyu merak ettim. Özgün bir koku

Kolaylıklar dilerim

@ArdıçKatranı komşum donyağlı sabun cipsi en ucuz ve dandik olanı. Kotu kokuda olabiliyor. Daha sanayi tipi uretimlerde daha buyuk ekipmanlar ile yogurulursa koku kalmiyor. O yuzden uzak duruyorum
@ahraz komşum bu aksam kopuk fotografi atarim sizlere.

@FurkanErdem komsum insallah gelistirmeye calisiyorum. Bu hali ile bile guzel sonuc verdi. Yakin bir traş hissi veriyor. Sakalin sesi geliyor. Gelistirisem yeni birseyler hemen burada paylasirim.

@Pino komşum alttan gizli ve hafif bir cam kokusu geliyor. Biraz da cildi ferahlatiyor. Ben de severim Cam kokusunu o yuzden ilk cam kokulu olanı denemistim.

@Dragon komşum emek cok ama keyfi de cok. Elimden geldigince performansini arttirmak istiyorum sabunlarin bakalim.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Elinize sağlık, emeğiniz takdir edilesi.
(26/09/2017, Saat: 13:58)Mesir45 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık, emeğiniz takdir edilesi.

@Mesir45 tesekkur ederim komşum
Elinize sağlık kolay gelsin

Tapatalk kullanarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Komşum ellerinize sağlık. Bende merak ettim. Keyifle denemek isterim... hatta öyle ki siz seçin ben deneyeyim Big Grin
Ooo @Efrasyab komşum yavrular çok güzel duruyorlar. Köpük fotolarını ben de çok merak ettim.

Bence bizim ülkemizdeki en büyük sorun "3. dalga kahveciler" gibi lokal, ufak, hedef kitlesi belirli bir zümre veya çevre olan üreticilerin destek görmemeleri. Arko 60. yıl başlığında tartışılan konuları çok yararlı buldum. Gerçekten de Arko'nun tıraş sabunu olarak kitlesi, tek kriteri maliyet olan berberler. Hal böyle olunca sabun gamını arttırmasını, ahşap vs. kutulu ürünler çıkartmasını beklemek de hayal olur. Üstelik bireysel tıraş pazarının neredeyse tamamının modern (!) tıraş yöntemleri ile domine edildiğini düşününce adamlar haklı da. Bireysel üreticilerin önünde çok sayıda yasal prosedür olmasa eminim bir miktar farklı üreticiler görebiliriz biz de piyasada.
Komsularim kopuk kalitesi asagidaki gibidir

2196vti.jpg

200triv.jpg

s16d5i.jpg

1112vwx.jpg

abh7j4.jpg
Hocam elinize,emeğinize sağlık.Güzel görünüyor.

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Ellerinize sağlık çok güzel görünüyor...

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kullanılmış Tıraş Aletleri Nasıl Temizlenmeli? baduruk 434 450,807 18/10/2023, Saat: 23:18
Son Yorum: Zayn
  El Yapımı Tıraş Kremleri Efrasyab 35 14,366 09/10/2023, Saat: 23:39
Son Yorum: DeaKeN
  Dove shea butter katı sabunu tıraş sabununa dönüştürme SertAdam 6 3,060 05/06/2023, Saat: 18:54
Son Yorum: mustafa03
  El Yapımı Traş Çantası Seuy 9 2,038 10/04/2023, Saat: 01:54
Son Yorum: Mecanica
  Tıraş Aleti Sapı İmalatı habaz 24 7,744 26/03/2023, Saat: 03:44
  Tıraş Aleti ve Ekipman İmalatı hk. Kasis Medya 5 2,298 26/03/2023, Saat: 03:41
  Tıraş sabunu Yapımı. SertAdam 35 10,341 11/12/2021, Saat: 16:15
Son Yorum: serboser
  Kendi Tıraş Sabunumu Yaptım klasik63 17 7,832 15/10/2021, Saat: 01:33
Son Yorum: SertAdam
  Hazır Tıraş Dolabı Önerisi dikdik_s 69 62,673 07/09/2021, Saat: 19:38
Son Yorum: fatiherol54
  DIY - Kolonya, Tıraş Kolonyası ve Tıraş Losyonu Yapımı Straht 51 58,879 25/06/2021, Saat: 18:19
Son Yorum: XauPau

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: